PerpEquities

Akcja

Kontrakty perpetual Wynn Resorts, Limited (WYNN)

Perpetual futures WYNN na 1 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować WYNNUSDT.

Wynn Resorts tworzy i obsługuje luksusowe zintegrowane kurorty z kasynami, hotelami, restauracjami, sklepami i rozrywką w Makau, Las Vegas i Bostonie.

$75,61-1,8%NASDAQ zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · Helix (Injective) (WYNN/USDC)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

1/1 aktywnych rynków
Giełdy
1
Aktywne rynki
1/1
Wolumen 24h
11,4 tys. $
Otwarte pozycje
-Pokrycie: 0/1 rynków
Najlepsza płynność
-
Najwęższy spread
-
Najwyższy wolumen
11,4 tys. $
Helix (Injective)
Struktura rozliczeń
USDC · 1/1
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 123,9 mln $
OI / free float
-
Free float 6,1 mld $
Wyniki spot
1D-1,78%
5D+1,46%
1M-8,87%
6M-30,76%
YTD-37,17%
1Y-35,83%

Macierz giełd

1 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
Helix (Injective)HandlujWYNN/USDCW obrocie$75,61+3,6% APR
+0,00042% co 1h
--11,4 tys. $-USDC12x

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Brak wystarczającej głębokości · 0 z 1 giełd udźwignie $10k

Brak świeżych danych arkusza: Helix (Injective)

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

-
Brak danych na żywo-

Najwęższy spread

-
Brak danych na żywo-

Najwyższy wolumen

WYNN

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Dane spółki

Fundamenty spółki

Zaktualizowano 1h temu
Kapitalizacja
7,8 mld $
Zaktualizowano 1h temu
Przychody
7,4 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+4%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+6,1%
P/E
17,3
P/E porównywalnych 10,9
Wolne przepływy pieniężne
792,3 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Więcej wskaźników
Zysk netto
448,9 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
P/S
1,1
P/E porównywalnych
10,9
Podobne notowane perpetuals
Prognoza przychodów
7,4 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-11-05
Szac. przychody 1,8 mld $ · Zaktualizowano 1h temu
Dywidenda
0,25 $
2026-08-14

Szczegóły fundamentów

Roczne + kwartalne
Ostatnie przychody7,1 mld $
Marża netto+4,6%
Wolne przepływy pieniężne691,8 mln $
Dług netto10,8 mld $
20202,1 mld $
20213,8 mld $
20223,8 mld $
20236,5 mld $
20247,1 mld $
20257,1 mld $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
20202,1 mld $-68%-2,1 mld $-1,4 mld $
20213,8 mld $+80%-755,8 mln $-569,3 mln $
20223,8 mld $0%-423,9 mln $-423,8 mln $
20236,5 mld $+74%730 mln $740,7 mln $
20247,1 mld $+9%501,1 mln $1 mld $
20257,1 mld $0%327,3 mln $691,8 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
2020+16,8%-58,8%-98,6%+587,3%-14,9%
2021+32,0%-10,5%-20,1%+352,5%-6,0%
2022+36,4%-2,7%-11,3%+56,5%-3,2%
2023+43,2%+12,9%+11,2%-290,4%+5,2%
2024+43,5%+15,9%+7,0%-223,5%+3,9%
2025+32,7%+16,2%+4,6%-118,8%+2,4%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
20203,5 mld $13,2 mld $9,7 mld $2,03
20212,5 mld $12 mld $9,5 mld $2,23
20223,7 mld $13,7 mld $10,1 mld $2,22
20232,9 mld $13,4 mld $10,5 mld $1,93
20242,4 mld $12,2 mld $9,7 mld $1,90
20251,5 mld $12,3 mld $10,8 mld $1,63
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
202012 mld $21,8 mld $5,7-5,8
20219,7 mld $19,2 mld $2,6-12,8
20229,4 mld $19,5 mld $2,5-22,1
202310,3 mld $20,7 mld $1,614,0
20249,5 mld $19,2 mld $1,318,9
202512,5 mld $23,3 mld $1,738,1
Q3 20241,7 mld $
Q4 20241,8 mld $
Q1 20251,7 mld $
Q2 20251,7 mld $
Q3 20251,8 mld $
Q4 20251,9 mld $
Q1 20261,9 mld $
Q2 20261,9 mld $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
Q3 20241,7 mld $+1%-32,1 mln $178 mln $
Q4 20241,8 mld $0%277 mln $351,8 mln $
Q1 20251,7 mld $-9%72,7 mln $-26,5 mln $
Q2 20251,7 mld $0%66,2 mln $239,6 mln $
Q3 20251,8 mld $+8%88,3 mln $171,7 mln $
Q4 20251,9 mld $+1%100 mln $307,3 mln $
Q1 20261,9 mld $+9%120,5 mln $-25,6 mln $
Q2 20261,9 mld $+7%140,1 mln $338,9 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
Q3 2024+42,3%+7,9%-1,9%+11,4%-0,2%
Q4 2024+43,7%+20,0%+15,1%-123,6%+2,1%
Q1 2025+42,3%+15,8%+4,3%-20,2%+0,6%
Q2 2025+41,8%+15,2%+3,8%-15,0%+0,5%
Q3 2025+41,2%+16,9%+4,8%-23,9%+0,7%
Q4 2025+32,0%+15,5%+5,4%-36,3%+0,7%
Q1 2026+40,2%+15,9%+6,5%-56,9%+0,9%
Q2 2026+40,9%+16,1%+7,5%-82,7%+1,1%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
Q3 20242,4 mld $13,4 mld $11 mld $1,53
Q4 20242,4 mld $12,2 mld $9,7 mld $1,90
Q1 20252,1 mld $12,2 mld $10,1 mld $1,08
Q2 20252 mld $12,2 mld $10,2 mld $1,03
Q3 20251,5 mld $12,2 mld $10,7 mld $1,76
Q4 20251,5 mld $12,3 mld $10,8 mld $1,63
Q1 20261,2 mld $12,2 mld $11 mld $1,24
Q2 20261,6 mld $12,3 mld $10,8 mld $0,91
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
Q3 202410,5 mld $21,5 mld $6,2-82,7
Q4 20249,3 mld $19,1 mld $5,18,4
Q1 20258,8 mld $18,9 mld $5,230,3
Q2 20259,7 mld $19,9 mld $5,636,6
Q3 202513,2 mld $23,9 mld $7,237,3
Q4 202512,4 mld $23,2 mld $6,631,0
Q1 202610,5 mld $21,4 mld $5,621,7
Q2 202610 mld $20,8 mld $5,417,7

Odświeżono 1h temu

Wykresy: przychody, zysk, przepływy pieniężne i wycena
Przychody1,9 mld $Q2 2026
466,5 mln $933 mln $1,4 mld $1,9 mld $Q3 2023: 1,7 mld $Q4 2023: 1,8 mld $Q1 2024: 1,9 mld $Q2 2024: 1,7 mld $Q3 2024: 1,7 mld $Q4 2024: 1,8 mld $Q1 2025: 1,7 mld $Q2 2025: 1,7 mld $Q3 2025: 1,8 mld $Q4 2025: 1,9 mld $Q1 2026: 1,9 mld $Q2 2026: 1,9 mld $Q3 2023Q2 2026
Zysk netto140,1 mln $Q2 2026
94,8 mln $306,2 mln $517,7 mln $729,2 mln $Q3 2023: -116,7 mln $Q4 2023: 729,2 mln $Q1 2024: 144,2 mln $Q2 2024: 111,9 mln $Q3 2024: -32,1 mln $Q4 2024: 277 mln $Q1 2025: 72,7 mln $Q2 2025: 66,2 mln $Q3 2025: 88,3 mln $Q4 2025: 100 mln $Q1 2026: 120,5 mln $Q2 2026: 140,1 mln $Q3 2023Q2 2026
EBITDA516,3 mln $Q2 2026
159 mln $317,9 mln $476,9 mln $635,9 mln $Q3 2023: 237,3 mln $Q4 2023: 635,9 mln $Q1 2024: 553,8 mln $Q2 2024: 505,2 mln $Q3 2024: 335,9 mln $Q4 2024: 595,7 mln $Q1 2025: 405,5 mln $Q2 2025: 395 mln $Q3 2025: 500 mln $Q4 2025: 459,9 mln $Q1 2026: 473,6 mln $Q2 2026: 516,3 mln $Q3 2023Q2 2026
Wolne przepływy pieniężne338,9 mln $Q2 2026
68,1 mln $162,7 mln $257,2 mln $351,8 mln $Q3 2023: 141,7 mln $Q4 2023: 326,5 mln $Q1 2024: 217,4 mln $Q2 2024: 256,5 mln $Q3 2024: 178 mln $Q4 2024: 351,8 mln $Q1 2025: -26,5 mln $Q2 2025: 239,6 mln $Q3 2025: 171,7 mln $Q4 2025: 307,3 mln $Q1 2026: -25,6 mln $Q2 2026: 338,9 mln $Q3 2023Q2 2026
EPS1,32 $Q2 2026
0,82 $2,67 $4,51 $6,36 $Q3 2023: -1,03 $Q4 2023: 6,36 $Q1 2024: 1,3 $Q2 2024: 0,91 $Q3 2024: -0,29 $Q4 2024: 2,36 $Q1 2025: 0,69 $Q2 2025: 0,64 $Q3 2025: 0,85 $Q4 2025: 0,96 $Q1 2026: 1,04 $Q2 2026: 1,32 $Q3 2023Q2 2026
Gotówka / Zadłużenie1,6 mld $Q2 2026
3,4 mld $6,7 mld $10,1 mld $13,4 mld $Q3 2023 · Gotówka: 2,8 mld $Q3 2023 · Zadłużenie: 13,4 mld $Q4 2023 · Gotówka: 2,9 mld $Q4 2023 · Zadłużenie: 13,4 mld $Q1 2024 · Gotówka: 2,4 mld $Q1 2024 · Zadłużenie: 12,8 mld $Q2 2024 · Gotówka: 2,4 mld $Q2 2024 · Zadłużenie: 12,6 mld $Q3 2024 · Gotówka: 2,4 mld $Q3 2024 · Zadłużenie: 13,4 mld $Q4 2024 · Gotówka: 2,4 mld $Q4 2024 · Zadłużenie: 12,2 mld $Q1 2025 · Gotówka: 2,1 mld $Q1 2025 · Zadłużenie: 12,2 mld $Q2 2025 · Gotówka: 2 mld $Q2 2025 · Zadłużenie: 12,2 mld $Q3 2025 · Gotówka: 1,5 mld $Q3 2025 · Zadłużenie: 12,2 mld $Q4 2025 · Gotówka: 1,5 mld $Q4 2025 · Zadłużenie: 12,3 mld $Q1 2026 · Gotówka: 1,2 mld $Q1 2026 · Zadłużenie: 12,2 mld $Q2 2026 · Gotówka: 1,6 mld $Q2 2026 · Zadłużenie: 12,3 mld $Q3 2023Q2 2026
GotówkaZadłużenie
Rentowność+40,9%Q2 2026
+5,9%+18,7%+31,6%+44,5%Q3 2023 · Marża brutto: +42,6%Q4 2023 · Marża brutto: +44,4%Q1 2024 · Marża brutto: +44,5%Q2 2024 · Marża brutto: +43,5%Q3 2024 · Marża brutto: +42,3%Q4 2024 · Marża brutto: +43,7%Q1 2025 · Marża brutto: +42,3%Q2 2025 · Marża brutto: +41,8%Q3 2025 · Marża brutto: +41,2%Q4 2025 · Marża brutto: +32,0%Q1 2026 · Marża brutto: +40,2%Q2 2026 · Marża brutto: +40,9%Q3 2023 · Marża operacyjna: +3,7%Q4 2023 · Marża operacyjna: +19,4%Q1 2024 · Marża operacyjna: +19,5%Q2 2024 · Marża operacyjna: +15,6%Q3 2024 · Marża operacyjna: +7,9%Q4 2024 · Marża operacyjna: +20,0%Q1 2025 · Marża operacyjna: +15,8%Q2 2025 · Marża operacyjna: +15,2%Q3 2025 · Marża operacyjna: +16,9%Q4 2025 · Marża operacyjna: +15,5%Q1 2026 · Marża operacyjna: +15,9%Q2 2026 · Marża operacyjna: +16,1%Q3 2023 · Marża netto: -7,0%Q4 2023 · Marża netto: +39,6%Q1 2024 · Marża netto: +7,7%Q2 2024 · Marża netto: +6,5%Q3 2024 · Marża netto: -1,9%Q4 2024 · Marża netto: +15,1%Q1 2025 · Marża netto: +4,3%Q2 2025 · Marża netto: +3,8%Q3 2025 · Marża netto: +4,8%Q4 2025 · Marża netto: +5,4%Q1 2026 · Marża netto: +6,5%Q2 2026 · Marża netto: +7,5%Q3 2023Q2 2026
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+6,9%Q2 2026
-4,2%+0,2%+4,7%+9,2%Q3 2024: +1,3%Q4 2024: -0,1%Q1 2025: -8,7%Q2 2025: +0,3%Q3 2025: +8,3%Q4 2025: +1,5%Q1 2026: +9,2%Q2 2026: +6,9%Q3 2023Q2 2026
Akcje w obrocie103,4 mlnQ2 2026
28,2 mln56,4 mln84,6 mln112,8 mlnQ3 2023: 112,8 mlnQ4 2023: 112 mlnQ1 2024: 111,3 mlnQ2 2024: 111,2 mlnQ3 2024: 109,7 mlnQ4 2024: 110,3 mlnQ1 2025: 105,7 mlnQ2 2025: 103,8 mlnQ3 2025: 103,6 mlnQ4 2025: 103,9 mlnQ1 2026: 103,8 mlnQ2 2026: 103,4 mlnQ3 2023Q2 2026
Wycena17,7Q2 2026
-52,7-22,77,337,3Q3 2023 · P/E: -22,4Q4 2023 · P/E: 3,5Q1 2024 · P/E: 20,5Q2 2024 · P/E: 21,7Q3 2024 · P/E: -82,7Q4 2024 · P/E: 8,4Q1 2025 · P/E: 30,3Q2 2025 · P/E: 36,6Q3 2025 · P/E: 37,3Q4 2025 · P/E: 31,0Q1 2026 · P/E: 21,7Q2 2026 · P/E: 17,7Q3 2023 · P/S: 6,2Q4 2023 · P/S: 5,5Q1 2024 · P/S: 6,4Q2 2024 · P/S: 5,6Q3 2024 · P/S: 6,2Q4 2024 · P/S: 5,1Q1 2025 · P/S: 5,2Q2 2025 · P/S: 5,6Q3 2025 · P/S: 7,2Q4 2025 · P/S: 6,6Q1 2026 · P/S: 5,6Q2 2026 · P/S: 5,4Q3 2023Q2 2026
P/EP/S
Przychody7,1 mld $2025
1,8 mld $3,6 mld $5,4 mld $7,1 mld $2018: 6,7 mld $2019: 6,6 mld $2020: 2,1 mld $2021: 3,8 mld $2022: 3,8 mld $2023: 6,5 mld $2024: 7,1 mld $2025: 7,1 mld $20182025
Zysk netto327,3 mln $2025
-1,4 mld $-668,6 mln $30,7 mln $730 mln $2018: 584,2 mln $2019: 123 mln $2020: -2,1 mld $2021: -755,8 mln $2022: -423,9 mln $2023: 730 mln $2024: 501,1 mln $2025: 327,3 mln $20182025
EBITDA1,8 mld $2025
137,5 mln $755,2 mln $1,4 mld $2 mld $2018: 1,7 mld $2019: 1,5 mld $2020: -480,3 mln $2021: 310 mln $2022: 643,2 mln $2023: 1,7 mld $2024: 2 mld $2025: 1,8 mld $20182025
Wolne przepływy pieniężne691,8 mln $2025
-771 mln $-179,4 mln $412,1 mln $1 mld $2018: -640,9 mln $2019: -168,2 mln $2020: -1,4 mld $2021: -569,3 mln $2022: -423,8 mln $2023: 740,7 mln $2024: 1 mld $2025: 691,8 mln $20182025
EPS3,14 $2025
-12,9 $-6,53 $-0,1 $6,32 $2018: 5,46 $2019: 2,91 $2020: -19,4 $2021: -6,64 $2022: -3,73 $2023: 6,32 $2024: 4,35 $2025: 3,14 $20182025
Gotówka / Zadłużenie1,5 mld $2025
3,4 mld $6,9 mld $10,3 mld $13,7 mld $2018 · Gotówka: 2,2 mld $2018 · Zadłużenie: 9,4 mld $2019 · Gotówka: 2,4 mld $2019 · Zadłużenie: 10,6 mld $2020 · Gotówka: 3,5 mld $2020 · Zadłużenie: 13,2 mld $2021 · Gotówka: 2,5 mld $2021 · Zadłużenie: 12 mld $2022 · Gotówka: 3,7 mld $2022 · Zadłużenie: 13,7 mld $2023 · Gotówka: 2,9 mld $2023 · Zadłużenie: 13,4 mld $2024 · Gotówka: 2,4 mld $2024 · Zadłużenie: 12,2 mld $2025 · Gotówka: 1,5 mld $2025 · Zadłużenie: 12,3 mld $20182025
GotówkaZadłużenie
Rentowność+32,7%2025
-63,1%-27,6%+8,0%+43,5%2018 · Marża brutto: +39,2%2019 · Marża brutto: +38,5%2020 · Marża brutto: +16,8%2021 · Marża brutto: +32,0%2022 · Marża brutto: +36,4%2023 · Marża brutto: +43,2%2024 · Marża brutto: +43,5%2025 · Marża brutto: +32,7%2018 · Marża operacyjna: +11,1%2019 · Marża operacyjna: +13,3%2020 · Marża operacyjna: -58,8%2021 · Marża operacyjna: -10,5%2022 · Marża operacyjna: -2,7%2023 · Marża operacyjna: +12,9%2024 · Marża operacyjna: +15,9%2025 · Marża operacyjna: +16,2%2018 · Marża netto: +8,7%2019 · Marża netto: +1,9%2020 · Marża netto: -98,6%2021 · Marża netto: -20,1%2022 · Marża netto: -11,3%2023 · Marża netto: +11,2%2024 · Marża netto: +7,0%2025 · Marża netto: +4,6%20182025
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+0,1%2025
-31,3%+5,6%+42,6%+79,6%2019: -1,6%2020: -68,3%2021: +79,6%2022: -0,2%2023: +73,9%2024: +9,1%2025: +0,1%20182025
Akcje w obrocie104,2 mln2025
28,4 mln56,9 mln85,3 mln113,8 mln2018: 107 mln2019: 107 mln2020: 106,7 mln2021: 113,8 mln2022: 113,6 mln2023: 112,9 mln2024: 110,3 mln2025: 104,2 mln20182025
Wycena38,12025
-4,712,730,147,62018 · P/E: 18,02019 · P/E: 47,62020 · P/E: -5,82021 · P/E: -12,82022 · P/E: -22,12023 · P/E: 14,02024 · P/E: 18,92025 · P/E: 38,12018 · P/S: 1,62019 · P/S: 2,22020 · P/S: 5,72021 · P/S: 2,62022 · P/S: 2,52023 · P/S: 1,62024 · P/S: 1,32025 · P/S: 1,720182025
P/EP/S

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-11-05
Szac. przychody 1,8 mld $ · Zaktualizowano 1h temu
Dywidenda
0,25 $
2026-08-14

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20264,437,4 mld $+4%11
FY 20274,807,7 mld $+8%9
FY 20285,798 mld $+12%7
Q1 20271,161,9 mld $+2%8
Q2 20271,141,9 mld $+1%8
Q3 20270,931,9 mld $+1%8

Wydarzenia spółki

6
2026-11-05WynikiWynik - / Prognoza 0,72-
2026-08-14Dywidenda0,25 $-
2026-08-04WynikiWynik 1,24 / Prognoza 0,99Powyżej prognozy
2026-05-18Dywidenda0,25 $-
2026-05-07WynikiWynik 1,25 / Prognoza 1,25Zgodnie z prognozą
2026-02-23Dywidenda0,25 $-

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający WYNN: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje86236
Analitycy1924
Kupuj / trzymaj / sprzedaj86 / 0 / 0212 / 24 / 0
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia0 / 0 / 59 / 3 / 10
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte0 / 83 (0%)0 / 222 (0%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-43,9%-37,4%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja-24,5% / -53,1%-13,5% / -53,1%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach -1,2% wobec S&P 500 -3,3% (n = 208)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Stephen GramblingMorgan Stanley100% trafności na tej spółce · 15 celów zmierzonychKupujcel 128 USD12 sie 2026
  2. Brandt MontourBarclays58% trafności na tej spółce · 19 celów zmierzonychKupujcel 128 USD9 paź 2026
  3. Benjamin ChaikenMizuho Securities56% trafności na tej spółce · 9 celów zmierzonychKupujcel 132 USD5 sie 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
13 paź 2026Lizzie DoveGoldman SachsKupujUtrzymano102 USD
12 paź 2026James HardimanCitiKupujUtrzymano103 USD
9 paź 2026Brandt MontourBarclaysKupujUtrzymano128 USD
9 paź 2026Brandt MontourBarclaysKupujUtrzymano128 USD
2 paź 2026Trey BowersWells FargoKupujUtrzymano131 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca80,00 USD100 USD120 USD140 USDlis 25 · Kupuj 14 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0lis 25gru 25 · Kupuj 14 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0sty 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0sty 26lut 26 · Kupuj 16 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0mar 26 · Kupuj 16 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0mar 26kwi 26 · Kupuj 16 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0maj 26 · Kupuj 16 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0maj 26cze 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0lip 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0lip 26sie 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0wrz 26 · Kupuj 17 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0wrz 26paź 26 · Kupuj 17 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0lis 25 · śr. cel 141 USDgru 25 · śr. cel 145 USDsty 26 · śr. cel 147 USDlut 26 · śr. cel 144 USDmar 26 · śr. cel 144 USDkwi 26 · śr. cel 144 USDmaj 26 · śr. cel 138 USDcze 26 · śr. cel 137 USDlip 26 · śr. cel 132 USDsie 26 · śr. cel 134 USDwrz 26 · śr. cel 134 USDpaź 26 · śr. cel 132 USDlis 25 · zamknięcie miesiąca 129 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 120 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 107 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 108 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 102 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 107 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 101 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 97,09 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 99,31 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 91,28 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 79,43 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 75,15 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks przez FMP · obliczono 16 paź 2026 · 86 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual WYNN?

Kontrakty perpetual Wynn Resorts, Limited (WYNN) są notowane na 1 giełdach krypto, w tym Helix (Injective). PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować WYNN przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale WYNN są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów WYNN?

Obecnie stawka fundingu perpa WYNN wynosi +3,6% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od +3,6% do +3,6% na 1 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa WYNN ma się do akcji Wynn Resorts, Limited?

Medianowa cena mark perpa WYNN to 75,6 $ wobec referencyjnej ceny akcji 75,6 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual WYNN?

Perpetual WYNN to instrument pochodny śledzący cenę Wynn Resorts, Limited bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Wynn Resorts, Limited na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual WYNNUSDT?

WYNNUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Wynn Resorts, Limited rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji WYNN przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

WYNN perpetuals · perpequities.comWYNN perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/wynn-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/wynn-perp.svg" width="240" height="64" alt="WYNN perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami WYNN

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla WYNN — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla WYNN — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X