PerpEquities

Akcja · Technologia

Kontrakty perpetual Intuit (INTU)

Perpetual futures INTU na 6 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować INTUUSDT.

Intuit Inc. oferuje produkty do zarządzania finansami, płatności, zgodności i marketingu, w tym QuickBooks i TurboTax, dla firm i konsumentów.

$353,98+0,1%NASDAQ otwarta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

Interaktywny wykres TradingView

Symbol TradingView NASDAQ:INTU

Zewnętrzny widżet TradingView (ok. 1 MB) ładuje się na żądanie.

Auto: cena referencyjna instrumentu bazowegoOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

6/6 aktywnych rynków
Giełdy
6
Aktywne rynki
6/6
Wolumen 24h
956,8 tys. $
Otwarte pozycje
1,6 mln $
Najlepsza płynność
200 tys. $
Extended
Najwęższy spread
+26,1 bps
Bybit
Najwyższy wolumen
389,3 tys. $
HTX
Struktura rozliczeń
USDT · 5/6
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 1,2 mld $
OI / free float
0,00%
Free float 92,5 mld $
Wyniki spot
1D+3,46%
5D+4,97%
1M+25,28%
6M-10,46%
YTD-46,16%
1Y-45,58%

Macierz giełd

6 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
HTXHandlujINTU/USDTW obrocie$349,77-+326,6 bps0 $389,3 tys. $1,1 tys. $USDT-
BingXHandlujINTU-USDTW obrocie$353,13-5,5% APR
-0,00500% co 8h
+26,3 bps5,8 tys. $374,1 tys. $3,5 tys. $USDT-
MEXCHandlujINTU/USDTW obrocie$353,810,0% APR
0,000% co 8h
+46,1 bps11,3 tys. $107,7 tys. $136,5 tys. $USDT50x
BybitHandlujINTU/USDTW obrocie$352,960,0% APR
0,000% co 8h
+26,1 bps3,8 tys. $79,2 tys. $272,8 tys. $USDT25x
Gate.ioHandlujINTU/USDTW obrocie$349,940,0% APR
0,000% co 8h
+71,5 bps612,2 $6,5 tys. $1,2 mln $USDT20x
ExtendedHandlujINTU/USDW obrocie$353,98+4,4% APR
+0,00050% co 1h
+31,1 bps200 tys. $0 $0 $USD10x

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Niska płynność · 2 z 6 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +52,5 bps – +114,2 bps

Najtańsza realizacja: Extended · +21,6 bps

Za mała głębokość: MEXC, Bybit, Gate.io

Brak świeżych danych arkusza: HTX

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

INTU

Najwęższy spread

INTU

Najwyższy wolumen

INTU

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q4 '26 · złożony 2026-09-09 · następny raport: 2026-11-19 · Zaktualizowano 3h temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
95,3 mld $
Zaktualizowano 3h temu
Przychody
21,4 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+9%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+21,3%
P/E
21,6
P/E porównywalnych 41,2
P/S
4,4
P/E porównywalnych
41,2
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
8,6 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
4,6 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
23,4 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-11-19
Szac. przychody 4,3 mld $ · Zaktualizowano 3h temu
Dywidenda
1,38 $
2026-10-08
Przychody (TTM)21,4 mld $+13,9% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)28,8%+2,7 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 6,18 mld $
Zysk netto (TTM)4,57 mld $+18,0% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)8,62 mld $+41,7% rok do rokuCapex: 221 mln $
Rozwodniony EPS (TTM)16,49 $+20,0% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto-1,22 mld $+41,5% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Ostatni raport (2026-08-25): przychody powyżej o 2,0%, EPS powyżej o 12,6%Przychody 4,35 mld $ wobec oczekiwanych 4,27 mld $ (+2,0%); EPS 4,03 $ wobec 3,58 $ (+12,6%).
  • Wzrost przychodów zwalnia: r/r 13,7%Przychody za Q4 '26: 4,35 mld $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 16,6%.
  • Marża operacyjna 28,8% (TTM), zmiana r/r: +2,7 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 25,5%, przychody: wzrost 13,9%.
  • Capex: 1,0% przychodów (rok temu 0,7%)Zainwestowano 221 mln $ w ostatnich 4 kwartałach (+78,2% r/r). Wolne przepływy pieniężne: 8,62 mld $ = 188,7% zysku netto.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Segmenty w Q4 '26

z raportu
SegmentPrzychodyr/rZysk oper.Marża
Global Business Solutions Segment3,42 mld $+13,6%––
Consumer Segment930 mln $+13,7%563 mln $60,5%
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków · wszystkie pozycje (304), które Intuit Inc. zgłosiła do SEC

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-11-19
Szac. przychody 4,3 mld $ · Zaktualizowano 3h temu
Dywidenda
1,38 $
2026-10-08

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 202722,9523,4 mld $+9%19
FY 202825,9725,5 mld $+19%19
FY 202928,5227,6 mld $+29%10
FY 203027,6831,1 mld $+45%4
Q4 20274,714,9 mld $+13%13
Q4 20273,124,8 mld $+10%8

Wydarzenia spółki

6
2026-11-19Wyniki · Po zamknięciu rynkuWynik - / Prognoza 2,46-
2026-10-08Dywidenda1,38 $-
2026-08-25Wyniki · Po zamknięciu rynkuWynik 4,03 / Prognoza 3,58Powyżej prognozy
2026-07-09Dywidenda1,2 $-
2026-05-20WynikiWynik 12,8 / Prognoza 12,57Powyżej prognozy
2026-04-09Dywidenda1,2 $-

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 16 paź 2026, 21:18 UTC

Profil spółki

Sektor
Technology
Branża
Software - Application
Prezes
Sasan K. Goodarzi
Pracownicy
18 600
Data IPO
12 mar 1993
Kraj
US
Giełda
NASDAQ
Strona
Wskaźnik Altmanai5,02
Wskaźnik Piotroskiegoi7/9
Ocena ogólnaiA-
Zysk właścicielskii1,31 mld USD4,81 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiBPozycja w branży: 38 out of 53

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
4
Zwrot z aktywówi
4
Dług do kapitałui
2
Cena do zyskui
3
Cena do wartości księgoweji
2
Historia kapitalizacji
88,02 mld USD+8.2%lip 26 – paź 26
73,28 mld USD86,95 mld USD100,62 mld USDMaksimum: 100,62 mld USD · 2026-08-24Minimum: 73,28 mld USD · 2026-09-28Obecnie: 88,02 mld USD · 2026-10-16lip 26sie 26wrz 26paź 26
Obecnie: 88,02 mld USD · 2026-10-16Maksimum: 100,62 mld USD · 2026-08-24Minimum: 73,28 mld USD · 2026-09-28
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
VTI0,1%8,7 mln
VOO0,11%7,2 mln
QQQ0,39%5,7 mln
FXAIX0,15%4 mln
XSP.TO0,13%3,6 mln
XAW.TO0,07%3,6 mln
IVV0,14%3,6 mln
XUU.TO0,11%3,6 mln
SPY0,14%3,3 mln
VTV0,29%2,6 mln
VSCA.S0,08%2,4 mln
XLK0,53%2 mln

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający INTU: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje177554
Analitycy3643
Kupuj / trzymaj / sprzedaj130 / 40 / 7473 / 73 / 8
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia3 / 13 / 36 / 17 / 8
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte24 / 143 (14%)24 / 492 (5%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-31,1%-47,0%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+32,5% / -62,4%+32,5% / -63,2%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach -0,2% wobec S&P 500 -0,2% (n = 522)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Daniel JesterBMO Capital74% trafności na tej spółce · 19 celów zmierzonychKupujcel 412 USD21 wrz 2026
  2. Arvind RamnaniTruist Financial73% trafności na tej spółce · 11 celów zmierzonychTrzymajcel 300 USD18 wrz 2026
  3. Raimo LenschowBarclays71% trafności na tej spółce · 14 celów zmierzonychKupujcel 408 USD18 wrz 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
12 paź 2026Adam WoodMorgan StanleyTrzymajPotwierdzono315 USD
7 paź 2026Steve EndersCitiKupujUtrzymano416 USD
7 paź 2026Steve EndersCitiKupujUtrzymano416 USD
1 paź 2026Rishi JaluriaRBC CapitalKupujUtrzymano385 USD
2 paź 2026Rishi JaluriaRBC CapitalKupujUtrzymano385 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca300 USD400 USD500 USD600 USD700 USD800 USDgru 25 · Kupuj 18 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0gru 25sty 26 · Kupuj 18 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0lut 26 · Kupuj 20 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0lut 26mar 26 · Kupuj 21 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0kwi 26 · Kupuj 21 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0kwi 26maj 26 · Kupuj 23 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 0cze 26 · Kupuj 22 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 1cze 26lip 26 · Kupuj 21 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 2sie 26 · Kupuj 19 · Trzymaj 12 · Sprzedaj 2sie 26wrz 26 · Kupuj 17 · Trzymaj 11 · Sprzedaj 2paź 26 · Kupuj 17 · Trzymaj 11 · Sprzedaj 2paź 26lis 26 · Kupuj 17 · Trzymaj 11 · Sprzedaj 2gru 25 · śr. cel 822 USDsty 26 · śr. cel 809 USDlut 26 · śr. cel 632 USDmar 26 · śr. cel 607 USDkwi 26 · śr. cel 608 USDmaj 26 · śr. cel 519 USDcze 26 · śr. cel 499 USDlip 26 · śr. cel 467 USDsie 26 · śr. cel 422 USDwrz 26 · śr. cel 405 USDpaź 26 · śr. cel 405 USDlis 26 · śr. cel 405 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 662 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 499 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 409 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 432 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 389 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 332 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 261 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 316 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 359 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 276 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 341 USDlis 26 · zamknięcie miesiąca 341 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks · obliczono 30 paź 2026 · 177 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual INTU?

Kontrakty perpetual Intuit (INTU) są notowane na 6 giełdach krypto, w tym HTX, BingX, MEXC. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować INTU przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale INTU są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów INTU?

Obecnie stawka fundingu perpa INTU wynosi 0,0% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od -5,5% do +4,4% na 6 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa INTU ma się do akcji Intuit?

Medianowa cena mark perpa INTU to 353 $ wobec referencyjnej ceny akcji 354 $, czyli baza -0,3%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual INTU?

Perpetual INTU to instrument pochodny śledzący cenę Intuit bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Intuit na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual INTUUSDT?

INTUUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Intuit rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji INTU przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

INTU perpetuals · perpequities.comINTU perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/intu-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/intu-perp.svg" width="240" height="64" alt="INTU perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami INTU

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla INTU — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla INTU — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X