PerpEquities

Akcja · Dobra podstawowe

Kontrakty perpetual Altria (MO)

Perpetual futures MO na 6 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować MOUSDT.

Altria Group, Inc. produkuje i sprzedaje w USA wyroby tytoniowe, w tym papierosy Marlboro i tytoń bezdymny Copenhagen.

$78,04+1,4%NYSE zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · BingX (MO-USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

6/6 aktywnych rynków
Giełdy
6
Aktywne rynki
6/6
Wolumen 24h
941,7 tys. $
Otwarte pozycje
7,3 mln $Pokrycie: 5/6 rynków
Najlepsza płynność
640,1 tys. $
MEXC
Najwęższy spread
+2,6 bps
MEXC
Najwyższy wolumen
363 tys. $
BingX
Struktura rozliczeń
USDT · 6/6
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 274,7 mln $
OI / free float
+0,01%
Free float 129,6 mld $
Wyniki spot
1D+1,40%
5D-0,15%
1M+15,84%
6M+6,28%
YTD+35,31%
1Y+36,14%

Macierz giełd

6 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
BingXHandlujMO-USDTW obrocie$78,00+5,5% APR
+0,00500% co 8h
+6,4 bps2,2 tys. $363 tys. $7,6 tys. $USDT-
BitgetHandlujMO/USDTW obrocie$78,090,0% APR
0,000% co 8h
+12,8 bps-237,4 tys. $10,4 tys. $USDT20x
MEXCHandlujMO/USDTW obrocie$78,040,0% APR
0,000% co 8h
+2,6 bps640,1 tys. $175,7 tys. $7,2 mln $USDT20x
HTXHandlujMO/USDTW obrocie$77,77-+138,7 bps11,8 tys. $153,4 tys. $-USDT-
BybitHandlujMO/USDTW obrocie$77,990,0% APR
0,000% co 8h
+5,1 bps3,2 tys. $12,2 tys. $19,4 tys. $USDT25x
Gate.ioHandlujMO/USDTW obrocie$77,850,0% APR
0,000% co 8h
+14,1 bps-30 $6,2 tys. $USDT20x

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Niska płynność · 1 z 6 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +8,8 bps

Najtańsza realizacja: MEXC · +8,8 bps

Za mała głębokość: Bybit, BingX

Brak świeżych danych arkusza: HTX, Bitget, Gate.io

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

MO

Najwęższy spread

MO

Najwyższy wolumen

MO

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q3 '26 · złożony 2026-10-29 · następny raport: 2027-02-04 · Zaktualizowano 75h temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
129,8 mld $
Zaktualizowano 75h temu
Przychody
21,3 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+3%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+38,1%
P/E
16,1
P/E porównywalnych 21,2
P/S
6,1
P/E porównywalnych
21,2
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
9,1 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
8,1 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
20,7 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2027-02-04
Szac. przychody 5,2 mld $ · Zaktualizowano 75h temu
Dywidenda
1,11 $
2026-09-15
Przychody (TTM)21,3 mld $+5,6% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)57,9%-1,6 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 12,3 mld $
Zysk netto (TTM)8,12 mld $-8,5% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)9,07 mld $-1,3% rok do rokuCapex: 351 mln $
Rozwodniony EPS (TTM)4,84 $-7,6% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto-21,4 mld $+3,9% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Ostatni raport (2026-10-29): przychody powyżej o 2,4%, EPS powyżej o 0,7%Przychody 5,44 mld $ wobec oczekiwanych 5,31 mld $ (+2,4%); EPS 1,52 $ wobec 1,51 $ (+0,7%).
  • Wzrost przychodów zwalnia: r/r 3,6%Przychody za Q3 '26: 5,44 mld $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 4,8%.
  • Marża operacyjna 57,9% (TTM), zmiana r/r: -1,6 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 2,8%, przychody: wzrost 5,6%.
  • Straty nieoperacyjne pochłaniają 16,5% zysku przed opodatkowaniemZysk przed opodatkowaniem 10,6 mld $, zysk operacyjny 12,3 mld $ (TTM). Straty na udziałach kapitałowych i inne zdarzenia jednorazowe obniżają zysk netto i EPS - zysk operacyjny lepiej oddaje kondycję biznesu.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Segmenty w Q3 '26

z raportu
SegmentPrzychodyr/rZysk oper.Marża
Smokeable Products Segment5,43 mld $+0,8%3,05 mld $56,2%
Oral Tobacco Segment688 mln $-0,1%434 mln $63,1%
All other segments12 mln $+400,0%-88 mln $-733,3%
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków · wszystkie pozycje (227), które Altria Group, Inc. zgłosiła do SEC

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2027-02-04
Szac. przychody 5,2 mld $ · Zaktualizowano 75h temu
Dywidenda
1,11 $
2026-09-15

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20265,6920,7 mld $+3%7
FY 20275,9120,9 mld $+4%8
FY 20286,1621,3 mld $+6%4
FY 20296,3121,5 mld $+7%1
FY 20306,7022,6 mld $+12%1
Q1 20271,374,8 mld $-12%5

Wydarzenia spółki

6
2027-02-04WynikiWynik - / Prognoza 1,39-
2026-10-29Wyniki · Przed otwarciem rynkuWynik 1,52 / Prognoza 1,51Powyżej prognozy
2026-09-15Dywidenda1,11 $-
2026-07-30WynikiWynik 1,48 / Prognoza 1,5Poniżej prognozy
2026-06-15Dywidenda1,06 $-
2026-04-30WynikiWynik 1,32 / Prognoza 1,24Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 1 lis 2026, 18:57 UTC

Profil spółki

Sektor
Consumer Defensive
Branża
Tobacco
Prezes
Salvatore Mancuso
Pracownicy
5900
Data IPO
1 lip 1985
Kraj
US
Giełda
New York Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai5,23
Wskaźnik Piotroskiegoi7/9
Ocena ogólnaiB-
Zysk właścicielskii3,02 mld USD1,81 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiBPozycja w branży: 5 out of 14

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
1
Zwrot z aktywówi
5
Dług do kapitałui
1
Cena do zyskui
3
Cena do wartości księgoweji
1
Historia kapitalizacji
130,23 mld USD+14.1%sie 26 – paź 26
106,94 mld USD118,59 mld USD130,23 mld USDMinimum: 106,94 mld USD · 2026-08-17Obecnie: 130,23 mld USD · 2026-10-30sie 26wrz 26paź 26
Obecnie: 130,23 mld USD · 2026-10-30Maksimum: 130,23 mld USD · 2026-10-30Minimum: 106,94 mld USD · 2026-08-17
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
VTI0,15%53 mln
SCHD3,03%47,5 mln
VOO0,17%43,9 mln
XSP.TO0,18%22,2 mln
IVV0,19%22,2 mln
1657.T0,15%22,2 mln
SPY0,19%20,4 mln
FXAIX0,17%19 mln
VTV0,43%15,9 mln
AFTY9,01%10,2 mln
VCPA.S0,19%9,7 mln
XLP4,69%9,1 mln

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający MO: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje64165
Analitycy1523
Kupuj / trzymaj / sprzedaj34 / 21 / 978 / 57 / 30
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia1 / 0 / 13 / 1 / 4
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte36 / 13 (73%)124 / 13 (91%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)+12,5%+38,1%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+34,7% / -6,4%+112,7% / -6,4%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +2,5% wobec S&P 500 -0,1% (n = 81)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Bonnie HerzogGoldman Sachs100% trafności na tej spółce · 15 celów zmierzonychKupujcel 77,00 USD19 paź 2026
  2. Matthew Smith, CFAStifel Nicolaus100% trafności na tej spółce · 13 celów zmierzonychKupujcel 82,00 USD30 paź 2026
  3. Lisa LewandowskiBank of America Securities100% trafności na tej spółce · 8 celów zmierzonychKupujcel 82,00 USD29 paź 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
2 lis 2026Pallav MittalBarclaysSprzedajUtrzymano60,00 USD
2 lis 2026Pallav MittalBarclaysSprzedajUtrzymano60,00 USD
30 paź 2026Simon HalesCitiTrzymajUtrzymano72,00 USD
30 paź 2026Simon HalesCitiTrzymajUtrzymano72,00 USD
30 paź 2026Eric SerottaMorgan StanleyTrzymajPotwierdzono77,00 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca60,00 USD65,00 USD70,00 USD75,00 USDgru 25 · Kupuj 3 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 3gru 25sty 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 2lut 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 2lut 26mar 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 2kwi 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 1kwi 26maj 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 1cze 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 1cze 26lip 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 1sie 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 1sie 26wrz 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 1paź 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 1paź 26lis 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 1gru 25 · śr. cel 60,90 USDsty 26 · śr. cel 63,25 USDlut 26 · śr. cel 65,75 USDmar 26 · śr. cel 66,63 USDkwi 26 · śr. cel 68,86 USDmaj 26 · śr. cel 71,75 USDcze 26 · śr. cel 71,75 USDlip 26 · śr. cel 71,67 USDsie 26 · śr. cel 71,00 USDwrz 26 · śr. cel 70,25 USDpaź 26 · śr. cel 72,89 USDlis 26 · śr. cel 73,75 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 57,66 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 61,99 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 69,04 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 65,99 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 72,65 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 69,58 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 71,95 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 68,33 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 68,48 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 67,34 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 78,03 USDlis 26 · zamknięcie miesiąca 78,03 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks · obliczono 2 lis 2026 · 64 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual MO?

Kontrakty perpetual Altria (MO) są notowane na 6 giełdach krypto, w tym BingX, Bitget, MEXC. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować MO przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale MO są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów MO?

Obecnie stawka fundingu perpa MO wynosi 0,0% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od 0,0% do +5,5% na 6 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa MO ma się do akcji Altria?

Medianowa cena mark perpa MO to 78 $ wobec referencyjnej ceny akcji 78 $, czyli baza -0,1%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual MO?

Perpetual MO to instrument pochodny śledzący cenę Altria bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Altria na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual MOUSDT?

MOUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Altria rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji MO przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

MO perpetuals · perpequities.comMO perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/mo-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/mo-perp.svg" width="240" height="64" alt="MO perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami MO

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla MO — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla MO — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X