Ondas Inc. (ONDS) finansalları
NASDAQ · Technology · Communication Equipment · Çalışan: 477 · CEO: Eric Ashley Brock
- Fiyat
- $6,32 -%8,14
- Piyasa değeri
- $3,68 Mr
- Şirket değeri
- $3,03 Mr
- Son rapor
- Q2 '26 2026-08-13 tarihinde sunuldu
- Sonraki rapor
- 2026-11-12 EPS tahmini: -$0,13
Değerleme ve temel rakamlar
- Piyasa değeri
- $3,68 Mr EV $3,03 Mr
- Gelir
- $174 Mn Son 12 ay
- Gelir büyümesi
- +%958 FY2026 konsensüsü
- Kâr marjı
- %96,2 Net kâr / gelir, TTM
- P/E
- 65,7× İleriye dönük 20,6× (FY2026)
- P/S
- 21,1× Fiyat / satışlar, TTM
- EV / EBITDA
- 38,9× TTM
- Serbest nakit akışı
- -$171 Mn Son 12 ay
- Net kâr
- $168 Mn Son 12 ay
- Gelir tahmini
- $537 Mn FY2026 konsensüsü
- Kâr
- 2026-11-12 Gelir tahmini: $148 Mn
- Temettü
- – Temettü yok
Öne çıkanlar
Raporlanan rakamlardan hesaplanır - her tespit dayandığı rakamı gösterir.
- Son rapor (2026-08-13): gelir %23,2 üzerinde, EPS %111,1 altındaGelir $83,8 Mn, beklenen $68 Mn (+%23,2); EPS -$0,19, beklenen -$0,09 (-%111,1).
- Gelir büyümesi hızlanıyor: yıllık %1.235,4Q2 '26 geliri: $83,8 Mn, önceki dört çeyreğin ortalaması: %711,5.
- Faaliyet marjı -%140,4 (TTM), geçen yıla göre: +87,3 puanFaaliyet kârı büyümesi: -%565,4, gelir büyümesi: %979,3.
- Vergi öncesi kârın %281,4 kadarı faaliyet dışıVergi öncesi kâr $135 Mn, faaliyet kârı -$244 Mn (TTM). İştirak kazançları ve diğer tek seferlik kalemler net kârı ve EPS'yi yükseltir - işin daha net ölçüsü faaliyet kârıdır.
- Capex: gelirin %5,5 kadarı (geçen yıl %1,8)Son 4 çeyrekte $9,57 Mn yatırım yapıldı (geçen yıla göre +%3.113,0). Serbest nakit akışı: -$171 Mn = net kârın -%101,8 kadarı.
- Seyreltilmiş hisse sayısı bir yılda arttı: %234,3Q2 '26 döneminde seyreltilmiş hisse sayısı: 504 Mn, bir yıl önce: 151 Mn.
- Net nakit: $1,38 MrNakit + kısa vadeli yatırımlar: $1,38 Mr, kiralamalar dahil borç: $6,41 Mn; geçen yıl net nakit: $44,4 Mn.
Son çeyrek: Q2 '26
2026-06-30 tarihinde biten çeyrek. Bir yıl önceki aynı çeyrek ve rapor öncesi analist konsensüsü ile karşılaştırıldı.
Çeyrek ve geçen yıl
| Q2 '26 | Geçen yıl | Değişim | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $83,8 Mn | $6,27 Mn | +%1.235,4 |
| Brüt marj | %43,1 | %53,1 | -10,0 puan |
| Faaliyet kârı | -$163 Mn | -$9,25 Mn | -%1.661,7 |
| Faaliyet marjı | -%194,5 | -%147,4 | -47,1 puan |
| Net kâr | -$88,2 Mn | -$10,8 Mn | -%720,9 |
| Seyreltilmiş EPS | -$0,19 | -$0,08 | -%138,1 |
| Faaliyet nakit akışı | -$86,1 Mn | -$8,4 Mn | -%924,3 |
| Capex | $7,76 Mn | $111 B | +%6.904,5 |
| Serbest nakit akışı | -$93,8 Mn | -$8,51 Mn | -%1.002,1 |
| Ar-Ge | $31 Mn | $4,24 Mn | +%630,6 |
| Hisse bazlı ödemeler | $69,1 Mn | $2,18 Mn | +%3.071,4 |
Açıklanan vs konsensüs
2026-08-13| Gerçekleşen | Konsensüs | konsensüse göre | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $83,8 Mn | $68 Mn | +%23,2 |
| HBK (konsensüs bazı) | -$0,19 | -$0,09 | -%111,1 |
2026-08-13 tarihli Q2 '26 raporundan: gelir ve analistlerin tahmin ettiği HBK (çoğu zaman düzeltilmiş); bu nedenle yukarıdaki tablolardaki HBK'den farklı olabilir.
EPS ve konsensüs
son 8 raporGelir
Paranın nereden geldiği - iş kollarına ve bölgelere göre, çeyrek çeyrek.
Gelir, faaliyet kârı ve büyüme
çeyreklikİş koluna göre gelir
yığılmış, çeyreklik| Segment | Q2 '22 | Y/Y | Pay | TTM | TTM Y/Y | 12 çeyrek |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RevenueRecognizedOverTimeMember | – | – | – | – | – | |
| DevelopmentRevenueMember | $98,1 B | -%87,8 | %18,8 | $761 B | -%73,6 | |
| ProductRevenueMember | $422 B | +%491,6 | %81,2 | $888 B | – | |
| ServiceRevenueMember | – | – | – | – | – | |
| OtherRevenueMember | – | – | – | – | – |
Bölgeye göre gelir
toplamdaki pay| Segment | Q2 '22 | Y/Y | Pay | TTM | TTM Y/Y | 12 çeyrek |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ISRAEL | $37,5 Mn | +%2.875,1 | %44,7 | $86,2 Mn | +%944,5 | |
| Europe | $19,4 Mn | +%523,0 | %23,1 | – | – | |
| North America | $17,3 Mn | – | %20,6 | – | – | |
| Asia | $2,59 Mn | – | %3,1 | – | – | |
| Africa | $4,26 Mn | – | %5,1 | – | – | |
| United Arab Emirates | $1,54 Mn | -%10,5 | %1,8 | $2,48 Mn | -%39,5 | |
| United States | – | – | – | – | – | |
| Other Countries Member | $1,26 Mn | – | %1,5 | – | – | |
| INDIA | – | – | – | – | – |
Marjlar ve maliyet yapısı
Gelirin her bir biriminden her düzeyde ne kadarı kalıyor - ve maliyetler nereye gidiyor.
Marjlar
çeyreklikGelirin yüzdesi olarak maliyetler
çeyreklikNakit akışı ve sermaye tahsisi
Üretilen nakit, nereye harcandığı ve hissedarlara ne ulaştığı.
Faaliyet nakit akışı, capex, serbest nakit akışı
çeyreklikNakit kullanımı ve faaliyet nakit akışı
mali yıllarSon 4 çeyrek
nakit akış tablosu- Faaliyet nakit akışı
- -$161 Mn
- Capex
- -$9,57 Mn
- Geri alımlar
- $0
- Temettüler
- $0
- Satın almalar
- -$246 Mn
- Net borçlanma
- $704 B
- Hisse bazlı ödemeler
- $101 Mn
- Serbest nakit akışı
- -$171 Mn
- Hissedarlara iade / FCF
- %0,0
Hisse sayısı ve EPS
çeyreklik, seyreltilmişBilanço
Her çeyrek sonunda likidite, yatırımlar ve borç.
Nakit, yatırımlar ve borç
çeyrek sonlarıDeğerleme ve getiriler
Bugünkü çarpanlar, şirketin son beş mali yılıyla karşılaştırmalı; analist hedefleri ve tavsiyeleri.
Çarpanlar ve getiriler
TTM ve 5 mali yıl| Şimdi | 5 yıl ort. | Bugünün 5 yıllık aralıktaki yeri | |
|---|---|---|---|
| P/E (TTM) | 65,7× | – | – |
| EV / EBITDA | 38,9× | – | – |
| EV / Satışlar | 17,4× | 33,1× | 6,4× – 65,5× |
| Fiyat / FCF | -21,6× | – | – |
| Fiyat / Defter değeri | 2,0× | 4,3× | 1,2× – 10,8× |
| FCF getirisi | -%4,6 | -%26,6 | -%60,9 – -%1,9 |
| Yatırılan sermaye getirisi | -%8,6 | -%35,6 | -%75,8 – -%5,8 |
| Özkaynak getirisi | %18,8 | -%106,8 | -%229,2 – -%13,4 |
Analistler
Konsensüs hedefi $18,50 (+%192,7)
aralık $18,00 – $19,00 · tavsiye Buy
Görünüm
Önümüzdeki mali yıllar için analist konsensüsü ve bugünkü fiyatta ne ifade ettiği.
Konsensüs tahminleri
| Mali yıl | Gelir | Büyüme | EPS | Büyüme | Bugünkü fiyatla P/E | Analistler (EPS) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FY2026 | $537 Mn | +%958,0 | $0,31 | +%149,6 | 20,6× | 3 |
| FY2027 | $1,01 Mr | +%88,7 | -$0,33 | -%208,3 | -19,0× | 3 |
| FY2028 | $1,35 Mr | +%33,4 | -$0,06 | +%82,0 | -105,3× | 3 |
| FY2029 | $1,89 Mr | +%39,8 | $0,28 | +%566,7 | 22,6× | 1 |
| FY2030 | $2,03 Mr | +%7,3 | $0,51 | +%82,1 | 12,4× | 1 |
Finansal tablolar
Gelir tablosu, bilanço ve nakit akış tablosunun her kalemi - 12 çeyrek ve 10 mali yıl; değer, gelirin yüzdesi veya büyüme olarak.
Raporlanan tüm kalemler
Ondas Holdings Inc. şirketinin son 10-Q / 10-K raporlarında etiketlediği tüm kalemler (389), resmi SEC etiketi ve tanımıyla - notlar dahil (kiralama, vergiler, geri alımlar, çalışanlar, ...).
| Kalem (SEC etiketi) | Son çeyrek | Geçen yıl | Y/Y | Son FY | Önceki FY | Y/Y |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Accounts Payable and Accrued Liabilities, Current | $83,4 Mn | $4,82 Mn | +%1.630,5 | $34 Mn | $5,84 Mn | +%481,6 |
| Accounts Payable and Other Accrued Liabilities, Current | $83,4 Mn | $4,82 Mn | +%1.630,5 | $34 Mn | $5,84 Mn | +%481,6 |
| Accounts Payable, Current | $31,5 Mn | $4,77 Mn | +%560,9 | $13,9 Mn | $5,66 Mn | +%145,1 |
| Accounts Receivable, after Allowance for Credit Loss, Current | $22,4 Mn2025-12-31 | $5,22 Mn | +%328,0 | $22,4 Mn | $5,22 Mn | +%328,0 |
| Accounts Receivable, Credit Loss Expense (Reversal) | $02025-09-30 | $0 | – | $993 B2024-12-31 | – | – |
| Accounts Receivable, Held-for-sale | $597 B2025-09-30 | – | – | – | – | – |
| Accretion Expense | – | – | – | $2,91 Mn2024-12-31 | $1 Mn | +%190,6 |
| Accrued Income Taxes, Current | $4,7 Mn | – | – | $4,3 Mn | $385 B | +%1.016,6 |
| Accrued Insurance, Current | $61,6 B2025-09-30 | – | – | $327 B2024-12-31 | – | – |
| Accrued Liabilities | $23,2 B2025-09-30 | $21,2 B | +%9,0 | $20 B2024-12-31 | $26,8 B | -%25,3 |
| Accrued Liabilities and Other Liabilities | $200 B2025-12-31 | – | – | $245 B2024-11-13 | – | – |
| Accrued Liabilities, Current | $17,2 Mn | – | – | $75 Mn | – | – |
| Accrued Payroll Taxes, Current | $3,61 Mn2025-09-30 | $1,75 Mn | +%106,4 | $1,91 Mn2024-12-31 | $2,42 Mn | -%21,3 |
| Accrued Professional Fees, Current | $632 B2025-09-30 | $184 B | +%242,7 | $191 B2024-12-31 | $316 B | -%39,5 |
| Accumulated Depreciation, Depletion and Amortization, Property, Plant, and Equipment | $4,65 Mn2025-12-31 | $3,51 Mn | +%32,4 | $4,65 Mn | $3,51 Mn | +%32,4 |
| Accumulated Other Comprehensive Income (Loss), Net of Tax | $1,41 Mn | – | – | $329 B | – | – |
| Additional Paid in Capital | $1,66 Mr | $352 Mn | +%372,1 | $806 Mn | $253 Mn | +%218,6 |
| Adjustments to Additional Paid in Capital, Convertible Debt with Conversion Feature | – | – | – | $768 B2024-12-31 | – | – |
| Adjustments to Additional Paid in Capital, Increase in Carrying Amount of Redeemable Preferred Stock | – | – | – | $1,47 Mn2024-12-31 | $4,59 Mn | -%68,0 |
| Adjustments to Additional Paid in Capital, Warrant Issued | – | – | – | $955 B2024-12-31 | $4,59 Mn | -%79,2 |
| Advertising Expense | $148 B2025-12-31 | $14,7 B | +%907,6 | $359 B | $76 B | +%372,4 |
| Amortization | – | – | – | $3,57 Mn2022-12-31 | $1,4 Mn | +%155,7 |
| Amortization of Debt Discount (Premium) | – | – | – | $1,07 Mn2023-12-31 | $2,36 Mn | -%54,7 |
| Amortization of Debt Issuance Costs | – | – | – | $2,85 Mn | – | – |
| Amortization of Debt Issuance Costs and Discounts | $177 B2025-12-31 | $1,02 Mn | -%82,7 | $4,87 Mn | $2,53 Mn | +%92,6 |
| Amortization of Intangible Assets | $18,7 Mn | $1,1 Mn | +%1.600,0 | $5,81 Mn | $4,22 Mn | +%37,6 |
| Antidilutive Securities Excluded from Computation of Earnings Per Share, Amount | 374 Mn | 65,8 Mn | +%468,5 | 105 Mn | 200 Mn | -%47,7 |
| APIC, Share-based Payment Arrangement, Increase for Cost Recognition | -$342 B | $2,18 Mn | -%115,7 | $16 Mn | $1,27 Mn | +%1.166,1 |
| Area of Land | – | – | – | 10.450 sqft2021-08-19 | – | – |
| Asset Impairment Charges | $0 | $0 | – | $1,13 Mn2023-12-31 | – | – |
| Asset Retirement Obligation, Accretion Expense | – | – | – | $1,58 B2024-12-31 | $52,6 B | -%97,0 |
| Assets | $2,99 Mr | $152 Mn | +%1.870,0 | $1,13 Mr | $110 Mn | +%933,4 |
| Assets, Current | $1,61 Mr | $91,2 Mn | +%1.660,3 | $686 Mn | $47,5 Mn | +%1.343,4 |
| Assets, Fair Value Disclosure | $1,35 Mr | – | – | $322 Mn | $11,3 Mn | +%2.755,5 |
| Business Acquisition, Pro Forma Earnings Per Share, Basic | -$0,032025-09-30 | -$0,15 | +%80,0 | -$0,862023-12-31 | -$1,90 | +%54,7 |
| Business Acquisition, Pro Forma Earnings Per Share, Diluted | -$0,032025-09-30 | -$0,15 | +%80,0 | -$0,862023-12-31 | -$1,90 | +%54,7 |
| Business Acquisition, Pro Forma Net Income (Loss) | -$8,8 Mn2025-09-30 | -$10,7 Mn | +%17,6 | -$45,3 Mn2023-12-31 | -$86 Mn | +%47,3 |
| Business Acquisition, Pro Forma Revenue | $11,5 Mn2025-09-30 | $2,45 Mn | +%369,3 | $15,7 Mn2023-12-31 | $2,87 Mn | +%447,0 |
| Business Acquisitions, Purchase Price Allocation, Subsequent Years, Remaining Adjustments | $11,9 Mn2025-09-30 | – | – | – | – | – |
| Business Combination, Acquired Receivable, Fair Value | $2,8 Mn2025-10-03 | – | – | $2,8 Mn2025-10-03 | – | – |
| Business Combination, Contingent Consideration Arrangements, Change in Amount of Contingent Consideration, Liability | $19,2 Mn | $0 | – | – | – | – |
| Business Combination, Recognized Identifiable Assets Acquired and Liabilities Assumed, Intangible Assets, Other than Goodwill | $28,7 Mn2026-03-31 | – | – | – | – | – |
| Business Combination, Separately Recognized Transactions, Additional Disclosures, Acquisition Costs | $5,8 Mn2026-03-31 | – | – | $4,3 Mn | – | – |
| Cash and Cash Equivalents, at Carrying Value | $658 Mn | $67,6 Mn | +%873,7 | $551 Mn | $30 Mn | +%1.738,4 |
| Cash Equivalents, at Carrying Value | $589 Mn | – | – | $303 Mn | $11,3 Mn | +%2.587,7 |
| Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents | $666 Mn | $68,6 Mn | +%872,1 | $594 Mn | $30 Mn | +%1.881,3 |
| Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents, Period Increase (Decrease), Excluding Exchange Rate Effect | -$372 Mn | $43,1 Mn | -%962,4 | $564 Mn | $15 Mn | +%3.664,3 |
| Cash, FDIC Insured Amount | $549 Mn2025-12-31 | $28,9 Mn | +%1.801,4 | $549 Mn | $28,9 Mn | +%1.801,4 |
| Certificates of Deposit, at Carrying Value | $21,8 Mn2025-12-31 | – | – | $21,8 Mn | – | – |
| Class of Warrant or Right, Exercise Price of Warrants or Rights | $6,002025-12-31 | – | – | $6,00 | – | – |
| Class of Warrant or Right, Number of Securities Called by Each Warrant or Right | 670 B2025-09-11 | – | – | 670 B2025-09-11 | – | – |
| Class of Warrant or Right, Number of Securities Called by Warrants or Rights | 500 B | – | – | 500 B | – | – |
| Class of Warrant or Right, Outstanding | 268 B2025-12-31 | 3,62 Mn | -%92,6 | 268 B | 3,62 Mn | -%92,6 |
| Common Stock, Par or Stated Value Per Share | $0,00 | $0,00 | %0,0 | $0,00 | $0,00 | %0,0 |
| Common Stock, Shares Authorized | 1,2 Mr | 400 Mn | +%200,0 | 800 Mn | 300 Mn | +%166,7 |
| Common Stock, Shares, Issued | 530 Mn | 207 Mn | +%156,3 | 381 Mn | 93,2 Mn | +%308,7 |
| Common Stock, Shares, Outstanding | 530 Mn | 207 Mn | +%156,3 | 381 Mn | 93,2 Mn | +%308,7 |
| Common Stock, Value, Issued | $52 B | $20,7 B | +%151,5 | $38 B | $9 B | +%322,2 |
| Compensation and Benefits Trust | $37,7 Mn | – | – | $21 Mn | $1,91 Mn | +%1.001,4 |
| Comprehensive Income (Loss), Net of Tax, Attributable to Noncontrolling Interest | -$1,45 Mn | $0 | – | -$1,3 Mn | – | – |
Kaynak: SEC companyfacts (her 10-Q / 10-K'nın XBRL'i). Nakit akışı çeyrekleri, 10-Q'nun etiketlediği yıl başından itibaren rakamlardan hesaplanır. Segment dağılımları boyutlarla etiketlenir ve bunun yerine segment bölümünde gösterilir.
Kaynaklar
Tablolar, segment geliri, metrikler ve tahminler şirket raporlarından standartlaştırılmıştır. Segment kârları ve raporlanan tüm kalemler: SEC EDGAR (XBRL). İncelenen raporlar: 10-Q 2026-06-30, 10-Q 2026-03-31, 10-K 2025-12-31, 10-Q 2025-09-30, 10-Q 2025-06-30, 10-Q 2025-03-31, 10-K 2024-12-31, 10-Q 2024-09-30, 10-Q 2024-06-30
Veri tarihi: 2026-11-02