PerpEquities

Akcja · Technologia

Kontrakty perpetual Murata Manufacturing Co., Ltd. (MURATA)

Perpetual futures MURATA na 6 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować MURATAUSDT.

Murata Manufacturing opracowuje, produkuje i sprzedaje pasywne komponenty elektroniczne na bazie ceramiki, takie jak kondensatory, cewki i rezystory, a także czujniki, moduły RF i baterie.

$31,98-3,0%
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · BingX (MURATA-USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

6/6 aktywnych rynków
Giełdy
6
Aktywne rynki
6/6
Wolumen 24h
247,6 tys. $Pokrycie: 5/6 rynkówWolumen zgłoszony przez giełdy: 1,6 mln $
Otwarte pozycje
7 mln $
Najlepsza płynność
127,5 tys. $
XT.com
Najwęższy spread
+10,0 bps
BingX
Najwyższy wolumen
102,8 tys. $
MEXC
Struktura rozliczeń
USDT · 6/6
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 1,5 mld $
OI / free float
+0,01%
Free float 47,3 mld $
Wyniki spot
1D-2,98%
5D-23,78%
1M-43,78%
6M-13,56%
YTD+46,61%
1Y+50,12%

Macierz giełd

6 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
MEXCHandlujMURATA/USDTW obrocie$31,970,0% APR
0,000% co 8h
+15,7 bps35,1 tys. $102,8 tys. $121,4 tys. $USDT20x
XT.comHandlujMURATA/USDTW obrocie$31,98+11,0% APR
+0,010% co 8h
+21,9 bps127,5 tys. $78,2 tys. $6,5 mln $USDT20x
BitgetHandlujMURATA/USDTW obrocie$31,980,0% APR
0,000% co 8h
+21,9 bps-23,9 tys. $385,6 tys. $USDT20x
LBankHandlujMURATA/USDTW obrocie$31,950,0% APR
0,000% co 8h
--22,7 tys. $37,5 tys. $USDT20x
OKXHandlujMURATA/USDTW obrocie$31,920,0% APR
0,000% co 8h
+20,1 bps9,3 tys. $20 tys. $16,5 tys. $USDT10x
BingXHandlujMURATA-USDTW obrocie$31,92-5,5% APR
-0,00500% co 8h
+10,0 bps7,9 tys. $1,4 mln $⚠3,1 tys. $USDT-

Niezweryfikowany wolumen: nieproporcjonalnie wysoki względem otwartych pozycji, typowy sygnał wash tradingu. Te giełdy są na końcu listy.

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Niska płynność · 3 z 6 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +38,5 bps – +77,7 bps

Najtańsza realizacja: XT.com · +31,9 bps

Za mała głębokość: OKX

Brak świeżych danych arkusza: Bitget, LBank

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

MURATA

Najwęższy spread

MURATA

Najwyższy wolumen

MURATA

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q2 '27 · złożony 2026-09-30 · następny raport: 2027-02-02 · Zaktualizowano 12h temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
56,1 mld $
Zaktualizowano 12h temu
Przychody
12,7 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+19%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+14,3%
P/E
30,9
P/E porównywalnych 28,0
P/S
4,4
P/E porównywalnych
28,0
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
1,5 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
1,8 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
13,8 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2027-02-02
Szac. przychody 3,5 mld $ · Zaktualizowano 12h temu
Dywidenda
35 ¥
2027-03-30
Przychody (TTM)2,02 bln JPY+14,5% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)19,8%+3,0 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 400 mld JPY
Zysk netto (TTM)288 mld JPY+22,0% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)231 mld JPY-2,0% rok do rokuCapex: 254 mld JPY
Rozwodniony EPS (TTM)158,09 JPY+24,3% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto546 mld JPY+4,4% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Ostatni raport (2026-10-30): przychody powyżej o 5,1%, EPS zgodnie z oczekiwaniamiPrzychody 590 mld JPY wobec oczekiwanych 561 mld JPY (+5,1%); EPS 57,72 JPY wobec 57,96 JPY (-0,4%).
  • Wzrost przychodów przyspiesza: r/r 20,9%Przychody za Q2 '27: 589 mld JPY, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 10,6%.
  • Marża operacyjna 19,8% (TTM), zmiana r/r: +3,0 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 35,3%, przychody: wzrost 14,5%.
  • Capex: 12,6% przychodów (rok temu 10,1%)Zainwestowano 254 mld JPY w ostatnich 4 kwartałach (+42,4% r/r). Wolne przepływy pieniężne: 231 mld JPY = 80,4% zysku netto.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2027-02-02
Szac. przychody 3,5 mld $ · Zaktualizowano 12h temu
Dywidenda
35 ¥
2027-03-30

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20271,3313,8 mld $+19%14
FY 20281,9516,5 mld $+42%20
FY 20292,5919,2 mld $+66%18
FY 20303,5024,2 mld $+109%8
FY 20313,9225,9 mld $+124%12
Q3 20260,353,5 mld $+18%3

Wydarzenia spółki

6
2027-03-30Dywidenda35 ¥-
2027-02-02WynikiWynik - / Prognoza 57,04-
2026-10-30WynikiWynik 57,72 / Prognoza 57,96Poniżej prognozy
2026-09-29Dywidenda35 ¥-
2026-07-31WynikiWynik 44,71 / Prognoza 40,44Powyżej prognozy
2026-04-30WynikiWynik 41,98 / Prognoza 33,69Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 2 lis 2026, 15:50 UTC

Profil spółki

Sektor
Technology
Branża
Hardware, Equipment & Parts
Prezes
Norio Nakajima
Pracownicy
74 302
Data IPO
4 sty 2001
Kraj
JP
Giełda
Tokyo Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai16,73
Wskaźnik Piotroskiegoi7/9
Ocena ogólnaiB+
Zysk właścicielskii207,09 mld JPY114,05 JPY na akcję

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
3
Zwrot z aktywówi
4
Dług do kapitałui
4
Cena do zyskui
2
Cena do wartości księgoweji
2
Historia kapitalizacji
11,5 bln JPY-11.7%sie 26 – lis 26
11,28 bln JPY13,6 bln JPY15,91 bln JPYMaksimum: 15,91 bln JPY · 2026-10-05Minimum: 11,28 bln JPY · 2026-10-26Obecnie: 11,5 bln JPY · 2026-11-02sie 26wrz 26paź 26lis 26
Obecnie: 11,5 bln JPY · 2026-11-02Maksimum: 15,91 bln JPY · 2026-10-05Minimum: 11,28 bln JPY · 2026-10-26
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
1306.T1,29%57,7 mln
VXUS0,19%25,7 mln
1321.T0,94%21,3 mln
VEA0,27%17 mln
IEFA0,26%12,3 mln
1330.T0,81%10,9 mln
FSPSX0,37%7,9 mln
EWJ1,26%7,4 mln
INJ2,03%6,9 mln
BBJP1,3%6,2 mln
IEE0,49%5,8 mln
EFA0,3%5,8 mln

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający MURATA: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje00
Analitycy00
Kupuj / trzymaj / sprzedaj––
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia0 / 0 / 00 / 0 / 0
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte––
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)––
Najlepsza / najgorsza rekomendacja– / –– / –

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: jeszcze za mało zmierzonych przypadków

Dane TipRanks · obliczono 4 lis 2026 · 0 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual MURATA?

Kontrakty perpetual Murata Manufacturing Co., Ltd. (MURATA) są notowane na 6 giełdach krypto, w tym BingX, MEXC, XT.com. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować MURATA przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale MURATA są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów MURATA?

Obecnie stawka fundingu perpa MURATA wynosi 0,0% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od -5,5% do +11,0% na 6 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa MURATA ma się do akcji Murata Manufacturing Co., Ltd.?

Medianowa cena mark perpa MURATA to 32 $ wobec referencyjnej ceny akcji 32 $, czyli baza -0,1%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual MURATA?

Perpetual MURATA to instrument pochodny śledzący cenę Murata Manufacturing Co., Ltd. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Murata Manufacturing Co., Ltd. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual MURATAUSDT?

MURATAUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Murata Manufacturing Co., Ltd. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji MURATA przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

MURATA perpetuals · perpequities.comMURATA perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/murata-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/murata-perp.svg" width="240" height="64" alt="MURATA perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami MURATA

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla MURATA — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla MURATA — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X