Finanse TeraWulf Inc. (WULF)
NASDAQ · Financial Services · Financial - Capital Markets · Pracownicy: 141 · CEO: Paul Prager
- Cena
- 11,73 $ -8,00%
- Kapitalizacja
- 5,85 mld $
- Wartość przedsiębiorstwa
- 8,47 mld $
- Ostatni raport
- Q2 '26 złożony 2026-08-05
- Następny raport
- 2026-11-06 Prognoza EPS: -0,18 $
Wycena i kluczowe wskaźniki
- Kapitalizacja
- 5,85 mld $ EV 8,47 mld $
- Przychody
- 165 mln $ Ostatnie 12 miesięcy
- Wzrost przychodów
- +52% Konsensus na FY2026
- Marża netto
- -1179,9% Zysk netto / przychody, TTM
- P/E
- -2,7× Prognozowany -3,5× (FY2026)
- P/S
- 35,4× Cena / przychody, TTM
- EV / EBITDA
- -9,6× TTM
- Wolne przepływy pieniężne
- -2,5 mld $ Ostatnie 12 miesięcy
- Zysk netto
- -1,95 mld $ Ostatnie 12 miesięcy
- Prognoza przychodów
- 256 mln $ Konsensus na FY2026
- Zysk
- 2026-11-06 Prognoza przychodów: 62,5 mln $
- Dywidenda
- – Brak dywidendy
Najważniejsze wnioski
Wyliczone z raportowanych liczb - każde stwierdzenie podaje wartość, na której się opiera.
- Ostatni raport (2026-08-05): przychody poniżej o 2,7%, EPS poniżej o 696,2%Przychody 44,8 mln $ wobec oczekiwanych 46 mln $ (-2,7%); EPS -1,94 $ wobec -0,24 $ (-696,2%).
- Wzrost przychodów zwalnia: r/r -6,0%Przychody za Q2 '26: 44,8 mln $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 30,5%.
- Marża operacyjna -228,5% (TTM), zmiana r/r: -133,4 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost -175,6%, przychody: wzrost 14,6%.
- Capex: 1347,0% przychodów (rok temu 269,3%)Zainwestowano 2,23 mld $ w ostatnich 4 kwartałach (+473,5% r/r). Wolne przepływy pieniężne: -2,5 mld $.
- Liczba akcji rozwodnionych w ciągu roku wzrosła: 25,5%Akcji rozwodnionych w Q2 '26: 486 mln, rok wcześniej: 387 mln.
- Dług netto: 2,62 mld $Gotówka + inwestycje krótkoterminowe: 2,62 mld $, dług z leasingiem: 5,24 mld $; rok temu dług netto: 411 mln $.
Ostatni kwartał: Q2 '26
Kwartał zakończony 2026-06-30. W porównaniu z tym samym kwartałem rok wcześniej i z konsensusem analityków sprzed raportu.
Kwartał na tle roku wcześniej
| Q2 '26 | Rok temu | Zmiana | |
|---|---|---|---|
| Przychody | 44,8 mln $ | 47,6 mln $ | -6,0% |
| Marża brutto | 72,3% | 53,6% | +18,7 pkt proc. |
| Zysk operacyjny | -140 mln $ | -10,2 mln $ | -1282,5% |
| Marża operacyjna | -313,7% | -21,3% | -292,4 pkt proc. |
| Zysk netto | -940 mln $ | -18,4 mln $ | -5016,6% |
| Rozwodniony EPS | -1,94 $ | -0,05 $ | -3984,2% |
| Przepływy operacyjne | -137 mln $ | -54,8 mln $ | -149,4% |
| Capex | 856 mln $ | 120 mln $ | +613,3% |
| Wolne przepływy pieniężne | -992 mln $ | -175 mln $ | -467,8% |
| R&D | 0 $ | 0 $ | – |
| Wynagrodzenie w akcjach | 83,9 mln $ | 1,3 mln $ | +6337,0% |
Raport vs konsensus
2026-08-05| Wynik | Konsensus | vs konsensus | |
|---|---|---|---|
| Przychody | 44,8 mln $ | 46 mln $ | -2,7% |
| EPS (baza konsensusu) | -1,94 $ | -0,24 $ | -696,2% |
Z raportu z 2026-08-05 za Q2 '26: przychody i EPS szacowany przez analityków (często skorygowany), więc może różnić się od EPS ze sprawozdań powyżej.
EPS vs konsensus
ostatnie 8 raportówPrzychody
Skąd pochodzą pieniądze - według linii biznesowych i regionów, kwartał po kwartale.
Przychody, zysk operacyjny i wzrost
kwartalniePrzychody według linii biznesowych
skumulowane, kwartalnie| Segment | Q3 '22 | r/r | Udział | TTM | TTM r/r | 12 kwartałów |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cryptocurrency | 2,42 mln $ | – | 100,0% | – | – | |
| Domestic | – | – | – | – | – | |
| Export | – | – | – | – | – | |
| Company Imaging | – | – | – | – | – | |
| Digital Texturing | – | – | – | – | – | |
| Micro Machining | – | – | – | – | – |
Przychody według regionów
udział w sumie| Segment | Q3 '22 | r/r | Udział | TTM | TTM r/r | 12 kwartałów |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Domestic | 1,99 mln $ | +9,6% | 100,0% | 7,15 mln $ | -0,5% |
Marże i struktura kosztów
Ile z każdej złotówki przychodów zostaje na kolejnych poziomach - i na co idą koszty.
Marże
kwartalnieKoszty jako % przychodów
kwartalniePrzepływy pieniężne i alokacja kapitału
Wygenerowana gotówka, na co jest wydawana i co trafia do akcjonariuszy.
Przepływy operacyjne, capex, wolne przepływy pieniężne
kwartalnieWykorzystanie gotówki a przepływy operacyjne
lata obrotoweOstatnie 4 kwartały
rachunek przepływów pieniężnych- Przepływy operacyjne
- -279 mln $
- Capex
- -2,23 mld $
- Skup akcji
- -101 mln $
- Dywidendy
- 0 $
- Przejęcia
- -275 mln $
- Dług netto zaciągnięty
- 5,09 mld $
- Wynagrodzenie w akcjach
- 158 mln $
- Wolne przepływy pieniężne
- -2,5 mld $
- Zwrócone akcjonariuszom / FCF
- -4,0%
Liczba akcji i EPS
kwartalnie, rozwodnionyBilans
Płynność, inwestycje i dług na koniec każdego kwartału.
Gotówka, inwestycje i dług
końce kwartałówWycena i zwroty
Dzisiejsze wskaźniki na tle ostatnich pięciu lat obrotowych spółki; cele i rekomendacje analityków.
Wskaźniki i zwroty
TTM vs 5 lat obrotowych| Teraz | Średnia 5 lat | Gdzie dziś jest wskaźnik w zakresie 5-letnim | |
|---|---|---|---|
| P/E (TTM) | -2,7× | – | – |
| EV / EBITDA | -9,6× | 3564,7× 1 z 5 lat | 3564,7× – 3564,7× |
| EV / przychody | 51,3× | 19,0× 4 z 5 lat | 8,3× – 38,6× |
| Cena / FCF | -2,3× | – | – |
| Cena / wartość księgowa | 38,7× | 10,8× | 0,6× – 32,5× |
| Rentowność FCF | -42,8% | -41,9% | -144,2% – -10,4% |
| Zwrot z zainwestowanego kapitału | -6,9% | -11,3% | -19,5% – -3,2% |
| Zwrot z kapitału własnego | -1708,7% | -137,7% | -470,9% – -29,6% |
Analitycy
Cel konsensusu 35,17 $ (+199,8%)
zakres 15,00 $ – 72,00 $ · rekomendacja Buy
Perspektywy
Konsensus analityków na najbliższe lata obrotowe i co oznacza przy dzisiejszej cenie.
Prognozy konsensusu
| Rok obrotowy | Przychody | Wzrost | EPS | Wzrost | P/E przy dzisiejszej cenie | Analitycy (EPS) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FY2026 | 256 mln $ | +52,2% | -3,33 $ | -100,4% | -3,5× | 7 |
| FY2027 | 853 mln $ | +232,7% | -0,29 $ | +91,2% | -40,0× | 8 |
| FY2028 | 1,68 mld $ | +97,4% | 0,31 $ | +207,2% | 37,4× | 11 |
| FY2029 | 2,5 mld $ | +48,6% | 0,40 $ | +27,7% | 29,3× | 4 |
| FY2030 | 4,03 mld $ | +60,9% | 1,08 $ | +169,4% | 10,9× | 4 |
Sprawozdania finansowe
Każda pozycja rachunku zysków i strat, bilansu i rachunku przepływów pieniężnych - 12 kwartałów i 10 lat obrotowych, jako wartości, % przychodów lub wzrost.
Wszystkie pozycje raportu
Wszystkie pozycje (305), które TeraWulf Inc. oznaczyła w ostatnich raportach 10-Q / 10-K, z oficjalną nazwą i definicją SEC - w tym noty (leasing, podatki, skup akcji, pracownicy, ...).
| Pozycja (nazwa SEC) | Ostatni kwartał | Rok temu | r/r | Ost. FY | Popr. FY | r/r |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Accounts and Other Receivables, Net, Current | 3,4 mln $2025-12-31 | 3,8 mln $ | -10,6% | 3,4 mln $ | 3,8 mln $ | -10,6% |
| Accounts Payable, Current | 198 mln $ | 38,8 mln $ | +409,4% | 65,1 mln $ | 24,4 mln $ | +167,2% |
| Accounts Receivable, after Allowance for Credit Loss, Current | 13,2 mln $ | 1,17 mln $ | +1026,5% | 1,21 mln $ | 475 tys. $ | +155,2% |
| Accrued Employee Benefits, Current | 1,72 mln $2025-12-31 | 4,55 mln $ | -62,3% | 1,72 mln $ | 4,55 mln $ | -62,3% |
| Accumulated Depreciation, Depletion and Amortization, Property, Plant, and Equipment | 152 mln $ | 91,1 mln $ | +66,9% | 132 mln $ | 66,1 mln $ | +99,4% |
| Additional Paid in Capital | 2,66 mld $ | 728 mln $ | +264,8% | 1,29 mld $ | 685 mln $ | +87,5% |
| Adjustments to Additional Paid in Capital, Convertible Debt with Conversion Feature | 0 $2025-12-31 | – | – | 511 mln $ | – | – |
| Adjustments to Additional Paid in Capital, Warrant Issued | – | – | – | 15 mln $2023-12-31 | 5,7 mln $ | +163,0% |
| Amortization of Debt Issuance Costs and Discounts | 20,3 mln $2026-03-31 | – | – | 11,4 mln $2024-12-31 | 21,2 mln $ | -46,2% |
| Asset Retirement Obligation | 16,5 mln $ | – | – | – | – | – |
| Asset Retirement Obligation, Accretion Expense | 200 tys. $ | 0 $ | – | – | – | – |
| Asset Retirement Obligation, Current | 13,1 mln $ | – | – | – | – | – |
| Asset Retirement Obligation, Liabilities Incurred | 692 tys. $ | – | – | – | – | – |
| Asset Retirement Obligations, Noncurrent | 3,4 mln $ | – | – | – | – | – |
| Assets | 8,05 mld $ | 869 mln $ | +825,7% | 6,56 mld $ | 788 mln $ | +732,8% |
| Assets, Current | 2,81 mld $ | 99,1 mln $ | +2731,6% | 3,48 mld $ | 281 mln $ | +1135,9% |
| Business Combination, Contingent Consideration Arrangements, Change in Amount of Contingent Consideration, Liability | 0 $ | 1,6 mln $ | -100,0% | 10,4 mln $ | 0 $ | – |
| Business Combination, Contingent Consideration, Liability, Current | – | – | – | 0 $2023-12-31 | 10,9 mln $ | -100,0% |
| Capital Expenditures Incurred but Not yet Paid | 0 $ | 0 $ | – | – | – | – |
| Cash and Cash Equivalents, at Carrying Value | 2,62 mld $ | 90 mln $ | +2810,4% | 3,27 mld $ | 274 mln $ | +1091,8% |
| Cash Provided by (Used in) Operating Activities, Discontinued Operations | – | – | – | 0 $ | 0 $ | – |
| Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents | 3,03 mld $ | 91,4 mln $ | +3212,9% | 3,72 mld $ | 274 mln $ | +1258,4% |
| Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents, Period Increase (Decrease), Including Exchange Rate Effect | -64,1 mln $ | -127 mln $ | +49,4% | 3,45 mld $ | 220 mln $ | +1470,3% |
| Cash, FDIC Insured Amount | 250 tys. $ | – | – | 250 tys. $ | – | – |
| Cash, Uninsured Amount | 2,96 mld $ | 6,9 mln $ | +42 826,1% | 3,65 mld $ | 4,7 mln $ | +77 538,3% |
| Class of Warrant or Right, Exercise Price of Warrants or Rights | 0,10 $ | 1,38 $ | -92,8% | 0,21 $ | 1,38 $ | -84,8% |
| Class of Warrant or Right, Number of Securities Called by Warrants or Rights | – | – | – | 8,46 mln2022-12-31 | – | – |
| Class of Warrant or Right, Outstanding | 77,7 mln | 17,3 mln | +350,0% | 84,6 mln | 17,3 mln | +389,8% |
| Common Stock, Dividends, Per Share, Declared | 0,00 $ | 0,00 $ | – | 0,00 $ | 0,00 $ | – |
| Common Stock, Par or Stated Value Per Share | 0,00 $ | 0,00 $ | 0,0% | 0,00 $ | 0,00 $ | 0,0% |
| Common Stock, Shares Authorized | 950 mln | 600 mln | +58,3% | 950 mln | 600 mln | +58,3% |
| Common Stock, Shares, Issued | 523 mln | 415 mln | +26,1% | 445 mln | 404 mln | +10,0% |
| Common Stock, Shares, Outstanding | 499 mln | 415 mln | +20,3% | 420 mln | 386 mln | +8,9% |
| Common Stock, Value, Issued | 523 tys. $ | 415 tys. $ | +26,0% | 444 tys. $ | 404 tys. $ | +9,9% |
| Contractual Obligation | 11,2 mln $ | – | – | – | – | – |
| Conversion of Stock, Amount Converted | – | – | – | 9,27 mln $ | 0 $ | – |
| Convertible Debt | 1,1 mld $ | 489 mln $ | +125,5% | 1,58 mld $ | 488 mln $ | +224,7% |
| Convertible Debt, Current | 490 mln $2026-03-31 | 0 $ | – | 490 mln $ | 0 $ | – |
| Convertible Debt, Noncurrent | 1,6 mld $2026-03-31 | 488 mln $ | +227,2% | 1,58 mld $ | 488 mln $ | +224,7% |
| Convertible Preferred Stock, Shares Issued upon Conversion | 1,4 mln2025-09-30 | 1,2 mln | +16,7% | 1,3 mln2024-12-31 | 1,1 mln | +18,2% |
| Cost of Goods and Services Sold | 12,4 mln $ | 22,1 mln $ | -43,9% | 82,7 mln $ | 62,6 mln $ | +32,0% |
| Cost, Depreciation | 21,2 mln $ | 18,8 mln $ | +12,8% | 88,6 mln $ | 59,8 mln $ | +48,2% |
| Costs and Expenses | 185 mln $ | 63,2 mln $ | +192,9% | 355 mln $ | 216 mln $ | +64,0% |
| CryptoAssetCost | 135 tys. $ | 0 $ | – | – | – | – |
| CryptoAssetFairValue | 133 tys. $ | 0 $ | – | – | – | – |
| CryptoAssetFairValueCurrent | 133 tys. $ | 0 $ | – | 270 tys. $ | 476 tys. $ | -43,3% |
| CryptoAssetNumberOfUnits | 2 bitcoin | 0 bitcoin | – | – | – | – |
| CryptoAssetRealizedAndUnrealizedGainLossOperating | -800 tys. $ | 900 tys. $ | -188,9% | – | – | – |
| CryptoAssetRealizedGainLossOperating | – | – | – | 0 $ | 0 $ | – |
| CryptoAssetUnrealizedGainLossOperating | -799 tys. $ | 887 tys. $ | -190,1% | -612 tys. $ | 2,2 mln $ | -127,8% |
| Cumulative Dividends | 4 mln $2025-09-30 | 2,7 mln $ | +48,1% | 3 mln $2024-12-31 | 1,9 mln $ | +57,9% |
| Current Federal Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 0 $ | 0 $ | – |
| Current Foreign Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 0 $ | 0 $ | – |
| Current Income Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 0 $ | 0 $ | – |
| Current State and Local Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 0 $ | 0 $ | – |
| Debt Conversion, Converted Instrument, Amount | – | – | – | 0 $ | 0 $ | – |
| Debt Instrument, Unamortized Discount (Premium) and Debt Issuance Costs, Net | 96,2 mln $2026-03-31 | – | – | 101 mln $ | 0 $ | – |
| Debt Issuance Costs, Net | 1,43 mln $2026-03-31 | – | – | 85 tys. $2020-12-31 | 96 tys. $ | -11,5% |
| Deferred Costs, Noncurrent | 573 mln $ | – | – | 573 mln $ | 0 $ | – |
| Deferred Federal Income Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 73 tys. $ | 0 $ | – |
Źródło: SEC companyfacts (XBRL każdego 10-Q / 10-K). Kwartalne przepływy pieniężne są wyliczone z danych narastających od początku roku, oznaczonych w 10-Q. Podziały na segmenty są oznaczone wymiarami i pokazane w sekcji o segmentach.
Źródła
Sprawozdania, przychody segmentów, wskaźniki i prognozy są ujednolicone na podstawie raportów spółki. Zyski segmentów i wszystkie raportowane pozycje: SEC EDGAR (XBRL). Przeczytane raporty: 10-Q 2026-06-30, 10-Q 2026-03-31, 10-K 2025-12-31, 10-Q 2025-09-30, 10-Q 2025-06-30, 10-Q 2025-03-31, 10-K 2024-12-31, 10-Q 2024-09-30, 10-Q 2024-06-30
Dane na 2026-11-02