PerpEquities

Akcja · Technologia

Kontrakty perpetual Lasertec Corporation (LASERTEC)

Perpetual futures LASERTEC na 3 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować LASERTECUSDT.

Lasertec opracowuje i sprzedaje zaawansowany sprzęt do inspekcji i pomiaru dla przemysłu półprzewodników, wyświetlaczy i mikroskopów laserowych.

$260,99-13,6%
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · Bitget (LASERTEC/USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

3/3 aktywnych rynków
Giełdy
3
Aktywne rynki
3/3
Wolumen 24h
188,9 tys. $Pokrycie: 1/3 rynkówWolumen zgłoszony przez giełdy: 3,1 mln $
Otwarte pozycje
4,1 mln $
Najlepsza płynność
604,4 tys. $
MEXC
Najwęższy spread
+12,6 bps
Bitget
Najwyższy wolumen
188,9 tys. $
MEXC
Struktura rozliczeń
USDT · 3/3
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 1,9 mld $
OI / free float
+0,02%
Free float 20,4 mld $
Wyniki spot
1D-13,56%
5D-13,25%
1M+10,20%
6M-5,20%
YTD+23,68%
1Y+85,53%

Macierz giełd

3 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
MEXCHandlujLASERTEC/USDTW obrocie$260,99+19,5% APR
+0,018% co 8h
+47,5 bps604,4 tys. $188,9 tys. $4,1 mln $USDT20x
BitgetHandlujLASERTEC/USDTW obrocie$260,90+19,3% APR
+0,018% co 8h
+12,6 bps-1,6 mln $⚠24,7 tys. $USDT20x
BingXHandlujLASERTEC-USDTW obrocie$260,99+20,8% APR
+0,019% co 8h
+48,7 bps495,6 tys. $1,2 mln $⚠2,5 tys. $USDT-

Niezweryfikowany wolumen: nieproporcjonalnie wysoki względem otwartych pozycji, typowy sygnał wash tradingu. Te giełdy są na końcu listy.

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Niska płynność · 2 z 3 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +32,7 bps – +34,4 bps

Najtańsza realizacja: MEXC · +31,8 bps

Brak świeżych danych arkusza: Bitget

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

LASERTEC

Najwęższy spread

LASERTEC

Najwyższy wolumen

LASERTEC

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Dane spółki

Fundamenty spółki

Zaktualizowano 2h temu
Kapitalizacja
23,5 mld $
Zaktualizowano 2h temu
Przychody
1,5 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+31%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+33,6%
P/E
48,1
P/E porównywalnych 35,1
Wolne przepływy pieniężne
297,6 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Więcej wskaźników
Zysk netto
490,1 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
P/S
16,2
P/E porównywalnych
35,1
Podobne notowane perpetuals
Prognoza przychodów
1,9 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-10-30
Szac. przychody 371,4 mln $ · Zaktualizowano 2h temu
Dywidenda
211 ¥
2027-06-29

Szczegóły fundamentów

Roczne + kwartalne
Ostatnie przychody1,5 mld $
Marża netto+33,6%
Wolne przepływy pieniężne297,6 mln $
Dług netto-578,8 mln $
2021444,4 mln $
2022571,7 mln $
2023966,8 mln $
20241,4 mld $
20251,6 mld $
20261,5 mld $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
2021444,4 mln $+65%121,8 mln $61,5 mln $
2022571,7 mln $+29%157,2 mln $-26,7 mln $
2023966,8 mln $+69%292 mln $137,9 mln $
20241,4 mld $+40%373,7 mln $192 mln $
20251,6 mld $+18%535,5 mln $479,2 mln $
20261,5 mld $-8%490,1 mln $297,6 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
2021+52,6%+37,1%+27,4%+34,9%+16,2%
2022+52,9%+36,0%+27,5%+34,2%+13,9%
2023+55,0%+40,8%+30,2%+42,3%+17,0%
2024+50,3%+38,1%+27,7%+39,0%+21,6%
2025+59,0%+48,8%+33,7%+40,3%+25,7%
2026+59,2%+45,7%+33,6%+31,4%+23,0%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
2021176,2 mln $157,5 tys. $-176 mln $1,62
2022148,2 mln $63,4 mln $-84,8 mln $1,53
2023188,3 mln $31,9 mln $-156,5 mln $1,43
2024241,3 mln $480,7 tys. $-240,9 mln $1,96
2025544,6 mln $1,1 mln $-543,4 mln $2,43
2026578,8 mln $0 $-578,8 mln $3,42
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
202112,3 mld $12,1 mld $27,7101,1
20229,2 mld $9,1 mld $16,158,6
202312,3 mld $12,2 mld $12,742,1
202419,8 mld $19,5 mld $14,652,9
202511,1 mld $10,5 mld $7,020,7
202628,2 mld $27,6 mld $19,457,6
Q1 2025232,4 mln $
Q2 2025583,4 mln $
Q3 2025252,2 mln $
Q4 2025522,8 mln $
Q1 2026342,7 mln $
Q2 2026468,6 mln $
Q3 2026261,1 mln $
Q4 2026385,5 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
Q1 2025232,4 mln $-22%56,5 mln $-9,4 mln $
Q2 2025583,4 mln $+93%217,5 mln $36,8 mln $
Q3 2025252,2 mln $-36%59,3 mln $242,3 mln $
Q4 2025522,8 mln $+47%202,2 mln $209,6 mln $
Q1 2026342,7 mln $+47%120,5 mln $35,6 mln $
Q2 2026468,6 mln $-20%168,8 mln $118 mln $
Q3 2026261,1 mln $+4%70,1 mln $73,6 mln $
Q4 2026385,5 mln $-26%130,7 mln $70,4 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
Q1 2025+57,4%+43,3%+24,3%+6,2%+3,4%
Q2 2025+57,8%+51,8%+37,3%+19,1%+11,9%
Q3 2025+56,2%+39,2%+23,5%+5,3%+3,1%
Q4 2025+62,3%+52,7%+38,7%+15,2%+9,7%
Q1 2026+60,6%+49,3%+35,2%+9,3%+6,2%
Q2 2026+59,0%+48,9%+36,0%+11,8%+8,6%
Q3 2026+55,5%+36,8%+26,8%+4,9%+3,6%
Q4 2026+60,8%+44,4%+33,9%+8,4%+6,1%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
Q1 2025193,9 mln $63,8 mln $-130,1 mln $1,92
Q2 2025169,7 mln $948,8 tys. $-168,8 mln $2,29
Q3 2025340,5 mln $835 tys. $-339,6 mln $2,13
Q4 2025544,6 mln $1,1 mln $-543,4 mln $2,43
Q1 2026434,2 mln $866,6 tys. $-433,3 mln $2,64
Q2 2026509,2 mln $841,3 tys. $-508,4 mln $3,28
Q3 2026506,2 mln $790,7 tys. $-505,4 mln $3,25
Q4 2026578,8 mln $0 $-578,8 mln $3,42
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
Q1 202513,5 mld $13,3 mld $58,059,6
Q2 20258,7 mld $8,5 mld $14,910,0
Q3 20257,2 mld $6,9 mld $28,730,5
Q4 202511,1 mld $10,5 mld $21,213,7
Q1 202611,6 mld $11,1 mld $33,824,0
Q2 202616,9 mld $16,4 mld $36,124,9
Q3 202618,9 mld $18,4 mld $72,467,5
Q4 202628,2 mld $27,6 mld $73,153,9

Odświeżono 2h temu

Wykresy: przychody, zysk, przepływy pieniężne i wycena
Przychody385,5 mln $Q4 2026
145,9 mln $291,7 mln $437,6 mln $583,4 mln $Q1 2024: 299,2 mln $Q2 2024: 301,6 mln $Q3 2024: 393,5 mln $Q4 2024: 356,2 mln $Q1 2025: 232,4 mln $Q2 2025: 583,4 mln $Q3 2025: 252,2 mln $Q4 2025: 522,8 mln $Q1 2026: 342,7 mln $Q2 2026: 468,6 mln $Q3 2026: 261,1 mln $Q4 2026: 385,5 mln $Q1 2024Q4 2026
Zysk netto130,7 mln $Q4 2026
54,4 mln $108,8 mln $163,1 mln $217,5 mln $Q1 2024: 48,7 mln $Q2 2024: 91,7 mln $Q3 2024: 122,2 mln $Q4 2024: 111 mln $Q1 2025: 56,5 mln $Q2 2025: 217,5 mln $Q3 2025: 59,3 mln $Q4 2025: 202,2 mln $Q1 2026: 120,5 mln $Q2 2026: 168,8 mln $Q3 2026: 70,1 mln $Q4 2026: 130,7 mln $Q1 2024Q4 2026
EBITDA178,8 mln $Q4 2026
80,3 mln $160,7 mln $241 mln $321,3 mln $Q1 2024: 76 mln $Q2 2024: 136,1 mln $Q3 2024: 181,2 mln $Q4 2024: 155,5 mln $Q1 2025: 106,8 mln $Q2 2025: 321,3 mln $Q3 2025: 90,2 mln $Q4 2025: 287 mln $Q1 2026: 179,3 mln $Q2 2026: 247,3 mln $Q3 2026: 104,2 mln $Q4 2026: 178,8 mln $Q1 2024Q4 2026
Wolne przepływy pieniężne70,4 mln $Q4 2026
53,5 mln $116,4 mln $179,4 mln $242,3 mln $Q1 2024: 86,8 mln $Q2 2024: 23,9 mln $Q3 2024: 31,8 mln $Q4 2024: 49,4 mln $Q1 2025: -9,4 mln $Q2 2025: 36,8 mln $Q3 2025: 242,3 mln $Q4 2025: 209,6 mln $Q1 2026: 35,6 mln $Q2 2026: 118 mln $Q3 2026: 73,6 mln $Q4 2026: 70,4 mln $Q1 2024Q4 2026
EPS1,46 $Q4 2026
0,6 $1,2 $1,81 $2,41 $Q1 2024: 0,54 $Q2 2024: 1,02 $Q3 2024: 1,35 $Q4 2024: 1,23 $Q1 2025: 0,63 $Q2 2025: 2,41 $Q3 2025: 0,66 $Q4 2025: 2,24 $Q1 2026: 1,34 $Q2 2026: 1,88 $Q3 2026: 0,78 $Q4 2026: 1,46 $Q1 2024Q4 2026
Gotówka / Zadłużenie578,8 mln $Q4 2026
144,7 mln $289,4 mln $434,1 mln $578,8 mln $Q1 2024 · Gotówka: 266,8 mln $Q1 2024 · Zadłużenie: 95,3 mln $Q2 2024 · Gotówka: 193,8 mln $Q2 2024 · Zadłużenie: 493,4 tys. $Q3 2024 · Gotówka: 188,1 mln $Q3 2024 · Zadłużenie: 487,1 tys. $Q4 2024 · Gotówka: 241,3 mln $Q4 2024 · Zadłużenie: 480,7 tys. $Q1 2025 · Gotówka: 193,9 mln $Q1 2025 · Zadłużenie: 63,8 mln $Q2 2025 · Gotówka: 169,7 mln $Q2 2025 · Zadłużenie: 948,8 tys. $Q3 2025 · Gotówka: 340,5 mln $Q3 2025 · Zadłużenie: 835 tys. $Q4 2025 · Gotówka: 544,6 mln $Q4 2025 · Zadłużenie: 1,1 mln $Q1 2026 · Gotówka: 434,2 mln $Q1 2026 · Zadłużenie: 866,6 tys. $Q2 2026 · Gotówka: 509,2 mln $Q2 2026 · Zadłużenie: 841,3 tys. $Q3 2026 · Gotówka: 506,2 mln $Q3 2026 · Zadłużenie: 790,7 tys. $Q4 2026 · Gotówka: 578,8 mln $Q4 2026 · Zadłużenie: 0 $Q1 2024Q4 2026
GotówkaZadłużenie
Rentowność+60,8%Q4 2026
+15,6%+31,1%+46,7%+62,3%Q1 2024 · Marża brutto: +36,1%Q2 2024 · Marża brutto: +56,1%Q3 2024 · Marża brutto: +53,0%Q4 2024 · Marża brutto: +54,5%Q1 2025 · Marża brutto: +57,4%Q2 2025 · Marża brutto: +57,8%Q3 2025 · Marża brutto: +56,2%Q4 2025 · Marża brutto: +62,3%Q1 2026 · Marża brutto: +60,6%Q2 2026 · Marża brutto: +59,0%Q3 2026 · Marża brutto: +55,5%Q4 2026 · Marża brutto: +60,8%Q1 2024 · Marża operacyjna: +21,7%Q2 2024 · Marża operacyjna: +45,0%Q3 2024 · Marża operacyjna: +42,4%Q4 2024 · Marża operacyjna: +41,3%Q1 2025 · Marża operacyjna: +43,3%Q2 2025 · Marża operacyjna: +51,8%Q3 2025 · Marża operacyjna: +39,2%Q4 2025 · Marża operacyjna: +52,7%Q1 2026 · Marża operacyjna: +49,3%Q2 2026 · Marża operacyjna: +48,9%Q3 2026 · Marża operacyjna: +36,8%Q4 2026 · Marża operacyjna: +44,4%Q1 2024 · Marża netto: +16,3%Q2 2024 · Marża netto: +30,4%Q3 2024 · Marża netto: +31,1%Q4 2024 · Marża netto: +31,2%Q1 2025 · Marża netto: +24,3%Q2 2025 · Marża netto: +37,3%Q3 2025 · Marża netto: +23,5%Q4 2025 · Marża netto: +38,7%Q1 2026 · Marża netto: +35,2%Q2 2026 · Marża netto: +36,0%Q3 2026 · Marża netto: +26,8%Q4 2026 · Marża netto: +33,9%Q1 2024Q4 2026
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów-26,3%Q4 2026
-3,6%+28,8%+61,1%+93,4%Q4 2024: -23,4%Q1 2025: -22,3%Q2 2025: +93,4%Q3 2025: -35,9%Q4 2025: +46,8%Q1 2026: +47,5%Q2 2026: -19,7%Q3 2026: +3,5%Q4 2026: -26,3%Q1 2024Q4 2026
Akcje w obrocie89,7 mlnQ4 2026
22,6 mln45,1 mln67,7 mln90,3 mlnQ1 2024: 90,3 mlnQ2 2024: 90,3 mlnQ3 2024: 90,3 mlnQ4 2024: 90,3 mlnQ1 2025: 90,3 mlnQ2 2025: 90,3 mlnQ3 2025: 90,3 mlnQ4 2025: 90,3 mlnQ1 2026: 90,2 mlnQ2 2026: 90,1 mlnQ3 2026: 89,6 mlnQ4 2026: 89,7 mlnQ1 2024Q4 2026
Wycena53,9Q4 2026
18,336,654,873,1Q1 2024 · P/E: 68,1Q2 2024 · P/E: 57,8Q3 2024 · P/E: 47,8Q4 2024 · P/E: 44,5Q1 2025 · P/E: 59,6Q2 2025 · P/E: 10,0Q3 2025 · P/E: 30,5Q4 2025 · P/E: 13,7Q1 2026 · P/E: 24,0Q2 2026 · P/E: 24,9Q3 2026 · P/E: 67,5Q4 2026 · P/E: 53,9Q1 2024 · P/S: 44,4Q2 2024 · P/S: 70,3Q3 2024 · P/S: 59,4Q4 2024 · P/S: 55,6Q1 2025 · P/S: 58,0Q2 2025 · P/S: 14,9Q3 2025 · P/S: 28,7Q4 2025 · P/S: 21,2Q1 2026 · P/S: 33,8Q2 2026 · P/S: 36,1Q3 2026 · P/S: 72,4Q4 2026 · P/S: 73,1Q1 2024Q4 2026
P/EP/S
Przychody1,5 mld $2026
397,7 mln $795,4 mln $1,2 mld $1,6 mld $2019: 182 mln $2020: 269,3 mln $2021: 444,4 mln $2022: 571,7 mln $2023: 966,8 mln $2024: 1,4 mld $2025: 1,6 mld $2026: 1,5 mld $20192026
Zysk netto490,1 mln $2026
133,9 mln $267,7 mln $401,6 mln $535,5 mln $2019: 37,5 mln $2020: 68,5 mln $2021: 121,8 mln $2022: 157,2 mln $2023: 292 mln $2024: 373,7 mln $2025: 535,5 mln $2026: 490,1 mln $20192026
EBITDA695,4 mln $2026
196,3 mln $392,6 mln $588,9 mln $785,2 mln $2019: 53,4 mln $2020: 100,9 mln $2021: 175,3 mln $2022: 234,5 mln $2023: 425 mln $2024: 548,8 mln $2025: 785,2 mln $2026: 695,4 mln $20192026
Wolne przepływy pieniężne297,6 mln $2026
99,8 mln $226,3 mln $352,7 mln $479,2 mln $2019: 31 mln $2020: 96,8 mln $2021: 61,5 mln $2022: -26,7 mln $2023: 137,9 mln $2024: 192 mln $2025: 479,2 mln $2026: 297,6 mln $20192026
EPS5,45 $2026
1,48 $2,97 $4,45 $5,93 $2019: 0,42 $2020: 0,76 $2021: 1,35 $2022: 1,74 $2023: 3,24 $2024: 4,14 $2025: 5,93 $2026: 5,45 $20192026
Gotówka / Zadłużenie578,8 mln $2026
144,7 mln $289,4 mln $434,1 mln $578,8 mln $2019 · Gotówka: 83 mln $2019 · Zadłużenie: 21,8 tys. $2020 · Gotówka: 156 mln $2020 · Zadłużenie: 153,1 tys. $2021 · Gotówka: 176,2 mln $2021 · Zadłużenie: 157,5 tys. $2022 · Gotówka: 148,2 mln $2022 · Zadłużenie: 63,4 mln $2023 · Gotówka: 188,3 mln $2023 · Zadłużenie: 31,9 mln $2024 · Gotówka: 241,3 mln $2024 · Zadłużenie: 480,7 tys. $2025 · Gotówka: 544,6 mln $2025 · Zadłużenie: 1,1 mln $2026 · Gotówka: 578,8 mln $2026 · Zadłużenie: 0 $20192026
GotówkaZadłużenie
Rentowność+59,2%2026
+14,8%+29,6%+44,4%+59,2%2019 · Marża brutto: +55,3%2020 · Marża brutto: +54,0%2021 · Marża brutto: +52,6%2022 · Marża brutto: +52,9%2023 · Marża brutto: +55,0%2024 · Marża brutto: +50,3%2025 · Marża brutto: +59,0%2026 · Marża brutto: +59,2%2019 · Marża operacyjna: +27,6%2020 · Marża operacyjna: +35,4%2021 · Marża operacyjna: +37,1%2022 · Marża operacyjna: +36,0%2023 · Marża operacyjna: +40,8%2024 · Marża operacyjna: +38,1%2025 · Marża operacyjna: +48,8%2026 · Marża operacyjna: +45,7%2019 · Marża netto: +20,6%2020 · Marża netto: +25,4%2021 · Marża netto: +27,4%2022 · Marża netto: +27,5%2023 · Marża netto: +30,2%2024 · Marża netto: +27,7%2025 · Marża netto: +33,7%2026 · Marża netto: +33,6%20192026
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów-8,3%2026
+11,0%+30,4%+49,7%+69,1%2019: +35,2%2020: +48,0%2021: +65,0%2022: +28,7%2023: +69,1%2024: +39,7%2025: +17,8%2026: -8,3%20192026
Akcje w obrocie89,9 mln2026
22,6 mln45,1 mln67,7 mln90,3 mln2019: 90,3 mln2020: 90,3 mln2021: 90,3 mln2022: 90,3 mln2023: 90,3 mln2024: 90,3 mln2025: 90,3 mln2026: 89,9 mln20192026
Wycena57,62026
25,350,675,9101,12019 · P/E: 34,12020 · P/E: 84,72021 · P/E: 101,12022 · P/E: 58,62023 · P/E: 42,12024 · P/E: 52,92025 · P/E: 20,72026 · P/E: 57,62019 · P/S: 7,02020 · P/S: 21,52021 · P/S: 27,72022 · P/S: 16,12023 · P/S: 12,72024 · P/S: 14,62025 · P/S: 7,02026 · P/S: 19,420192026
P/EP/S

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-10-30
Szac. przychody 371,4 mln $ · Zaktualizowano 2h temu
Dywidenda
211 ¥
2027-06-29

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20271127,171,9 mld $+31%15
FY 20281529,622,5 mld $+70%16
FY 20291797,692,9 mld $+98%11
FY 20302435,003,9 mld $+165%7
FY 20312395,003,9 mld $+168%9
Q3 20270,00525 mln $+101%2

Wydarzenia spółki

6
2027-06-29Dywidenda211 ¥-
2026-12-29Dywidenda140 ¥-
2026-10-30WynikiWynik - / Prognoza 232,52-
2026-08-06WynikiWynik 230,5 / Prognoza 254,67Poniżej prognozy
2026-06-29Dywidenda197 ¥-
2026-04-30WynikiWynik 122,03 / Prognoza 165,8Poniżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek FMP

Analiza spółki

Aktualizacja: 22 wrz 2026, 15:25 UTC

Profil spółki

Sektor
Technology
Branża
Semiconductors
Prezes
Tetsuya Sendoda
Pracownicy
1163
Data IPO
22 lut 2010
Kraj
JP
Giełda
Tokyo Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai26,94
Wskaźnik Piotroskiegoi5/9
Rating FMPiB
Zysk właścicielskii8,18 mld JPY91,19 JPY na akcję

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
5
Zwrot z aktywówi
5
Dług do kapitałui
1
Cena do zyskui
1
Cena do wartości księgoweji
1
Historia kapitalizacji
3,5 bln JPY-32.0%cze 26 – wrz 26
3,02 bln JPY4,08 bln JPY5,15 bln JPYMaksimum: 5,15 bln JPY · 2026-06-22Minimum: 3,02 bln JPY · 2026-08-31Obecnie: 3,5 bln JPY · 2026-09-18cze 26lip 26sie 26wrz 26
Obecnie: 3,5 bln JPY · 2026-09-18Maksimum: 5,15 bln JPY · 2026-06-22Minimum: 3,02 bln JPY · 2026-08-31
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
1321.T0,68%3,6 mln
1306.T0,24%2,5 mln
1330.T0,75%1,7 mln
VWIGX0,87%1,2 mln
VXUS0,03%1,1 mln
VEA0,05%753,4 tys.
IEFA0,07%593,6 tys.
1329.T0,75%427,6 tys.
FIGFX1,44%396,6 tys.
EWJ0,34%338,4 tys.
INJ0,39%333 tys.
FSPSX0,08%300,8 tys.

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający LASERTEC: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje00
Analitycy00
Kupuj / trzymaj / sprzedaj––
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia0 / 0 / 00 / 0 / 0
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte––
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)––
Najlepsza / najgorsza rekomendacja– / –– / –

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: jeszcze za mało zmierzonych przypadków

Dane TipRanks przez FMP · obliczono 9 paź 2026 · 0 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual LASERTEC?

Kontrakty perpetual Lasertec Corporation (LASERTEC) są notowane na 3 giełdach krypto, w tym Bitget, BingX, MEXC. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować LASERTEC przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale LASERTEC są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów LASERTEC?

Obecnie stawka fundingu perpa LASERTEC wynosi +19,5% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od +19,3% do +20,8% na 3 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa LASERTEC ma się do akcji Lasertec Corporation?

Medianowa cena mark perpa LASERTEC to 261 $ wobec referencyjnej ceny akcji 261 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual LASERTEC?

Perpetual LASERTEC to instrument pochodny śledzący cenę Lasertec Corporation bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Lasertec Corporation na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual LASERTECUSDT?

LASERTECUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Lasertec Corporation rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji LASERTEC przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

LASERTEC perpetuals · perpequities.comLASERTEC perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/lasertec-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/lasertec-perp.svg" width="240" height="64" alt="LASERTEC perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami LASERTEC

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla LASERTEC — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla LASERTEC — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X