Finanse Keel Infrastructure Corp. (KEEL)
NASDAQ · Technology · Information Technology Services · Pracownicy: 274 · CEO: Benjamin J. Gagnon
- Cena
- 2,08 $ -9,96%
- Kapitalizacja
- 1,26 mld $
- Wartość przedsiębiorstwa
- 1,58 mld $
- Ostatni raport
- Q2 '26 złożony 2026-08-10
- Następny raport
- 2026-11-05 Prognoza EPS: -0,09 $
Wycena i kluczowe wskaźniki
- Kapitalizacja
- 1,26 mld $ EV 1,58 mld $
- Przychody
- 152 mln $ Ostatnie 12 miesięcy
- Wzrost przychodów
- – Następny rok obrotowy
- Marża netto
- -282,9% Zysk netto / przychody, TTM
- P/E
- -2,8×
- P/S
- 8,3× Cena / przychody, TTM
- EV / EBITDA
- -49,6× TTM
- Wolne przepływy pieniężne
- -358 mln $ Ostatnie 12 miesięcy
- Zysk netto
- -430 mln $ Ostatnie 12 miesięcy
- Prognoza przychodów
- – Następny rok obrotowy
- Zysk
- 2026-11-05 Prognoza przychodów: 17,7 mln $
- Dywidenda
- – Brak dywidendy
Najważniejsze wnioski
Wyliczone z raportowanych liczb - każde stwierdzenie podaje wartość, na której się opiera.
- Ostatni raport (2026-08-10): przychody poniżej o 3,3%, EPS poniżej o 62,3%Przychody 30,4 mln $ wobec oczekiwanych 31,5 mln $ (-3,3%); EPS -0,11 $ wobec -0,07 $ (-62,3%).
- Wzrost przychodów zwalnia: r/r -60,9%Przychody za Q2 '26: 30,4 mln $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 6,1%.
- Marża operacyjna -178,6% (TTM), zmiana r/r: -124,7 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost -105,3%, przychody: wzrost -38,1%.
- Capex: 70,4% przychodów (rok temu 102,8%)Zainwestowano 107 mln $ w ostatnich 4 kwartałach (-57,6% r/r). Wolne przepływy pieniężne: -358 mln $.
- Liczba akcji rozwodnionych w ciągu roku wzrosła: 8,9%Akcji rozwodnionych w Q2 '26: 605 mln, rok wcześniej: 556 mln.
- Dług netto: 323 mln $Gotówka + inwestycje krótkoterminowe: 716 mln $, dług z leasingiem: 1,04 mld $; rok temu gotówka netto: 69,6 mln $.
Ostatni kwartał: Q2 '26
Kwartał zakończony 2026-06-30. W porównaniu z tym samym kwartałem rok wcześniej i z konsensusem analityków sprzed raportu.
Kwartał na tle roku wcześniej
| Q2 '26 | Rok temu | Zmiana | |
|---|---|---|---|
| Przychody | 30,4 mln $ | 77,8 mln $ | -60,9% |
| Marża brutto | -285,1% | -7,0% | -278,0 pkt proc. |
| Zysk operacyjny | -141 mln $ | -39,6 mln $ | -255,3% |
| Marża operacyjna | -462,6% | -50,9% | -411,7 pkt proc. |
| Zysk netto | -65 mln $ | -28,8 mln $ | -125,3% |
| Rozwodniony EPS | -0,11 $ | -0,05 $ | -111,9% |
| Przepływy operacyjne | -52,9 mln $ | -74,5 mln $ | +29,0% |
| Capex | 43,1 mln $ | 19 mln $ | +126,6% |
| Wolne przepływy pieniężne | -96 mln $ | -93,5 mln $ | -2,6% |
| R&D | 0 $ | 0 $ | – |
| Wynagrodzenie w akcjach | 9,85 mln $ | 3,62 mln $ | +172,4% |
Raport vs konsensus
2026-08-10| Wynik | Konsensus | vs konsensus | |
|---|---|---|---|
| Przychody | 30,4 mln $ | 31,5 mln $ | -3,3% |
| EPS (baza konsensusu) | -0,11 $ | -0,07 $ | -62,3% |
Z raportu z 2026-08-10 za Q2 '26: przychody i EPS szacowany przez analityków (często skorygowany), więc może różnić się od EPS ze sprawozdań powyżej.
EPS vs konsensus
ostatnie 8 raportówPrzychody
Skąd pochodzą pieniądze - według linii biznesowych i regionów, kwartał po kwartale.
Przychody, zysk operacyjny i wzrost
kwartalniePrzychody według linii biznesowych
skumulowane, kwartalnie| Segment | Q2 '26 | r/r | Udział | TTM | TTM r/r | 12 kwartałów |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Depreciation And Amortization | 84,1 mln $ | – | 81,4% | – | – | |
| Energy Service | 19,2 mln $ | – | 18,6% | – | – |
Przychody według regionów
udział w sumie| Segment | Q2 '26 | r/r | Udział | TTM | TTM r/r | 12 kwartałów |
|---|---|---|---|---|---|---|
| United States | 11,4 mln $ | – | 37,3% | – | – | |
| CANADA | 19,1 mln $ | – | 62,7% | – | – |
Marże i struktura kosztów
Ile z każdej złotówki przychodów zostaje na kolejnych poziomach - i na co idą koszty.
Marże
kwartalnieKoszty jako % przychodów
kwartalniePrzepływy pieniężne i alokacja kapitału
Wygenerowana gotówka, na co jest wydawana i co trafia do akcjonariuszy.
Przepływy operacyjne, capex, wolne przepływy pieniężne
kwartalnieWykorzystanie gotówki a przepływy operacyjne
lata obrotoweOstatnie 4 kwartały
rachunek przepływów pieniężnych- Przepływy operacyjne
- -251 mln $
- Capex
- -107 mln $
- Skup akcji
- -51,8 mln $
- Dywidendy
- 0 $
- Przejęcia
- 16,4 mln $
- Dług netto zaciągnięty
- 950 mln $
- Wynagrodzenie w akcjach
- 20,4 mln $
- Wolne przepływy pieniężne
- -358 mln $
- Zwrócone akcjonariuszom / FCF
- -14,5%
Liczba akcji i EPS
kwartalnie, rozwodnionyBilans
Płynność, inwestycje i dług na koniec każdego kwartału.
Gotówka, inwestycje i dług
końce kwartałówWycena i zwroty
Dzisiejsze wskaźniki na tle ostatnich pięciu lat obrotowych spółki; cele i rekomendacje analityków.
Wskaźniki i zwroty
TTM vs 5 lat obrotowych| Teraz | Średnia 5 lat | Gdzie dziś jest wskaźnik w zakresie 5-letnim | |
|---|---|---|---|
| P/E (TTM) | -2,8× | 36,1× 1 z 5 lat | 36,1× – 36,1× |
| EV / EBITDA | -49,6× | 24,6× 3 z 5 lat | 7,8× – 55,4× |
| EV / przychody | 10,4× | 3,9× | 0,9× – 6,1× |
| Cena / FCF | -3,5× | – | – |
| Cena / wartość księgowa | 3,8× | 1,7× | 0,4× – 2,6× |
| Rentowność FCF | -28,5% | -65,7% | -173,6% – -23,2% |
| Zwrot z zainwestowanego kapitału | -19,8% | -24,2% | -80,2% – 7,3% |
| Zwrot z kapitału własnego | -89,6% | -31,8% | -68,8% – 6,2% |
Analitycy
Cel konsensusu 6,13 $ (+194,7%)
zakres 4,00 $ – 8,00 $ · rekomendacja Buy
Sprawozdania finansowe
Każda pozycja rachunku zysków i strat, bilansu i rachunku przepływów pieniężnych - 12 kwartałów i 10 lat obrotowych, jako wartości, % przychodów lub wzrost.
Wszystkie pozycje raportu
Wszystkie pozycje (324), które Keel Infrastructure Corp. oznaczyła w ostatnich raportach 10-Q / 10-K, z oficjalną nazwą i definicją SEC - w tym noty (leasing, podatki, skup akcji, pracownicy, ...).
| Pozycja (nazwa SEC) | Ostatni kwartał | Rok temu | r/r | Ost. FY | Popr. FY | r/r |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25,5 mln $2026-06-30 | 54,5 mln $ | -53,2% | – | – | – | |
| 206 mln $2026-06-30 | 103 mln $ | +100,2% | – | – | – | |
| -11,2 mln $2026-06-30 | 16 mln $ | -169,9% | – | – | – | |
| 2,89 mln $2026-06-30 | 460 tys. $ | +527,2% | – | – | – | |
| Accounts Payable and Accrued Liabilities, Current | 46,7 mln $2026-06-30 | – | – | 46,4 mln $2025-12-31 | 25,8 mln $ | +80,1% |
| Accounts Payable and Accrued Liabilities, Fair Value Disclosure | 35 mln $2025-12-31 | 22,1 mln $ | +58,6% | 35 mln $2025-12-31 | 22,1 mln $ | +58,6% |
| Accounts Payable, Current | 18,3 mln $2026-06-30 | – | – | 16,3 mln $2025-12-31 | 8,23 mln $ | +97,7% |
| Accounts Receivable, after Allowance for Credit Loss, Current | 5,02 mln $2026-06-30 | – | – | 5,47 mln $2025-12-31 | 1,26 mln $ | +334,6% |
| Accounts Receivable, Allowance for Credit Loss, Current | 66 tys. $2025-12-31 | 63 tys. $ | +4,8% | 66 tys. $2025-12-31 | 63 tys. $ | +4,8% |
| Accounts Receivable, Allowance for Credit Loss, Recovery | – | – | – | 1 tys. $2023-12-31 | – | – |
| Accounts Receivable, Allowance for Credit Loss, Writeoff | – | – | – | 16 tys. $2023-12-31 | – | – |
| Accounts Receivable, Credit Loss Expense (Reversal) | 0 $2026-06-30 | 0 $ | – | 3 tys. $2025-12-31 | -5 tys. $ | +160,0% |
| Accounts Receivable, Fair Value Disclosure | 5,47 mln $2025-12-31 | 1,26 mln $ | +334,6% | 5,47 mln $2025-12-31 | 1,26 mln $ | +334,6% |
| Accrued Liabilities, Current | 16,7 mln $2026-06-30 | – | – | 18,7 mln $2025-12-31 | 13,8 mln $ | +35,3% |
| Accumulated Depreciation, Depletion and Amortization, Property, Plant, and Equipment | 166 mln $2026-06-30 | – | – | 190 mln $2025-12-31 | 164 mln $ | +15,5% |
| Additional Paid in Capital | 1,15 mld $2026-06-30 | – | – | 108 mln $2025-12-31 | 101 mln $ | +6,9% |
| Adjustments to Additional Paid in Capital, Warrant Issued | – | – | – | 20,1 mln $2025-12-31 | – | – |
| Advertising Expense | 415 tys. $2026-06-30 | 1,09 mln $ | -61,9% | 1,75 mln $2025-12-31 | 697 tys. $ | +150,4% |
| Allowance for Doubtful Other Receivables, Current | – | – | – | 815 tys. $2024-12-31 | – | – |
| Amortization of Debt Discount (Premium) | 916 tys. $2026-06-30 | 491 tys. $ | +86,6% | 3,15 mln $2025-12-31 | – | – |
| Amortization of Debt Issuance Costs | – | – | – | 278 tys. $2025-12-31 | 139 tys. $ | +100,0% |
| Amortization of Debt Issuance Costs and Discounts | – | – | – | 3,15 mln $2025-12-31 | – | – |
| Antidilutive Securities Excluded from Computation of Earnings Per Share, Amount | 139 mln2026-06-30 | 0 | – | 39,5 mln2025-12-31 | 12,6 mln | +213,1% |
| APIC, Share-based Payment Arrangement, Increase for Cost Recognition | 9,85 mln $2026-06-30 | 3,5 mln $ | +181,4% | 15 mln $2025-12-31 | 12,7 mln $ | +18,2% |
| Asset Impairment Charges | 1,58 mln $2026-06-30 | 0 $ | – | – | – | – |
| Asset Retirement Obligation, Accretion Expense | – | – | – | 222 tys. $2025-12-31 | 270 tys. $ | -17,8% |
| Assets | 1,42 mld $2026-06-30 | – | – | 1,3 mld $2025-12-31 | 663 mln $ | +95,5% |
| Assets Held-in-trust | 14,1 mln $2026-03-31 | – | – | 28,7 mln $2025-12-31 | 135 mln $ | -78,7% |
| Assets Held-in-trust, Current | 28,7 mln $2025-12-31 | 9,42 mln $ | +204,3% | 28,7 mln $2025-12-31 | 9,42 mln $ | +204,3% |
| Assets Held-in-trust, Noncurrent | – | – | – | 125 mln $2024-12-31 | – | – |
| Assets, Current | 896 mln $2026-06-30 | – | – | 826 mln $2025-12-31 | 214 mln $ | +286,7% |
| Assets, Fair Value Disclosure | 850 mln $2026-06-30 | – | – | 651 mln $2025-12-31 | 87,4 mln $ | +645,1% |
| Business Acquisition, Pro Forma Net Income (Loss) | – | – | – | -216 mln $2025-12-31 | -63,1 mln $ | -242,6% |
| Business Acquisition, Pro Forma Revenue | – | – | – | 231 mln $2025-12-31 | 198 mln $ | +16,8% |
| Business Combination, Acquisition Related Costs | – | – | – | 7,08 mln $2025-12-31 | – | – |
| Business Combination, Consideration Transferred, Other | – | – | – | 7,75 mln $2024-12-31 | – | – |
| Business Combination, Recognized Identifiable Assets Acquired and Liabilities Assumed, Inventory | 3,27 mln $2025-12-31 | – | – | 3,27 mln $2025-12-31 | – | – |
| Business Combination, Separately Recognized Transactions, Additional Disclosures, Acquisition Costs | – | – | – | 1,57 mln $2025-03-31 | – | – |
| Cash | 716 mln $2026-06-30 | 85,4 mln $ | +737,5% | 573 mln $2025-12-31 | 59,5 mln $ | +863,1% |
| Cash Acquired from Acquisition | – | – | – | 2,98 mln $2025-12-31 | – | – |
| Cash and Cash Equivalents, Fair Value Disclosure | 573 mln $2025-12-31 | 59,5 mln $ | +863,1% | 573 mln $2025-12-31 | 59,5 mln $ | +863,1% |
| Cash Provided by (Used in) Financing Activities, Discontinued Operations | -15 tys. $2026-03-31 | -172 tys. $ | +91,3% | -274 tys. $2025-12-31 | -296 tys. $ | +7,4% |
| Cash Provided by (Used in) Investing Activities, Discontinued Operations | 1,7 mln $2026-03-31 | -2,88 mln $ | +158,9% | 26,2 mln $2025-12-31 | 27,6 mln $ | -5,1% |
| Cash Provided by (Used in) Operating Activities, Discontinued Operations | -1,06 mln $2026-03-31 | 1,19 mln $ | -189,2% | -12,8 mln $2025-12-31 | -25,2 mln $ | +49,3% |
| Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents | 769 mln $2026-06-30 | 110 mln $ | +596,2% | 631 mln $2025-12-31 | 59,5 mln $ | +959,7% |
| Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents, Period Increase (Decrease), Excluding Exchange Rate Effect | 371 mln $2026-06-30 | 71,8 mln $ | +416,2% | 571 mln $2025-12-31 | -24,5 mln $ | +2433,5% |
| Class of Warrant or Right, Exercise Price of Warrants or Rights | 43,69 $2026-05-14 | – | – | 1,30 $2025-03-14 | – | – |
| Class of Warrant or Right, Number of Securities Called by Warrants or Rights | 3,21 mln2025-12-31 | – | – | 3,21 mln2025-12-31 | – | – |
| Class of Warrant or Right, Outstanding | 2,2 mln2025-10-31 | – | – | 2,2 mln2025-10-31 | – | – |
| Common Stock, Par or Stated Value Per Share | 0,00 $2026-06-30 | – | – | – | – | – |
| Common Stock, Shares Authorized | 1,5 mld2026-06-30 | – | – | – | – | – |
| Common Stock, Shares, Issued | 617 mln2026-06-30 | – | – | 602 mln2025-12-31 | 479 mln | +25,5% |
| Common Stock, Shares, Outstanding | 617 mln2026-06-30 | 558 mln | +10,6% | 602 mln2025-12-31 | 479 mln | +25,5% |
| Common Stock, Value, Issued | 617 tys. $2026-06-30 | – | – | 1,06 mld $2025-12-31 | 838 mln $ | +27,1% |
| Construction in Progress, Gross | 72 mln $2026-03-31 | – | – | 20,1 mln $2025-12-31 | 2,53 mln $ | +696,3% |
| Contractual Obligation | 1,08 mld $2026-06-30 | – | – | – | – | – |
| Contractual Obligation, to be Paid, Remainder of Fiscal Year | 2,89 mln $2026-06-30 | – | – | – | – | – |
| Contractual Obligation, to be Paid, Year Four | 1,06 mld $2026-06-30 | – | – | – | – | – |
| Contractual Obligation, to be Paid, Year One | 4,5 mln $2026-06-30 | – | – | – | – | – |
| Contractual Obligation, to be Paid, Year Three | 4,27 mln $2026-06-30 | – | – | – | – | – |
Źródło: SEC companyfacts (XBRL każdego 10-Q / 10-K). Kwartalne przepływy pieniężne są wyliczone z danych narastających od początku roku, oznaczonych w 10-Q. Podziały na segmenty są oznaczone wymiarami i pokazane w sekcji o segmentach.
Źródła
Sprawozdania, przychody segmentów, wskaźniki i prognozy są ujednolicone na podstawie raportów spółki. Zyski segmentów i wszystkie raportowane pozycje: SEC EDGAR (XBRL). Przeczytane raporty: 10-Q 2026-06-30, 10-Q 2026-03-31, 10-K 2025-12-31
Dane na 2026-11-02