PerpEquities

Akcja · Technologia

Kontrakty perpetual Celestica Inc. (CLS)

Perpetual futures CLS na 4 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować CLSUSDT.

Celestica dostarcza rozwiązania w zakresie platform sprzętowych i łańcucha dostaw – od projektowania i produkcji po logistykę i naprawy – dla producentów OEM, dostawców usług chmurowych i klientów przemysłowych.

$206,87+0,5%NYSE zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · BingX (CLS-USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

4/4 aktywnych rynków
Giełdy
4
Aktywne rynki
4/4
Wolumen 24h
129,2 tys. $Pokrycie: 3/4 rynkówWolumen zgłoszony przez giełdy: 1,5 mln $
Otwarte pozycje
681,1 tys. $
Najlepsza płynność
341,7 tys. $
MEXC
Najwęższy spread
+20,8 bps
MEXC
Najwyższy wolumen
100,5 tys. $
MEXC
Struktura rozliczeń
USDT · 4/4
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 765,8 mln $
OI / free float
0,00%
Free float 25,9 mld $
Wyniki spot
1D+0,51%
5D-23,17%
1M-44,38%
6M-46,35%
YTD-30,08%
1Y-35,83%

Macierz giełd

4 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
MEXCHandlujCLS/USDTW obrocie$206,870,0% APR
0,000% co 8h
+20,8 bps341,7 tys. $100,5 tys. $364,4 tys. $USDT20x
BitgetHandlujCLS/USDTW obrocie$207,000,0% APR
0,000% co 8h
+20,8 bps-28,3 tys. $113,6 tys. $USDT20x
Gate.ioHandlujCLS/USDTW obrocie$207,900,0% APR
0,000% co 8h
+115,8 bps93,3 $402 $201,1 tys. $USDT20x
BingXHandlujCLS-USDTW obrocie$207,13+5,5% APR
+0,00500% co 8h
+21,2 bps195,2 tys. $1,4 mln $⚠2 tys. $USDT-

Niezweryfikowany wolumen: nieproporcjonalnie wysoki względem otwartych pozycji, typowy sygnał wash tradingu. Te giełdy są na końcu listy.

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Niska płynność · 2 z 4 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +22,1 bps – +22,2 bps

Najtańsza realizacja: BingX · +22,0 bps

Brak świeżych danych arkusza: Gate.io, Bitget

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

CLS

Najwęższy spread

CLS

Najwyższy wolumen

CLS

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q3 '26 · złożony 2026-10-26 · następny raport: 2027-01-27 · Zaktualizowano 4h temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
26,1 mld $
Zaktualizowano 4h temu
Przychody
18,2 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+69%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+6,8%
P/E
19,3
P/E porównywalnych 16,4
P/S
1,4
P/E porównywalnych
16,4
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
545,4 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
1,2 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
21 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2027-01-27
Szac. przychody 6,5 mld $ · Zaktualizowano 4h temu
Dywidenda
-
Przychody (TTM)18,2 mld $+61,6% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)8,3%+0,1 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 1,51 mld $
Zysk netto (TTM)1,25 mld $+78,0% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)545 mln $+65,4% rok do rokuCapex: 862 mln $
Rozwodniony EPS (TTM)10,61 $+76,8% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto3,14 mld $+610,7% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Ostatni raport (2026-10-26): przychody powyżej o 6,5%, EPS powyżej o 12,6%Przychody 5,75 mld $ wobec oczekiwanych 5,39 mld $ (+6,5%); EPS 3,30 $ wobec 2,93 $ (+12,6%).
  • Wzrost przychodów przyspiesza: r/r 82,5%Przychody za Q3 '26: 5,83 mld $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 46,6%.
  • Marża operacyjna 8,3% (TTM), zmiana r/r: +0,1 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 63,2%, przychody: wzrost 61,6%.
  • Capex: 4,7% przychodów (rok temu 1,4%)Zainwestowano 862 mln $ w ostatnich 4 kwartałach (+459,4% r/r). Wolne przepływy pieniężne: 545 mln $ = 43,8% zysku netto.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Segmenty w Q3 '26

z raportu
SegmentPrzychodyr/rZysk oper.Marża
CCS Segment4,87 mld $+101,9%433 mln $8,9%
ATS Segment957 mln $+22,6%62,9 mln $6,6%
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków · wszystkie pozycje (226), które Celestica Inc. zgłosiła do SEC

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2027-01-27
Szac. przychody 6,5 mld $ · Zaktualizowano 4h temu

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 202611,5521 mld $+69%10
FY 202722,1239,9 mld $+222%6
FY 202831,9456,5 mld $+356%6
FY 202939,4365,6 mld $+430%3
FY 203047,6984 mld $+578%2
Q1 20273,917,5 mld $+85%8

Wydarzenia spółki

6
2027-01-27WynikiWynik - / Prognoza 3,52-
2026-10-26Wyniki · Po zamknięciu rynkuWynik 3,3 / Prognoza 2,93Powyżej prognozy
2026-07-27WynikiWynik 2,54 / Prognoza 2,29Powyżej prognozy
2026-04-27WynikiWynik 2,16 / Prognoza 2,08Powyżej prognozy
2026-01-28WynikiWynik 1,89 / Prognoza 1,74Powyżej prognozy
2025-10-27WynikiWynik 1,58 / Prognoza 1,47Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 2 lis 2026, 17:15 UTC

Profil spółki

Sektor
Technology
Branża
Hardware, Equipment & Parts
Prezes
Robert Andrew Mionis
Pracownicy
23 803
Data IPO
30 cze 1998
Kraj
CA
Giełda
New York Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai4,28
Wskaźnik Piotroskiegoi6/9
Ocena ogólnaiB+
Zysk właścicielskii302,09 mln USD2,48 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiBPozycja w branży: 38 out of 86

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
4
Zwrot z aktywówi
4
Dług do kapitałui
3
Cena do zyskui
2
Cena do wartości księgoweji
2
Historia kapitalizacji
31,27 mld USD-20.5%sie 26 – lis 26
29,72 mld USD36,87 mld USD44,01 mld USDMaksimum: 44,01 mld USD · 2026-10-05Minimum: 29,72 mld USD · 2026-10-26Obecnie: 31,27 mld USD · 2026-11-02sie 26wrz 26paź 26lis 26
Obecnie: 31,27 mld USD · 2026-11-02Maksimum: 44,01 mld USD · 2026-10-05Minimum: 29,72 mld USD · 2026-10-26
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
BAI0,96%442 tys.
FIVG1,6%163,8 tys.
SPEM0,01%159,4 tys.
QCN.TO0,87%150,4 tys.
VWRA.S0,01%145,1 tys.
VFEA.S0,05%108,6 tys.
AIQ0,31%93 tys.
CHAT1,46%87,8 tys.
IGFRX1,57%78,4 tys.
IGM0,16%63,6 tys.
VHYA.S0,01%47,4 tys.
SIXG1,76%39,8 tys.

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający CLS: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje39138
Analitycy1427
Kupuj / trzymaj / sprzedaj31 / 8 / 0115 / 23 / 0
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia2 / 0 / 24 / 1 / 14
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte0 / 38 (0%)75 / 60 (56%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-40,4%+114,3%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja-22,7% / -53,8%+788,4% / -53,8%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +4,5% wobec S&P 500 +2,6% (n = 120)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Thanos MoschopoulosBMO Capital100% trafności na tej spółce · 13 celów zmierzonychKupujcel 450 USD29 kwi 2026
  2. Paul TreiberRBC Capital100% trafności na tej spółce · 13 celów zmierzonychKupujcel 440 USD28 kwi 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
8 maj 2026Tim LongBarclaysKupujUtrzymano441 USD
1 maj 2026Mike HarrisonRothschild & Co RedburnKupujRozpoczęto460 USD
30 kwi 2026Ruplu BhattacharyaBank of America SecuritiesKupujPotwierdzono490 USD
29 kwi 2026Todd CouplandCIBCKupujUtrzymano480 USD
29 kwi 2026Samik ChatterjeeJ.P. MorganKupujPotwierdzono425 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca300 USD350 USD400 USD450 USDgru 25 · Kupuj 14 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0gru 25sty 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 0lut 26 · Kupuj 14 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 0lut 26mar 26 · Kupuj 11 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 0kwi 26 · Kupuj 12 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0kwi 26maj 26 · Kupuj 13 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0cze 26 · Kupuj 13 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0cze 26lip 26 · Kupuj 13 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0sie 26 · Kupuj 13 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0sie 26wrz 26 · Kupuj 13 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0paź 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0paź 26lis 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0gru 25 · śr. cel 359 USDsty 26 · śr. cel 360 USDlut 26 · śr. cel 360 USDmar 26 · śr. cel 371 USDkwi 26 · śr. cel 450 USDmaj 26 · śr. cel 451 USDcze 26 · śr. cel 451 USDlip 26 · śr. cel 451 USDsie 26 · śr. cel 451 USDwrz 26 · śr. cel 451 USDpaź 26 · śr. cel 441 USDlis 26 · śr. cel 441 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 296 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 281 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 278 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 282 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 410 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 385 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 365 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 331 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 299 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 361 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 266 USDlis 26 · zamknięcie miesiąca 266 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks · obliczono 4 lis 2026 · 39 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual CLS?

Kontrakty perpetual Celestica Inc. (CLS) są notowane na 4 giełdach krypto, w tym BingX, MEXC, Bitget. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować CLS przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale CLS są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów CLS?

Obecnie stawka fundingu perpa CLS wynosi 0,0% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od 0,0% do +5,5% na 4 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa CLS ma się do akcji Celestica Inc.?

Medianowa cena mark perpa CLS to 207,1 $ wobec referencyjnej ceny akcji 206,9 $, czyli baza +0,1%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual CLS?

Perpetual CLS to instrument pochodny śledzący cenę Celestica Inc. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Celestica Inc. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual CLSUSDT?

CLSUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Celestica Inc. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji CLS przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

CLS perpetuals · perpequities.comCLS perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/cls-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/cls-perp.svg" width="240" height="64" alt="CLS perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami CLS

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla CLS — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla CLS — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X