PerpEquities

Akcja · Usługi komunikacyjne

Czy Tencent Holdings Limited (TCEHY) można handlować jako perp? Obecnie nie

Tencent Holdings Limited to spółka holdingowa oferująca usługi o wartości dodanej, reklamę online, fintech i usługi biznesowe, w tym gry, platformy społecznościowe, przetwarzanie w chmurze oraz produkcję filmów i programów telewizyjnych.

Obecnie nienotowany na żadnej giełdzie perp

TCEHY był notowany jako perpetual na BingX do 10 października 2026. Obecnie żadna giełda go nie notuje; nadal to śledzimy, a przy kolejnym notowaniu ta strona znów stanie się pełną stroną rynku. Do tego czasu: dane fundamentalne poniżej i dostępne alternatywy.

Podobne akcje dostępne już jako perpy

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q2 '26 · złożony 2026-06-30 · następny raport: 2026-11-18 · Zaktualizowano 2h temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
456,4 mld $
Zaktualizowano 2h temu
Przychody
117,6 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+13%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+29,8%
P/E
12,9
P/E porównywalnych 16,3
P/S
3,9
P/E porównywalnych
16,3
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
26,9 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
35,1 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
123,8 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-11-18
Szac. przychody 31,4 mld $ · Zaktualizowano 2h temu
Dywidenda
0,675 $
2026-05-18
Przychody (TTM)783 mld CNY+11,2% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)32,5%+0,9 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 254 mld CNY
Zysk netto (TTM)234 mld CNY+12,4% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)179 mld CNY-4,4% rok do rokuCapex: 127 mld CNY
Rozwodniony EPS (TTM)25,35 CNY+14,0% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto-2,14 mld CNY+93,3% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Wzrost przychodów zwalnia: r/r 10,7%Przychody za Q2 '26: 204 mld CNY, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 12,2%.
  • Marża operacyjna 32,5% (TTM), zmiana r/r: +0,9 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 14,3%, przychody: wzrost 11,2%.
  • Część nieoperacyjna zysku przed opodatkowaniem: 11,7%Zysk przed opodatkowaniem 288 mld CNY, zysk operacyjny 254 mld CNY (TTM). Zyski z udziałów kapitałowych i inne zdarzenia jednorazowe podnoszą zysk netto i EPS - zysk operacyjny lepiej oddaje kondycję biznesu.
  • Capex: 16,2% przychodów (rok temu 13,6%)Zainwestowano 127 mld CNY w ostatnich 4 kwartałach (+32,0% r/r). Wolne przepływy pieniężne: 179 mld CNY = 76,6% zysku netto.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Przychody według linii biznesowych

ostatni kwartał
PozycjaPrzychodyr/rUdział
VAS98,4 mld CNY+7,7%48,1%
FinTech and Business Services60,3 mld CNY+8,6%29,4%
Marketing Services43,6 mld CNY+21,8%21,3%
Others2,52 mld CNY+37,1%1,2%
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20264,30123,8 mld $+13%4
FY 20274,50135,4 mld $+23%4
FY 20284,95148,2 mld $+35%2
FY 20296,32171,4 mld $+56%1
FY 20300,00160,8 mld $+46%1
Q3 20261,0731,6 mld $+10%2

Wydarzenia spółki

6
2026-11-18WynikiWynik - / Prognoza 1,11-
2026-08-12WynikiWynik 1,09 / Prognoza 1,08Powyżej prognozy
2026-05-18Dywidenda0,675 $-
2026-05-13WynikiWynik 1,06 / Prognoza 1,07Poniżej prognozy
2026-03-18WynikiWynik 0,98 / Prognoza 1,02Poniżej prognozy
2025-11-13WynikiWynik 1,06 / Prognoza 0,98Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 10 paź 2026, 03:25 UTC

Profil spółki

Sektor
Communication Services
Branża
Internet Content & Information
Prezes
Huateng Ma
Pracownicy
115 849
Data IPO
5 sty 2010
Kraj
CN
Giełda
Other OTC
Strona
Wskaźnik Altmanai3,59
Wskaźnik Piotroskiegoi7/9
Ocena ogólnaiB+
Zysk właścicielskii55,98 mld CNY6,05 CNY na akcję

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
4
Zwrot z aktywówi
5
Dług do kapitałui
2
Cena do zyskui
3
Cena do wartości księgoweji
2
Historia kapitalizacji
492,77 mld USD-8.7%lip 26 – paź 26
492,77 mld USD529,03 mld USD565,29 mld USDMaksimum: 565,29 mld USD · 2026-08-03Obecnie: 492,77 mld USD · 2026-10-09lip 26sie 26wrz 26paź 26
Obecnie: 492,77 mld USD · 2026-10-09Maksimum: 565,29 mld USD · 2026-08-03Minimum: 492,77 mld USD · 2026-10-09
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
MFSI2,28%500,3 tys.
APIE2,19%470,6 tys.
HEMZX5,34%390,7 tys.
AGEM4,24%287,7 tys.
BDYN0,45%250,1 tys.
BGGG3,03%159,7 tys.
RGEF0,99%149,8 tys.
BGIA2,22%132,9 tys.
BRIE1,06%111,4 tys.
AOTIX1,7%65,9 tys.
BGCG3,12%60,7 tys.
EMAG0,35%54,5 tys.

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający TCEHY: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje923
Analitycy24
Kupuj / trzymaj / sprzedaj8 / 1 / 020 / 3 / 0
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia1 / 1 / 01 / 1 / 0
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte0 / 7 (0%)4 / 17 (19%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-52,0%-28,1%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja-44,7% / -54,1%+22,9% / -54,1%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach -2,9% wobec S&P 500 -3,7% (n = 20)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Jiong ShaoBarclays82% trafności na tej spółce · 11 celów zmierzonychKupujcel 88,00 USD20 paź 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
20 paź 2026Jiong ShaoBarclaysKupujUtrzymano88,00 USD
20 paź 2026Jiong ShaoBarclaysKupujUtrzymano88,00 USD
12 sie 2026Jiong ShaoBarclaysKupujPotwierdzono106 USD
16 lip 2026Jiong ShaoBarclaysKupujUtrzymano106 USD
13 maj 2026Jiong ShaoBarclaysKupujPotwierdzono106 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca50,00 USD60,00 USD70,00 USD80,00 USD90,00 USD100 USD110 USDgru 25 · Kupuj 2 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0gru 25sty 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0lut 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0lut 26mar 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0kwi 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0kwi 26maj 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0cze 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0cze 26lip 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0sie 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0sie 26wrz 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0paź 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0paź 26lis 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0gru 25 · śr. cel 102 USDsty 26 · śr. cel 102 USDlut 26 · śr. cel 102 USDmar 26 · śr. cel 102 USDkwi 26 · śr. cel 102 USDmaj 26 · śr. cel 106 USDcze 26 · śr. cel 106 USDlip 26 · śr. cel 106 USDsie 26 · śr. cel 106 USDwrz 26 · śr. cel 106 USDpaź 26 · śr. cel 88,00 USDlis 26 · śr. cel 88,00 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 76,55 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 76,39 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 65,70 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 63,22 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 61,02 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 54,60 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 55,22 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 61,43 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 57,19 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 54,22 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 49,04 USDlis 26 · zamknięcie miesiąca 49,04 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks · obliczono 30 paź 2026 · 9 rekomendacji