Finanse TKO Group Holdings, Inc. (TKO)
NYSE · Communication Services · Entertainment · Pracownicy: 4000 · CEO: Ariel Zev Emanuel
- Cena
- 180,68 $ +1,07%
- Kapitalizacja
- 13,2 mld $
- Wartość przedsiębiorstwa
- 16,6 mld $
- Ostatni raport
- Q2 '26 złożony 2026-08-03
- Następny raport
- 2026-11-04 Prognoza EPS: 1,20 $
Wycena i kluczowe wskaźniki
- Kapitalizacja
- 13,2 mld $ EV 16,6 mld $
- Przychody
- 5,3 mld $ Ostatnie 12 miesięcy
- Wzrost przychodów
- +23% Konsensus na FY2026
- Marża netto
- 4,3% Zysk netto / przychody, TTM
- P/E
- 59,8× Prognozowany 39,0× (FY2026)
- P/S
- 2,5× Cena / przychody, TTM
- EV / EBITDA
- 10,7× TTM
- Wolne przepływy pieniężne
- 1,67 mld $ Ostatnie 12 miesięcy
- Zysk netto
- 230 mln $ Ostatnie 12 miesięcy
- Prognoza przychodów
- 5,82 mld $ Konsensus na FY2026
- Zysk
- 2026-11-04 Prognoza przychodów: 1,38 mld $
- Dywidenda
- 3,14 $ Na akcję, ostatnie 12 miesięcy
Najważniejsze wnioski
Wyliczone z raportowanych liczb - każde stwierdzenie podaje wartość, na której się opiera.
- Ostatni raport (2026-08-03): przychody zgodnie z oczekiwaniami, EPS poniżej o 5,0%Przychody 1,55 mld $ wobec oczekiwanych 1,54 mld $ (+0,3%); EPS 1,34 $ wobec 1,41 $ (-5,0%).
- Wzrost przychodów stabilny: r/r 18,2%Przychody za Q2 '26: 1,55 mld $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 17,5%.
- Marża operacyjna 20,0% (TTM), zmiana r/r: +2,9 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 30,4%, przychody: wzrost 11,4%.
- Straty nieoperacyjne pochłaniają 40,2% zysku przed opodatkowaniemZysk przed opodatkowaniem 755 mln $, zysk operacyjny 1,06 mld $ (TTM). Straty na udziałach kapitałowych i inne zdarzenia jednorazowe obniżają zysk netto i EPS - zysk operacyjny lepiej oddaje kondycję biznesu.
- Capex: 2,3% przychodów (rok temu 2,0%)Zainwestowano 123 mln $ w ostatnich 4 kwartałach (+28,0% r/r). Wolne przepływy pieniężne: 1,67 mld $ = 728,5% zysku netto.
- Akcjonariuszom zwrócono 2,36 mld $ = 141,3% wolnych przepływów pieniężnychSkup akcji: 1,83 mld $ (rok temu 0 $), dywidendy: 529 mln $, wynagrodzenie w akcjach: 134 mln $ (TTM). Więcej niż wolne przepływy pieniężne: sfinansowane z gotówki lub długu.
- Liczba akcji rozwodnionych w ciągu roku spadła: 2,3%Akcji rozwodnionych w Q2 '26: 195 mln, rok wcześniej: 199 mln.
- Dług netto: 3,4 mld $Gotówka + inwestycje krótkoterminowe: 1,55 mld $, dług z leasingiem: 4,95 mld $; rok temu dług netto: 2,52 mld $.
Ostatni kwartał: Q2 '26
Kwartał zakończony 2026-06-30. W porównaniu z tym samym kwartałem rok wcześniej i z konsensusem analityków sprzed raportu.
Kwartał na tle roku wcześniej
| Q2 '26 | Rok temu | Zmiana | |
|---|---|---|---|
| Przychody | 1,55 mld $ | 1,31 mld $ | +18,2% |
| Marża brutto | 64,1% | 56,0% | +8,1 pkt proc. |
| Zysk operacyjny | 430 mln $ | 387 mln $ | +11,2% |
| Marża operacyjna | 27,8% | 29,5% | -1,8 pkt proc. |
| Zysk netto | 102 mln $ | 98,4 mln $ | +3,3% |
| Rozwodniony EPS | 1,34 $ | 1,17 $ | +14,5% |
| Przepływy operacyjne | 374 mln $ | 396 mln $ | -5,6% |
| Capex | 24,5 mln $ | 21,3 mln $ | +14,6% |
| Wolne przepływy pieniężne | 349 mln $ | 375 mln $ | -6,8% |
| R&D | 0 $ | 0 $ | – |
| Wynagrodzenie w akcjach | 40,4 mln $ | 33 mln $ | +22,4% |
Raport vs konsensus
2026-08-03| Wynik | Konsensus | vs konsensus | |
|---|---|---|---|
| Przychody | 1,55 mld $ | 1,54 mld $ | +0,3% |
| EPS (baza konsensusu) | 1,34 $ | 1,41 $ | -5,0% |
Z raportu z 2026-08-03 za Q2 '26: przychody i EPS szacowany przez analityków (często skorygowany), więc może różnić się od EPS ze sprawozdań powyżej.
EPS vs konsensus
ostatnie 8 raportówPrzychody
Skąd pochodzą pieniądze - według linii biznesowych i regionów, kwartał po kwartale.
Przychody, zysk operacyjny i wzrost
kwartalnieMarże i struktura kosztów
Ile z każdej złotówki przychodów zostaje na kolejnych poziomach - i na co idą koszty.
Marże
kwartalnieKoszty jako % przychodów
kwartalniePrzepływy pieniężne i alokacja kapitału
Wygenerowana gotówka, na co jest wydawana i co trafia do akcjonariuszy.
Przepływy operacyjne, capex, wolne przepływy pieniężne
kwartalnieWykorzystanie gotówki a przepływy operacyjne
lata obrotoweOstatnie 4 kwartały
rachunek przepływów pieniężnych- Przepływy operacyjne
- 1,8 mld $
- Capex
- -123 mln $
- Skup akcji
- -1,83 mld $
- Dywidendy
- -529 mln $
- Przejęcia
- -25,6 mln $
- Dług netto zaciągnięty
- 1,87 mld $
- Wynagrodzenie w akcjach
- 134 mln $
- Wolne przepływy pieniężne
- 1,67 mld $
- Zwrócone akcjonariuszom / FCF
- 141,3%
Liczba akcji i EPS
kwartalnie, rozwodnionyBilans
Płynność, inwestycje i dług na koniec każdego kwartału.
Gotówka, inwestycje i dług
końce kwartałówWycena i zwroty
Dzisiejsze wskaźniki na tle ostatnich pięciu lat obrotowych spółki; cele i rekomendacje analityków.
Wskaźniki i zwroty
TTM vs 5 lat obrotowych| Teraz | Średnia 5 lat | Gdzie dziś jest wskaźnik w zakresie 5-letnim | |
|---|---|---|---|
| P/E (TTM) | 59,8× | 326,6× 4 z 5 lat | 14,7× – 1184,3× |
| EV / EBITDA | 10,7× | 16,0× | 13,7× – 19,0× |
| EV / przychody | 3,1× | 5,6× | 4,2× – 7,3× |
| Cena / FCF | 7,9× | 19,9× | 9,5× – 39,2× |
| Cena / wartość księgowa | 4,0× | 4,5× | 1,6× – 10,0× |
| Rentowność FCF | 12,7% | 6,5% | 2,6% – 10,5% |
| Zwrot z zainwestowanego kapitału | 6,7% | 6,4% | 1,3% – 15,6% |
| Zwrot z kapitału własnego | 6,4% | 17,4% | -0,9% – 68,1% |
Analitycy
Cel konsensusu 223,57 $ (+23,7%)
zakres 208,00 $ – 235,00 $ · rekomendacja Buy
Perspektywy
Konsensus analityków na najbliższe lata obrotowe i co oznacza przy dzisiejszej cenie.
Prognozy konsensusu
| Rok obrotowy | Przychody | Wzrost | EPS | Wzrost | P/E przy dzisiejszej cenie | Analitycy (EPS) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FY2026 | 5,82 mld $ | +23,0% | 4,63 $ | +105,0% | 39,0× | 7 |
| FY2027 | 5,88 mld $ | +1,0% | 5,71 $ | +23,2% | 31,6× | 7 |
| FY2028 | 7,43 mld $ | +26,4% | 8,01 $ | +40,2% | 22,6× | 6 |
| FY2029 | 6,83 mld $ | -8,1% | 7,66 $ | -4,3% | 23,6× | 3 |
| FY2030 | 7,39 mld $ | +8,1% | 9,93 $ | +29,6% | 18,2× | 2 |
Sprawozdania finansowe
Każda pozycja rachunku zysków i strat, bilansu i rachunku przepływów pieniężnych - 12 kwartałów i 10 lat obrotowych, jako wartości, % przychodów lub wzrost.
Wszystkie pozycje raportu
Wszystkie pozycje (281), które TKO Group Holdings, Inc. oznaczyła w ostatnich raportach 10-Q / 10-K, z oficjalną nazwą i definicją SEC - w tym noty (leasing, podatki, skup akcji, pracownicy, ...).
| Pozycja (nazwa SEC) | Ostatni kwartał | Rok temu | r/r | Ost. FY | Popr. FY | r/r |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Accounts Payable, Current | 283 mln $ | 284 mln $ | -0,4% | 195 mln $ | 246 mln $ | -20,9% |
| Accounts Receivable, after Allowance for Credit Loss, Current | 1,06 mld $ | 634 mln $ | +67,3% | 558 mln $ | 423 mln $ | +32,0% |
| Accounts Receivable, Allowance for Credit Loss, Current | 28,1 mln $ | 24,8 mln $ | +13,2% | 30,7 mln $ | 20,6 mln $ | +48,9% |
| Accounts Receivable, Allowance for Credit Loss, Writeoff | 1,1 mln $2025-12-31 | 4,72 mln $ | -76,6% | 2,92 mln $ | 5,35 mln $ | -45,5% |
| Accounts Receivable, Credit Loss Expense (Reversal) | 8,99 mln $2025-12-31 | 2,11 mln $ | +326,8% | 12,8 mln $ | 4,06 mln $ | +216,0% |
| Accrued Liabilities, Current | 745 mln $ | 394 mln $ | +89,2% | 526 mln $ | 670 mln $ | -21,5% |
| Accrued Professional Fees, Current | 85,4 mln $ | 29,6 mln $ | +188,5% | 45,8 mln $ | 28,4 mln $ | +61,4% |
| Accumulated Depreciation, Depletion and Amortization, Property, Plant, and Equipment | 415 mln $ | 331 mln $ | +25,1% | 371 mln $ | 279 mln $ | +33,0% |
| Accumulated Other Comprehensive Income (Loss), Net of Tax | -20,5 mln $ | -15,6 mln $ | -31,3% | -17,5 mln $ | -2,55 mln $ | -585,2% |
| Additional Paid in Capital, Common Stock | 4,83 mld $ | 4,41 mld $ | +9,4% | 4,55 mld $ | 4,39 mld $ | +3,8% |
| Adjustments to Additional Paid in Capital, Dividends in Excess of Retained Earnings | 58,9 mln $ | 31,1 mln $ | +89,4% | 185 mln $ | – | – |
| Amortization of Debt Issuance Costs and Discounts | 1,22 mln $ | 641 tys. $ | +89,5% | 2,75 mln $ | 10,4 mln $ | -73,6% |
| Amortization of Intangible Assets | 66,8 mln $ | 72,1 mln $ | -7,4% | 368 mln $ | 342 mln $ | +7,6% |
| APIC, Share-based Payment Arrangement, Increase for Cost Recognition | 40 mln $ | 32,3 mln $ | +23,8% | 109 mln $ | 87,7 mln $ | +24,7% |
| Asset Impairment Charges | 0 $2025-12-31 | 2,17 mln $ | -100,0% | 3,59 mln $ | 27,9 mln $ | -87,2% |
| AssetAcquisitionConsiderationTransferredOtherAssets | 800 tys. $ | 1,3 mln $ | -38,5% | 42,3 mln $ | – | – |
| Assets | 16,3 mld $ | 15,3 mld $ | +6,0% | 15,5 mld $ | 15,1 mld $ | +2,5% |
| Assets Held-for-sale, Not Part of Disposal Group, Current | – | – | – | 4,46 mln $2024-12-31 | 7,5 mln $ | -40,6% |
| Assets, Current | 3,21 mld $ | 1,91 mld $ | +67,8% | 2,33 mld $ | 1,53 mld $ | +52,4% |
| Business Combination, Consideration Transferred, Equity Interests Issued and Issuable | – | – | – | 8,11 mld $2023-12-31 | – | – |
| Business Combination, Contingent Consideration Arrangements, Change in Amount of Contingent Consideration, Liability | – | – | – | -130 tys. $2024-12-31 | 2,01 mln $ | -106,5% |
| Cash Acquired from Acquisition | – | – | – | 381 mln $2023-12-31 | – | – |
| Cash and Cash Equivalents, at Carrying Value | 592 mln $ | 535 mln $ | +10,7% | 831 mln $ | 620 mln $ | +34,1% |
| Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents | 1,55 mld $ | 859 mln $ | +80,8% | 1,19 mld $ | 678 mln $ | +74,9% |
| Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents, Period Increase (Decrease), Including Exchange Rate Effect | -174 mln $ | 229 mln $ | -176,0% | 508 mln $ | 306 mln $ | +65,8% |
| Comprehensive Income (Loss), Net of Tax, Attributable to Noncontrolling Interest | 203 mln $ | 188 mln $ | +8,2% | 368 mln $ | -261 mln $ | +240,9% |
| Comprehensive Income (Loss), Net of Tax, Attributable to Parent | 102 mln $ | 108 mln $ | -5,1% | 209 mln $ | 4,76 mln $ | +4291,3% |
| Comprehensive Income (Loss), Net of Tax, Including Portion Attributable to Noncontrolling Interest | 305 mln $ | 296 mln $ | +3,3% | 577 mln $ | -256 mln $ | +325,0% |
| Contract with Customer, Asset, after Allowance for Credit Loss | 293 mln $ | – | – | 71,3 mln $ | 32,3 mln $ | +120,7% |
| Contract with Customer, Liability | 639 mln $ | 493 mln $ | +29,5% | 703 mln $ | 471 mln $ | +49,4% |
| Contract with Customer, Liability, Current | 484 mln $ | 439 mln $ | +10,1% | 663 mln $ | 417 mln $ | +59,1% |
| Contract with Customer, Liability, Revenue Recognized | 144 mln $ | 75,9 mln $ | +90,3% | 374 mln $ | – | – |
| Contract with Customer, Performance Obligation Satisfied in Previous Period | 0 $ | 0 $ | – | 0 $ | 0 $ | – |
| Contract with Customer, Refund Liability | 16,6 mln $ | – | – | 32,7 mln $ | 50,5 mln $ | -35,2% |
| Contribution of Property | 252 tys. $ | 481 tys. $ | -47,6% | 50,9 mln $ | 6,93 mln $ | +634,3% |
| Current Federal Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 32,5 mln $ | – | – |
| Current Federal, State and Local, Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 38,5 mln $2024-12-31 | 5,69 mln $ | +576,3% |
| Current Foreign Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 40,5 mln $ | 68,2 mln $ | -40,6% |
| Current Income Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 83,9 mln $ | 107 mln $ | -21,3% |
| Current State and Local Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 11 mln $ | – | – |
| Debt Instrument, Unamortized Discount | 11,2 mln $ | 7,86 mln $ | +42,1% | 9,76 mln $ | 10,2 mln $ | -3,9% |
| Deferred Costs, Current | 133 mln $ | 141 mln $ | -5,6% | 235 mln $ | 179 mln $ | +31,0% |
| Deferred Federal Income Tax Expense (Benefit) | – | – | – | -1,05 mln $ | – | – |
| Deferred Federal, State and Local, Tax Expense (Benefit) | – | – | – | -62,4 mln $2024-12-31 | -7,88 mln $ | -692,1% |
| Deferred Foreign Income Tax Expense (Benefit) | – | – | – | -3,01 mln $ | -6,98 mln $ | +56,9% |
| Deferred Income Tax Expense (Benefit) | – | – | – | -10,1 mln $ | -69,4 mln $ | +85,4% |
| Deferred Income Tax Liabilities, Net | 301 mln $ | 337 mln $ | -10,7% | 302 mln $ | 361 mln $ | -16,3% |
| Deferred State and Local Income Tax Expense (Benefit) | – | – | – | -6,08 mln $ | – | – |
| Deferred Tax Assets, Gross | 113 mln $2025-12-31 | 138 mln $ | -17,7% | 113 mln $ | 138 mln $ | -17,7% |
| Deferred Tax Assets, Net of Valuation Allowance | 68,3 mln $2025-12-31 | 101 mln $ | -32,3% | 68,3 mln $ | 101 mln $ | -32,3% |
| Deferred Tax Assets, Operating Loss Carryforwards | 47,6 mln $2025-12-31 | 50,9 mln $ | -6,3% | 47,6 mln $ | 50,9 mln $ | -6,3% |
| Deferred Tax Assets, Other | 3,69 mln $2025-12-31 | 6,08 mln $ | -39,3% | 3,69 mln $ | 6,08 mln $ | -39,3% |
| Deferred Tax Assets, Tax Deferred Expense, Reserves and Accruals | 15,5 mln $2025-12-31 | 30,9 mln $ | -49,8% | 15,5 mln $ | 30,9 mln $ | -49,8% |
| Deferred Tax Assets, Valuation Allowance | 45 mln $2025-12-31 | 36,6 mln $ | +22,8% | 45 mln $ | 36,6 mln $ | +22,8% |
| Deferred Tax Liabilities, Intangible Assets | 291 mln $2025-12-31 | 375 mln $ | -22,2% | 291 mln $ | 375 mln $ | -22,2% |
| Deferred Tax Liabilities, Investments | 10,4 mln $2025-12-31 | 7,76 mln $ | +34,4% | 10,4 mln $ | 7,76 mln $ | +34,4% |
| Deferred Tax Liabilities, Leasing Arrangements | 29,1 mln $2025-12-31 | 34,2 mln $ | -15,0% | 29,1 mln $ | 34,2 mln $ | -15,0% |
| Deferred Tax Liabilities, Net | 366 mln $2025-12-31 | 459 mln $ | -20,4% | 366 mln $ | 459 mln $ | -20,4% |
| Deferred Tax Liabilities, Other | 6,31 mln $2025-12-31 | 0 $ | – | 6,31 mln $ | 0 $ | – |
| Deferred Tax Liabilities, Property, Plant and Equipment | 28,3 mln $2025-12-31 | 35 mln $ | -19,3% | 28,3 mln $ | 35 mln $ | -19,3% |
Źródło: SEC companyfacts (XBRL każdego 10-Q / 10-K). Kwartalne przepływy pieniężne są wyliczone z danych narastających od początku roku, oznaczonych w 10-Q. Podziały na segmenty są oznaczone wymiarami i pokazane w sekcji o segmentach.
Źródła
Sprawozdania, przychody segmentów, wskaźniki i prognozy są ujednolicone na podstawie raportów spółki. Zyski segmentów i wszystkie raportowane pozycje: SEC EDGAR (XBRL). Przeczytane raporty: 10-Q 2026-06-30, 10-Q 2026-03-31, 10-K 2025-12-31, 10-Q 2025-09-30, 10-Q 2025-06-30, 10-Q 2025-03-31, 10-K 2024-12-31, 10-Q 2024-09-30, 10-Q 2024-06-30
Dane na 2026-11-02