PerpEquities

Akcja · Technologia

Kontrakty perpetual Tyler Technologies, Inc. (TYL)

Perpetual futures TYL na 1 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować TYLUSDT.

Tyler Technologies dostarcza oprogramowanie i usługi do zarządzania informacją dla sektora publicznego, w tym systemy enterprise, rozwiązania do wyceny i podatków oraz chmurowe wdrożenia SaaS dla urzędów, sądów i szkół.

$429,25+1,7%NYSE zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · MEXC (TYL/USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

1/1 aktywnych rynków
Giełdy
1
Aktywne rynki
1/1
Wolumen 24h
461,6 $
Otwarte pozycje
0 $
Najlepsza płynność
0 $
MEXC
Najwęższy spread
+901,6 bps
MEXC
Najwyższy wolumen
461,6 $
MEXC
Struktura rozliczeń
USDT · 1/1
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 631,8 mln $
OI / free float
0,00%
Free float 15,8 mld $
Wyniki spot
1D+1,69%
5D+12,58%
1M+30,06%
6M+34,23%
YTD-5,19%
1Y-7,45%

Macierz giełd

1 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
MEXCHandlujTYL/USDTW obrocie$429,25-21,9% APR
-0,020% co 8h
+901,6 bps0 $461,6 $0 $USDT20x

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Brak wystarczającej głębokości · 0 z 1 giełd udźwignie $10k

Brak świeżych danych arkusza: MEXC

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

TYL

Najwęższy spread

TYL

Najwyższy wolumen

TYL

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q3 '26 · złożony 2026-10-28 · następny raport: 2027-02-10 · Zaktualizowano 1h temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
17,1 mld $
Zaktualizowano 1h temu
Przychody
2,5 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+9%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+13,5%
P/E
53,7
P/E porównywalnych 22,2
P/S
6,9
P/E porównywalnych
22,2
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
739,9 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
335,3 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
2,6 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2027-02-10
Szac. przychody 645,3 mln $ · Zaktualizowano 1h temu
Dywidenda
0,02 $
1990-01-31
Przychody (TTM)2,48 mld $+8,0% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)15,6%+0,2 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 387 mln $
Zysk netto (TTM)335 mln $+6,3% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)740 mln $+19,5% rok do rokuCapex: 18,1 mln $
Rozwodniony EPS (TTM)7,94 $+10,4% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto-576 mln $-287,4% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Ostatni raport (2026-10-28): przychody poniżej o 0,6%, EPS powyżej o 1,1%Przychody 648 mln $ wobec oczekiwanych 651 mln $ (-0,6%); EPS 3,52 $ wobec 3,48 $ (+1,1%).
  • Wzrost przychodów stabilny: r/r 8,7%Przychody za Q3 '26: 648 mln $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 8,2%.
  • Marża operacyjna 15,6% (TTM), zmiana r/r: +0,2 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 9,2%, przychody: wzrost 8,0%.
  • Część nieoperacyjna zysku przed opodatkowaniem: 10,7%Zysk przed opodatkowaniem 433 mln $, zysk operacyjny 387 mln $ (TTM). Zyski z udziałów kapitałowych i inne zdarzenia jednorazowe podnoszą zysk netto i EPS - zysk operacyjny lepiej oddaje kondycję biznesu.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Przychody według linii biznesowych

ostatni kwartał
PozycjaPrzychodyr/rUdział
Saas Arrangements242 mln $–38,3%
Transaction Based Fees220 mln $–34,9%
Maintenance106 mln $-4,6%16,8%
Professional Services63 mln $-2,7%10,0%
Hardware and Other–––
Software Licenses And Royalties–––
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków · wszystkie pozycje (284), które Tyler Technologies, Inc. zgłosiła do SEC

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2027-02-10
Szac. przychody 645,3 mln $ · Zaktualizowano 1h temu
Dywidenda
0,02 $
1990-01-31

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 202613,092,6 mld $+9%14
FY 202715,572,8 mld $+20%14
FY 202817,763,1 mld $+32%8
FY 202920,443,4 mld $+46%5
FY 203023,553,8 mld $+61%5
Q1 20273,67673,7 mln $+10%13

Wydarzenia spółki

6
2027-02-10WynikiWynik - / Prognoza 3,41-
2026-10-28WynikiWynik 3,52 / Prognoza 3,48Powyżej prognozy
2026-07-29WynikiWynik 3,08 / Prognoza 3,05Powyżej prognozy
2026-04-29WynikiWynik 3,09 / Prognoza 3Powyżej prognozy
2026-02-11WynikiWynik 2,64 / Prognoza 2,71Poniżej prognozy
2025-10-29WynikiWynik 2,97 / Prognoza 2,86Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 6 lis 2026, 10:39 UTC

Profil spółki

Sektor
Technology
Branża
Software - Application
Prezes
H. Lynn Moore Jr.
Pracownicy
7879
Data IPO
17 mar 1980
Kraj
US
Giełda
New York Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai4,98
Wskaźnik Piotroskiegoi8/9
Ocena ogólnaiB+
Zysk właścicielskii283,07 mln USD6,95 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiB+Pozycja w branży: 3 out of 321

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
4
Zwrot z aktywówi
4
Dług do kapitałui
2
Cena do zyskui
2
Cena do wartości księgoweji
2
Historia kapitalizacji
17,43 mld USD+36.9%sie 26 – lis 26
12,73 mld USD15,08 mld USD17,43 mld USDMinimum: 12,73 mld USD · 2026-08-06Obecnie: 17,43 mld USD · 2026-11-05sie 26wrz 26paź 26lis 26
Obecnie: 17,43 mld USD · 2026-11-05Maksimum: 17,43 mld USD · 2026-11-05Minimum: 12,73 mld USD · 2026-08-06
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
VTI0,02%1,3 mln
VOO0,02%999,9 tys.
VB0,16%921,9 tys.
MOAT2,96%860,8 tys.
RSP0,24%582,6 tys.
VBK0,37%512,7 tys.
IVV0,02%510,5 tys.
XSP.TO0,02%509,4 tys.
VGT0,09%480,1 tys.
SPY0,02%467 tys.
FXAIX0,02%372,6 tys.
XLK0,1%279 tys.

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający TYL: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje117299
Analitycy2224
Kupuj / trzymaj / sprzedaj99 / 18 / 0243 / 56 / 0
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia3 / 1 / 64 / 2 / 8
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte47 / 60 (44%)49 / 226 (18%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-2,9%-17,6%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+32,4% / -42,6%+32,4% / -46,2%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: jeszcze za mało zmierzonych przypadków

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
3 lis 2026Gabriela BorgesGoldman SachsTrzymajPotwierdzono385 USD
30 paź 2026Kirk MaterneEvercore ISITrzymajUtrzymano375 USD
29 paź 2026John DifucciGuggenheimKupujPotwierdzono440 USD
30 paź 2026Michael TurrinWells FargoKupujUtrzymano430 USD
30 paź 2026Robert OliverRobert W. BairdKupujUtrzymano490 USD

Dane TipRanks · obliczono 6 lis 2026 · 117 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual TYL?

Kontrakty perpetual Tyler Technologies, Inc. (TYL) są notowane na 1 giełdach krypto, w tym MEXC. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować TYL przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale TYL są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów TYL?

Obecnie stawka fundingu perpa TYL wynosi -21,9% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od -21,9% do -21,9% na 1 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa TYL ma się do akcji Tyler Technologies, Inc.?

Medianowa cena mark perpa TYL to 429,3 $ wobec referencyjnej ceny akcji 429,3 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual TYL?

Perpetual TYL to instrument pochodny śledzący cenę Tyler Technologies, Inc. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Tyler Technologies, Inc. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual TYLUSDT?

TYLUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Tyler Technologies, Inc. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji TYL przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

TYL perpetuals · perpequities.comTYL perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/tyl-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/tyl-perp.svg" width="240" height="64" alt="TYL perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami TYL

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla TYL — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla TYL — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X