Akcja · Dobra cykliczne
Kontrakty perpetual General Motors (GM)
Perpetual futures GM na 10 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować GMUSDT.
Firma General Motors projektuje i produkuje pojazdy pod markami Buick, Cadillac, Chevrolet i GMC oraz oferuje usługi połączone i finansowanie.
Wykres ceny
Interaktywny wykres TradingView
Symbol TradingView NYSE:GM
Zewnętrzny widżet TradingView (ok. 1 MB) ładuje się na żądanie.
Dane handlowe
Aktywność rynku perpetual
10/10 aktywnych rynków
Dane handlowe
Aktywność rynku perpetual
Wyniki spot
Macierz giełd
10 rynków
Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.
| Handluj | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OKX | Handluj | GMX/USDT | W obrocie | $8,79 | +11,0% APR +0,010% co 8h | +12,5 bps | 257,1 tys. $ | 646,1 tys. $ | 458,5 tys. $ | USDT | 20x | |
XT.com | Handluj | GMX/USDT | W obrocie | $8,79 | +11,0% APR +0,010% co 8h | +4,6 bps | 48,2 tys. $ | 372,2 tys. $ | 23,6 tys. $ | USDT | 50x | |
Bitunix | Handluj | GMX/USDT | W obrocie | $8,80 | +11,0% APR +0,010% co 8h | +1,1 bps | 241,2 tys. $ | 307,7 tys. $ | 161,1 tys. $ | USDT | 25x | |
Bitget | Handluj | GMX/USDT | W obrocie | $8,79 | +11,0% APR +0,010% co 8h | +14,8 bps | - | 234,3 tys. $ | 546,6 tys. $ | USDT | 50x | |
MEXC | Handluj | GMX/USDT | W obrocie | $8,80 | +11,0% APR +0,010% co 8h | +3,4 bps | 57,9 tys. $ | 232,4 tys. $ | 354,3 tys. $ | USDT | 50x | |
KuCoin | Handluj | GMX/USDT | W obrocie | $8,80 | +11,0% APR +0,010% co 8h | +29,6 bps | 12,5 tys. $ | 59,8 tys. $ | 218,7 tys. $ | USDT | 30x | |
BloFin | Handluj | GMX/USDT | W obrocie | $8,80 | +12,8% APR +0,012% co 8h | +12,5 bps | 112,3 tys. $ | 50 tys. $ | 160,2 tys. $ | USDT | 50x | |
Gate.io | Handluj | GMX/USDT | W obrocie | $8,78 | +11,0% APR +0,010% co 8h | +11,4 bps | 12,9 tys. $ | 39,7 tys. $ | 242,1 tys. $ | USDT | 33x | |
LBank | Handluj | GMX/USDT | W obrocie | $8,80 | +11,0% APR +0,010% co 8h | - | - | 3,4 mln $⚠ | 30,5 tys. $ | USDT | 50x | |
Ourbit | Handluj | GMX/USDT | W obrocie | $8,80 | +11,0% APR +0,010% co 8h | +5,7 bps | 63,7 tys. $ | 784,9 tys. $⚠ | 134 tys. $ | USDT | 50x |
Niezweryfikowany wolumen: nieproporcjonalnie wysoki względem otwartych pozycji, typowy sygnał wash tradingu. Te giełdy są na końcu listy.
Płynność handlu
Jakość egzekucji
Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k
Płynność handlu
Jakość egzekucji
Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100kWystarczająca płynność · 6 z 10 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +16,4 bps – +25,2 bps
Za mała głębokość: Gate.io, KuCoin
Brak świeżych danych arkusza: LBank, Bitget
Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.
Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego
Najlepsza płynność
GMNajwęższy spread
GMNajwyższy wolumen
GMHistoria finansowania
Zapisane migawki giełdowe według rynku
Historia finansowania
Zapisane migawki giełdowe według rynkuNastępny katalizator
Katalizatory
Następny katalizator
Katalizatory
Brak nietypowej aktywności perp.
Dane research
Analitycy, raporty i porównanie peerów
Dane research
Analitycy, raporty i porównanie peerów
Prognozy
6Wydarzenia spółki
6Porównanie ze spółkami podobnymi
Podobne notowane perpetualsStruktura przychodów
OczekujeAnalitycy
OczekujeWłasność
GM-PERPZgłoszenia
OczekujeTranskrypcje
OczekujeWiadomości o spółce
Najpierw Reuters, WSJ, Bloomberg i FT, o ile dostarcza je nasz dostawca wiadomości; inni wydawcy za drugim filtrem. Nagłówki prowadzą do wydawcy.Brak artykułów Reuters, WSJ, Bloomberg lub FT o tej spółce w naszym kanale.
Dane spółek
Analiza spółki
Aktualizacja: 2 lis 2026, 16:05 UTC
Dane spółek
Analiza spółki
Profil spółki
- Sektor
- Consumer Cyclical
- Branża
- Auto - Manufacturers
- Prezes
- Mary T. Barra
- Pracownicy
- 156 000
- Data IPO
- 18 lis 2010
- Kraj
- US
- Giełda
- New York Stock Exchange
Czynniki ratingu
- Zwrot z kapitałui
- 3
- Zwrot z aktywówi
- 2
- Dług do kapitałui
- 1
- Cena do zyskui
- 3
- Cena do wartości księgoweji
- 4
Komunikaty spółki
Ujawnienia Kongresu
Senat
Izba Reprezentantów
Historia kapitalizacji
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
| Fundusz | Waga | Posiadane akcje |
|---|---|---|
| VTI | 0,09% | 27,8 mln |
| VOO | 0,1% | 23 mln |
| VO | 0,67% | 18,8 mln |
| IVV | 0,12% | 11,7 mln |
| XSP.TO | 0,11% | 11,7 mln |
| SPY | 0,11% | 10,7 mln |
| FXAIX | 0,1% | 10 mln |
| VECA.S | 0,16% | 8,4 mln |
| VTV | 0,26% | 8,4 mln |
| VCPA.S | 0,19% | 8,3 mln |
| VWNAX | 0,92% | 7,9 mln |
| VOE | 1,15% | 5,5 mln |
Historia trafności analityków
Jak radzą sobie analitycy pokrywający GM: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.
| 12 miesięcy | 3 lata | |
|---|---|---|
| Rekomendacje | 132 | 432 |
| Analitycy | 26 | 39 |
| Kupuj / trzymaj / sprzedaj | 112 / 13 / 7 | 301 / 82 / 49 |
| Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia | 8 / 0 / 3 | 16 / 12 / 11 |
| Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte | 15 / 109 (12%) | 284 / 125 (69%) |
| Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks) | -10,6% | +42,2% |
| Najlepsza / najgorsza rekomendacja | +78,6% / -35,1% | +242,9% / -35,1% |
Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +3,9% wobec S&P 500 +2,0% (n = 295)
Najtrafniejsi na tej spółce
Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.
- Tom NarayanRBC Capital100% trafności na tej spółce · 19 celów zmierzonychKupujcel 98,00 USD20 paź 2026
- Vijay RakeshMizuho Securities100% trafności na tej spółce · 17 celów zmierzonychKupujcel 100 USD28 cze 2026
- Mark DelaneyGoldman Sachs100% trafności na tej spółce · 10 celów zmierzonychKupujcel 96,00 USD21 paź 2026
Najnowsze rekomendacje
| Data | Analityk | Rekomendacja | Cel | |
|---|---|---|---|---|
| 28 paź 2026 | Ivan FeinsethTigress Financial | KupujPotwierdzono | 132 USD | artykuł ↗ |
| 28 paź 2026 | Chris McNallyEvercore ISI | KupujUtrzymano | 100 USD | artykuł ↗ |
| 27 paź 2026 | Joseph SpakUBS | KupujUtrzymano | 109 USD | artykuł ↗ |
| 27 paź 2026 | Joseph SpakUBS | KupujUtrzymano | 109 USD | |
| 21 paź 2026 | Edison YuDeutsche Bank | KupujUtrzymano | 98,00 USD | artykuł ↗ |
Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.
Dane TipRanks · obliczono 30 paź 2026 · 132 rekomendacji
Najczęstsze pytania
Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual GM?
Kontrakty perpetual General Motors (GM) są notowane na 10 giełdach krypto, w tym LBank, Ourbit, OKX. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.
Czy mogę handlować GM przez całą dobę?
Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale GM są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.
Jaka jest stawka finansowania perpetualów GM?
Obecnie stawka fundingu perpa GM wynosi +11,0% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od +11,0% do +12,8% na 10 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.
Jak cena perpa GM ma się do akcji General Motors?
Medianowa cena mark perpa GM to 8,8 $ wobec referencyjnej ceny akcji 8,79 $, czyli baza +0,1%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.
Czym jest kontrakt perpetual GM?
Perpetual GM to instrument pochodny śledzący cenę General Motors bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na General Motors na giełdach krypto przez całą dobę.
Czym jest perpetual GMUSDT?
GMUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual General Motors rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji GM przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.
OKX
XT.com
Bitunix
Bitget
MEXC
KuCoin
BloFin
Gate.io
LBank
Ourbit