Finanse Firefly Aerospace Inc. (FLY)
NASDAQ · Industrials · Aerospace & Defense · Pracownicy: 1409 · CEO: Jason Kim
- Cena
- 17,94 $ -9,74%
- Kapitalizacja
- 3 mld $
- Wartość przedsiębiorstwa
- 2,6 mld $
- Ostatni raport
- Q2 '26 złożony 2026-08-11
- Następny raport
- 2026-11-10 Prognoza EPS: -0,53 $
Wycena i kluczowe wskaźniki
- Kapitalizacja
- 3 mld $ EV 2,6 mld $
- Przychody
- 287 mln $ Ostatnie 12 miesięcy
- Wzrost przychodów
- +175% Konsensus na FY2026
- Marża netto
- -126,6% Zysk netto / przychody, TTM
- P/E
- -7,5× Prognozowany -9,1× (FY2026)
- P/S
- 10,5× Cena / przychody, TTM
- EV / EBITDA
- -7,5× TTM
- Wolne przepływy pieniężne
- -326 mln $ Ostatnie 12 miesięcy
- Zysk netto
- -363 mln $ Ostatnie 12 miesięcy
- Prognoza przychodów
- 439 mln $ Konsensus na FY2026
- Zysk
- 2026-11-10 Prognoza przychodów: 102 mln $
- Dywidenda
- – Brak dywidendy
Najważniejsze wnioski
Wyliczone z raportowanych liczb - każde stwierdzenie podaje wartość, na której się opiera.
- Ostatni raport (2026-08-11): przychody powyżej o 33,4%, EPS powyżej o 18,1%Przychody 118 mln $ wobec oczekiwanych 88,2 mln $ (+33,4%); EPS -0,42 $ wobec -0,51 $ (+18,1%).
- Wzrost przychodów przyspiesza: r/r 656,9%Przychody za Q2 '26: 118 mln $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 9,3%.
- Capex: 21,6% przychodówZainwestowano 62,1 mln $ w ostatnich 4 kwartałach (– r/r). Wolne przepływy pieniężne: -326 mln $.
- Liczba akcji rozwodnionych w ciągu roku wzrosła: 12,6%Akcji rozwodnionych w Q2 '26: 162 mln, rok wcześniej: 144 mln.
- Gotówka netto: 582 mln $Gotówka + inwestycje krótkoterminowe: 635 mln $, dług z leasingiem: 53,4 mln $; rok temu gotówka netto: 37,7 mln $.
Ostatni kwartał: Q2 '26
Kwartał zakończony 2026-06-30. W porównaniu z tym samym kwartałem rok wcześniej i z konsensusem analityków sprzed raportu.
Kwartał na tle roku wcześniej
| Q2 '26 | Rok temu | Zmiana | |
|---|---|---|---|
| Przychody | 118 mln $ | 15,5 mln $ | +656,9% |
| Marża brutto | 20,3% | 25,7% | -5,4 pkt proc. |
| Zysk operacyjny | -95,2 mln $ | -54,4 mln $ | -75,2% |
| Marża operacyjna | -80,9% | -349,5% | +268,6 pkt proc. |
| Zysk netto | -92,3 mln $ | -63,8 mln $ | -44,8% |
| Rozwodniony EPS | -0,57 $ | -0,56 $ | -2,0% |
| Przepływy operacyjne | -81,6 mln $ | -28,1 mln $ | -190,5% |
| Capex | 24,7 mln $ | 9,18 mln $ | +169,5% |
| Wolne przepływy pieniężne | -106 mln $ | -37,3 mln $ | -185,3% |
| R&D | 71,5 mln $ | 45,8 mln $ | +56,3% |
| Wynagrodzenie w akcjach | 17 mln $ | 760 tys. $ | +2140,4% |
Raport vs konsensus
2026-08-11| Wynik | Konsensus | vs konsensus | |
|---|---|---|---|
| Przychody | 118 mln $ | 88,2 mln $ | +33,4% |
| EPS (baza konsensusu) | -0,42 $ | -0,51 $ | +18,1% |
Z raportu z 2026-08-11 za Q2 '26: przychody i EPS szacowany przez analityków (często skorygowany), więc może różnić się od EPS ze sprawozdań powyżej.
EPS vs konsensus
ostatnie 8 raportówPrzychody
Skąd pochodzą pieniądze - według linii biznesowych i regionów, kwartał po kwartale.
Przychody, zysk operacyjny i wzrost
kwartalniePrzychody według linii biznesowych
skumulowane, kwartalnie| Segment | Q2 '26 | r/r | Udział | TTM | TTM r/r | 12 kwartałów |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Spacecraft Solutions Revenue | 137 mln $ | – | 65,5% | 396 mln $ | – | |
| Launch Revenue | 72,4 mln $ | – | 34,5% | 221 mln $ | – | |
| Other Revenue | – | – | – | – | – |
Przychody według regionów
udział w sumie| Segment | Q2 '26 | r/r | Udział | TTM | TTM r/r | 12 kwartałów |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Europe | 0 $ | -100,0% | 0,0% | – | – | |
| Asia Pacific | 0 $ | -100,0% | 0,0% | – | – | |
| Other Countries, Europe | 0 $ | -100,0% | 0,0% | – | – | |
| North America | 0 $ | -100,0% | 0,0% | – | – | |
| Mexico, South And Central America | 0 $ | -100,0% | 0,0% | – | – | |
| Other Countries in Asia and South Pacific | 0 $ | -100,0% | 0,0% | – | – | |
| PHILIPPINES | 0 $ | -100,0% | 0,0% | – | – | |
| CHINA | 0 $ | -100,0% | 0,0% | – | – | |
| United States | 0 $ | -100,0% | 0,0% | – | – | |
| Middle East and Africa | 7,32 mln $ | -76,5% | 26,7% | – | – | |
| TURKEY | 0 $ | -100,0% | 0,0% | – | – | |
| CHILE | 0 $ | -100,0% | 0,0% | – | – | |
| Russia | 0 $ | -100,0% | 0,0% | – | – | |
| INDIA | 20,1 mln $ | +2,5% | 73,2% | – | – | |
| Other Countries in South and Central America | 0 $ | -100,0% | 0,0% | – | – | |
| Other Countries in Middle East and Africa | 42 tys. $ | -99,5% | 0,2% | – | – | |
| Other Countries in North America | 0 $ | -100,0% | 0,0% | – | – |
Marże i struktura kosztów
Ile z każdej złotówki przychodów zostaje na kolejnych poziomach - i na co idą koszty.
Marże
kwartalnieKoszty jako % przychodów
kwartalniePrzepływy pieniężne i alokacja kapitału
Wygenerowana gotówka, na co jest wydawana i co trafia do akcjonariuszy.
Przepływy operacyjne, capex, wolne przepływy pieniężne
kwartalnieWykorzystanie gotówki a przepływy operacyjne
lata obrotoweOstatnie 4 kwartały
rachunek przepływów pieniężnych- Przepływy operacyjne
- -264 mln $
- Capex
- -62,1 mln $
- Skup akcji
- 0 $
- Dywidendy
- -4,99 mln $
- Przejęcia
- -281 mln $
- Dług netto zaciągnięty
- -159 mln $
- Wynagrodzenie w akcjach
- 46,2 mln $
- Wolne przepływy pieniężne
- -326 mln $
- Zwrócone akcjonariuszom / FCF
- -1,5%
Liczba akcji i EPS
kwartalnie, rozwodnionyBilans
Płynność, inwestycje i dług na koniec każdego kwartału.
Gotówka, inwestycje i dług
końce kwartałówWycena i zwroty
Dzisiejsze wskaźniki na tle ostatnich pięciu lat obrotowych spółki; cele i rekomendacje analityków.
Wskaźniki i zwroty
TTM vs 5 lat obrotowych| Teraz | Średnia 5 lat | Gdzie dziś jest wskaźnik w zakresie 5-letnim | |
|---|---|---|---|
| P/E (TTM) | -7,5× | – | – |
| EV / EBITDA | -7,5× | – | – |
| EV / przychody | 9,0× | 106,4× | 18,2× – 157,7× |
| Cena / FCF | -9,2× | – | – |
| Cena / wartość księgowa | 2,4× | 2,9× 1 z 3 lat | 2,9× – 2,9× |
| Rentowność FCF | -10,9% | -3,7% | -7,0% – -2,0% |
| Zwrot z zainwestowanego kapitału | -22,3% | -57,5% | -88,6% – -13,5% |
| Zwrot z kapitału własnego | -32,5% | 10,6% | -25,1% – 30,1% |
Analitycy
Cel konsensusu 37,83 $ (+110,9%)
zakres 25,00 $ – 50,00 $ · rekomendacja Buy
Perspektywy
Konsensus analityków na najbliższe lata obrotowe i co oznacza przy dzisiejszej cenie.
Prognozy konsensusu
| Rok obrotowy | Przychody | Wzrost | EPS | Wzrost | P/E przy dzisiejszej cenie | Analitycy (EPS) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FY2026 | 439 mln $ | +174,9% | -1,96 $ | +11,3% | -9,1× | 5 |
| FY2027 | 685 mln $ | +55,9% | -1,50 $ | +23,6% | -12,0× | 6 |
| FY2028 | 1,07 mld $ | +56,9% | -0,66 $ | +56,0% | -27,2× | 7 |
| FY2029 | 1,29 mld $ | +20,4% | -0,32 $ | +50,7% | -55,3× | 2 |
| FY2030 | 1,76 mld $ | +36,4% | 1,01 $ | +411,3% | 17,8× | 4 |
Sprawozdania finansowe
Każda pozycja rachunku zysków i strat, bilansu i rachunku przepływów pieniężnych - 12 kwartałów i 10 lat obrotowych, jako wartości, % przychodów lub wzrost.
Wszystkie pozycje raportu
Wszystkie pozycje (250), które Firefly Aerospace Inc. oznaczyła w ostatnich raportach 10-Q / 10-K, z oficjalną nazwą i definicją SEC - w tym noty (leasing, podatki, skup akcji, pracownicy, ...).
| Pozycja (nazwa SEC) | Ostatni kwartał | Rok temu | r/r | Ost. FY | Popr. FY | r/r |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,79 mln $ | 7 mln $ | -74,4% | – | – | – | |
| 100 tys. $ | – | – | – | – | – | |
| Accounts Payable | 1,45 mln $ | 441 tys. $ | +227,9% | 330 tys. $ | 86 tys. $ | +283,7% |
| Accounts Payable, Current | 57,8 mln $ | 32,9 mln $ | +75,9% | 35,6 mln $ | 37,6 mln $ | -5,3% |
| Accounts Receivable, after Allowance for Credit Loss, Current | 58,1 mln $ | 5,64 mln $ | +930,8% | 46,1 mln $ | 1 mln $ | +4494,5% |
| Accounts Receivable, Allowance for Credit Loss | 0 $2025-12-31 | 0 $ | – | 0 $ | 0 $ | – |
| Accrued Liabilities, Current | 52,4 mln $ | 16,7 mln $ | +214,2% | 42,8 mln $ | 14,4 mln $ | +196,5% |
| Accrued Payroll Taxes, Current | 7,35 mln $2025-09-30 | – | – | – | – | – |
| Accrued Professional Fees, Current | 12,4 mln $ | – | – | 5,85 mln $ | 4 mln $ | +46,4% |
| Accumulated Depreciation, Depletion and Amortization, Property, Plant, and Equipment | 51,5 mln $ | 33,7 mln $ | +53,1% | 42,1 mln $ | 25,7 mln $ | +63,5% |
| Additional Paid in Capital | 2,43 mld $ | 0 $ | – | 2,21 mld $ | 0 $ | – |
| Adjustments to Additional Paid in Capital, Increase in Carrying Amount of Redeemable Preferred Stock | -6,95 mln $2025-09-30 | -5,35 mln $ | -29,8% | -35,6 mln $ | -34,7 mln $ | -2,7% |
| Adjustments to Additional Paid in Capital, Warrant Issued | 1 mln $2026-03-31 | – | – | 1 mln $ | – | – |
| Amortization of Debt Issuance Costs | 0 $2025-12-31 | 770 tys. $ | -100,0% | 4,32 mln $ | 6,17 mln $ | -30,1% |
| Amortization of Intangible Assets | 7,9 mln $ | 0 $ | – | 5,8 mln $ | 0 $ | – |
| Antidilutive Securities Excluded from Computation of Earnings Per Share, Amount | -842 tys. | 8,16 mln | -110,3% | 19,9 mln | 59,3 mln | -66,5% |
| APIC, Share-based Payment Arrangement, Option, Increase for Cost Recognition | 17 mln $ | 760 tys. $ | +2140,4% | 17,8 mln $ | 1,84 mln $ | +868,5% |
| Area of Land | 44 576 sqft2025-10-24 | – | – | 44 576 sqft2025-10-24 | – | – |
| Assets | 1,64 mld $ | 467 mln $ | +251,2% | 1,82 mld $ | 407 mln $ | +348,0% |
| Assets, Current | 799 mln $ | 234 mln $ | +241,4% | 963 mln $ | 181 mln $ | +433,0% |
| Assets, Fair Value Disclosure | 635 mln $ | 222 tys. $ | +286 645,2% | 893 mln $ | 138 mln $ | +548,4% |
| Business Combination, Contingent Consideration Arrangements, Change in Amount of Contingent Consideration, Liability | 1,5 mln $ | – | – | 17,2 mln $ | – | – |
| Business Combination, Contingent Consideration, Liability | 0 $ | 15,7 mln $ | -100,0% | 2,3 mln $ | 19,5 mln $ | -88,2% |
| Capital Expenditures Incurred but Not yet Paid | -831 tys. $ | -163 tys. $ | -409,8% | – | – | – |
| Cash and Cash Equivalents, at Carrying Value | 460 mln $ | 205 mln $ | +124,0% | 793 mln $ | 123 mln $ | +542,4% |
| Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents | 460 mln $ | 222 mln $ | +107,6% | 793 mln $ | 138 mln $ | +476,5% |
| Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents, Period Increase (Decrease), Including Exchange Rate Effect | 134 mln $ | 29,3 mln $ | +356,6% | 655 mln $ | 42,4 mln $ | +1445,3% |
| Commodity Contract Asset, Current | 40,9 mln $ | – | – | 17 mln $ | 0 $ | – |
| Common Stock, Par or Stated Value Per Share | 0,00 $ | 0,00 $ | 0,0% | 0,00 $ | 0,00 $ | 0,0% |
| Common Stock, Shares Authorized | 1 mld | 169 mln | +492,5% | 1 mld | 154 mln | +547,7% |
| Common Stock, Shares, Issued | 166 mln | 14 mln | +1086,5% | 159 mln | 13,2 mln | +1102,9% |
| Common Stock, Shares, Outstanding | 166 mln | 14 mln | +1086,5% | 159 mln | 13,2 mln | +1102,9% |
| Common Stock, Value, Issued | 17 tys. $ | 2 tys. $ | +750,0% | 17 tys. $ | 1 tys. $ | +1600,0% |
| Contract with Customer, Asset, after Allowance for Credit Loss | 19,9 mln $ | 1,3 mln $ | +1433,8% | – | – | – |
| Contract with Customer, Asset, Purchase | – | – | – | 13,7 mln $ | – | – |
| Contract with Customer, Liability, Revenue Recognized | 26 mln $ | 10,8 mln $ | +140,7% | 77,7 mln $ | 51,9 mln $ | +49,7% |
| Contractual Interest Expense on Prepetition Liabilities Not Recognized in Statement of Operations | 0 $2025-12-31 | 4,87 mln $ | -100,0% | 11,6 mln $ | 19,1 mln $ | -39,1% |
| Conversion of Stock, Amount Converted | 0 $2025-12-31 | 0 $ | – | 937 mln $ | 0 $ | – |
| Cost of Goods and Services Sold | 93,8 mln $ | 11,6 mln $ | +711,9% | 129 mln $ | 72,2 mln $ | +79,0% |
| Current Federal Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 0 $ | 0 $ | – |
| Current Foreign Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 0 $ | 0 $ | – |
| Current Income Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 64 tys. $ | 0 $ | – |
| Current State and Local Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 64 tys. $ | 0 $ | – |
| Debt Instrument, Unamortized Discount (Premium), Net | 223 tys. $ | – | – | 269 tys. $ | 22,9 mln $ | -98,8% |
| Debt, Current | 7,41 mln $ | – | – | 7,1 mln $ | 6,35 mln $ | +11,8% |
| Deferred Costs | 855 tys. $2026-03-31 | – | – | 879 tys. $ | 0 $ | – |
| Deferred Federal Income Tax Expense (Benefit) | – | – | – | -30,6 mln $ | 0 $ | – |
| Deferred Foreign Income Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 0 $ | 0 $ | – |
| Deferred Income Tax Expense (Benefit) | – | – | – | -37,2 mln $ | 0 $ | – |
| Deferred Revenue | 210 mln $ | 159 mln $ | +32,2% | 209 mln $ | 154 mln $ | +35,5% |
| Deferred Revenue, Current | 151 mln $ | 82,7 mln $ | +82,8% | 116 mln $ | 108 mln $ | +7,5% |
| Deferred Revenue, Noncurrent | 58,4 mln $ | 75,8 mln $ | -23,0% | 92,6 mln $ | 45,9 mln $ | +101,6% |
| Deferred State and Local Income Tax Expense (Benefit) | – | – | – | -6,58 mln $ | 0 $ | – |
| Deferred Tax Assets, Deferred Income | 19 mln $2025-12-31 | 7,87 mln $ | +141,1% | 19 mln $ | 7,87 mln $ | +141,1% |
| Deferred Tax Assets, Goodwill and Intangible Assets | 0 $2025-12-31 | 3,91 mln $ | -100,0% | 0 $ | 3,91 mln $ | -100,0% |
| Deferred Tax Assets, Gross | 273 mln $2025-12-31 | 203 mln $ | +34,8% | 273 mln $ | 203 mln $ | +34,8% |
| Deferred Tax Assets, Net | 0 $2025-12-31 | 0 $ | – | 0 $ | 0 $ | – |
| Deferred Tax Assets, Net of Valuation Allowance | 45,6 mln $2025-12-31 | 8,2 mln $ | +456,4% | 45,6 mln $ | 8,2 mln $ | +456,4% |
| Deferred Tax Assets, Operating Loss Carryforwards | 139 mln $2025-12-31 | 120 mln $ | +15,9% | 139 mln $ | 120 mln $ | +15,9% |
| Deferred Tax Assets, Operating Loss Carryforwards, Subject to Expiration | 5,2 mln $2025-12-31 | – | – | 5,2 mln $ | – | – |
Źródło: SEC companyfacts (XBRL każdego 10-Q / 10-K). Kwartalne przepływy pieniężne są wyliczone z danych narastających od początku roku, oznaczonych w 10-Q. Podziały na segmenty są oznaczone wymiarami i pokazane w sekcji o segmentach.
Źródła
Sprawozdania, przychody segmentów, wskaźniki i prognozy są ujednolicone na podstawie raportów spółki. Zyski segmentów i wszystkie raportowane pozycje: SEC EDGAR (XBRL). Przeczytane raporty: 10-Q 2026-06-30, 10-Q 2026-03-31, 10-K 2025-12-31, 10-Q 2025-09-30, 10-Q 2025-06-30
Dane na 2026-11-02