Finanse Ondas Inc. (ONDS)
NASDAQ · Technology · Communication Equipment · Pracownicy: 477 · CEO: Eric Ashley Brock
- Cena
- 6,32 $ -8,14%
- Kapitalizacja
- 3,68 mld $
- Wartość przedsiębiorstwa
- 3,03 mld $
- Ostatni raport
- Q2 '26 złożony 2026-08-13
- Następny raport
- 2026-11-12 Prognoza EPS: -0,13 $
Wycena i kluczowe wskaźniki
- Kapitalizacja
- 3,68 mld $ EV 3,03 mld $
- Przychody
- 174 mln $ Ostatnie 12 miesięcy
- Wzrost przychodów
- +958% Konsensus na FY2026
- Marża netto
- 96,2% Zysk netto / przychody, TTM
- P/E
- 65,7× Prognozowany 20,6× (FY2026)
- P/S
- 21,1× Cena / przychody, TTM
- EV / EBITDA
- 38,9× TTM
- Wolne przepływy pieniężne
- -171 mln $ Ostatnie 12 miesięcy
- Zysk netto
- 168 mln $ Ostatnie 12 miesięcy
- Prognoza przychodów
- 537 mln $ Konsensus na FY2026
- Zysk
- 2026-11-12 Prognoza przychodów: 148 mln $
- Dywidenda
- – Brak dywidendy
Najważniejsze wnioski
Wyliczone z raportowanych liczb - każde stwierdzenie podaje wartość, na której się opiera.
- Ostatni raport (2026-08-13): przychody powyżej o 23,2%, EPS poniżej o 111,1%Przychody 83,8 mln $ wobec oczekiwanych 68 mln $ (+23,2%); EPS -0,19 $ wobec -0,09 $ (-111,1%).
- Wzrost przychodów przyspiesza: r/r 1235,4%Przychody za Q2 '26: 83,8 mln $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 711,5%.
- Marża operacyjna -140,4% (TTM), zmiana r/r: +87,3 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost -565,4%, przychody: wzrost 979,3%.
- Część nieoperacyjna zysku przed opodatkowaniem: 281,4%Zysk przed opodatkowaniem 135 mln $, zysk operacyjny -244 mln $ (TTM). Zyski z udziałów kapitałowych i inne zdarzenia jednorazowe podnoszą zysk netto i EPS - zysk operacyjny lepiej oddaje kondycję biznesu.
- Capex: 5,5% przychodów (rok temu 1,8%)Zainwestowano 9,57 mln $ w ostatnich 4 kwartałach (+3113,0% r/r). Wolne przepływy pieniężne: -171 mln $ = -101,8% zysku netto.
- Liczba akcji rozwodnionych w ciągu roku wzrosła: 234,3%Akcji rozwodnionych w Q2 '26: 504 mln, rok wcześniej: 151 mln.
- Gotówka netto: 1,38 mld $Gotówka + inwestycje krótkoterminowe: 1,38 mld $, dług z leasingiem: 6,41 mln $; rok temu gotówka netto: 44,4 mln $.
Ostatni kwartał: Q2 '26
Kwartał zakończony 2026-06-30. W porównaniu z tym samym kwartałem rok wcześniej i z konsensusem analityków sprzed raportu.
Kwartał na tle roku wcześniej
| Q2 '26 | Rok temu | Zmiana | |
|---|---|---|---|
| Przychody | 83,8 mln $ | 6,27 mln $ | +1235,4% |
| Marża brutto | 43,1% | 53,1% | -10,0 pkt proc. |
| Zysk operacyjny | -163 mln $ | -9,25 mln $ | -1661,7% |
| Marża operacyjna | -194,5% | -147,4% | -47,1 pkt proc. |
| Zysk netto | -88,2 mln $ | -10,8 mln $ | -720,9% |
| Rozwodniony EPS | -0,19 $ | -0,08 $ | -138,1% |
| Przepływy operacyjne | -86,1 mln $ | -8,4 mln $ | -924,3% |
| Capex | 7,76 mln $ | 111 tys. $ | +6904,5% |
| Wolne przepływy pieniężne | -93,8 mln $ | -8,51 mln $ | -1002,1% |
| R&D | 31 mln $ | 4,24 mln $ | +630,6% |
| Wynagrodzenie w akcjach | 69,1 mln $ | 2,18 mln $ | +3071,4% |
Raport vs konsensus
2026-08-13| Wynik | Konsensus | vs konsensus | |
|---|---|---|---|
| Przychody | 83,8 mln $ | 68 mln $ | +23,2% |
| EPS (baza konsensusu) | -0,19 $ | -0,09 $ | -111,1% |
Z raportu z 2026-08-13 za Q2 '26: przychody i EPS szacowany przez analityków (często skorygowany), więc może różnić się od EPS ze sprawozdań powyżej.
EPS vs konsensus
ostatnie 8 raportówPrzychody
Skąd pochodzą pieniądze - według linii biznesowych i regionów, kwartał po kwartale.
Przychody, zysk operacyjny i wzrost
kwartalniePrzychody według linii biznesowych
skumulowane, kwartalnie| Segment | Q2 '22 | r/r | Udział | TTM | TTM r/r | 12 kwartałów |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RevenueRecognizedOverTimeMember | – | – | – | – | – | |
| DevelopmentRevenueMember | 98,1 tys. $ | -87,8% | 18,8% | 761 tys. $ | -73,6% | |
| ProductRevenueMember | 422 tys. $ | +491,6% | 81,2% | 888 tys. $ | – | |
| ServiceRevenueMember | – | – | – | – | – | |
| OtherRevenueMember | – | – | – | – | – |
Przychody według regionów
udział w sumie| Segment | Q2 '22 | r/r | Udział | TTM | TTM r/r | 12 kwartałów |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ISRAEL | 37,5 mln $ | +2875,1% | 44,7% | 86,2 mln $ | +944,5% | |
| Europe | 19,4 mln $ | +523,0% | 23,1% | – | – | |
| North America | 17,3 mln $ | – | 20,6% | – | – | |
| Asia | 2,59 mln $ | – | 3,1% | – | – | |
| Africa | 4,26 mln $ | – | 5,1% | – | – | |
| United Arab Emirates | 1,54 mln $ | -10,5% | 1,8% | 2,48 mln $ | -39,5% | |
| United States | – | – | – | – | – | |
| Other Countries Member | 1,26 mln $ | – | 1,5% | – | – | |
| INDIA | – | – | – | – | – |
Marże i struktura kosztów
Ile z każdej złotówki przychodów zostaje na kolejnych poziomach - i na co idą koszty.
Marże
kwartalnieKoszty jako % przychodów
kwartalniePrzepływy pieniężne i alokacja kapitału
Wygenerowana gotówka, na co jest wydawana i co trafia do akcjonariuszy.
Przepływy operacyjne, capex, wolne przepływy pieniężne
kwartalnieWykorzystanie gotówki a przepływy operacyjne
lata obrotoweOstatnie 4 kwartały
rachunek przepływów pieniężnych- Przepływy operacyjne
- -161 mln $
- Capex
- -9,57 mln $
- Skup akcji
- 0 $
- Dywidendy
- 0 $
- Przejęcia
- -246 mln $
- Dług netto zaciągnięty
- 704 tys. $
- Wynagrodzenie w akcjach
- 101 mln $
- Wolne przepływy pieniężne
- -171 mln $
- Zwrócone akcjonariuszom / FCF
- 0,0%
Liczba akcji i EPS
kwartalnie, rozwodnionyBilans
Płynność, inwestycje i dług na koniec każdego kwartału.
Gotówka, inwestycje i dług
końce kwartałówWycena i zwroty
Dzisiejsze wskaźniki na tle ostatnich pięciu lat obrotowych spółki; cele i rekomendacje analityków.
Wskaźniki i zwroty
TTM vs 5 lat obrotowych| Teraz | Średnia 5 lat | Gdzie dziś jest wskaźnik w zakresie 5-letnim | |
|---|---|---|---|
| P/E (TTM) | 65,7× | – | – |
| EV / EBITDA | 38,9× | – | – |
| EV / przychody | 17,4× | 33,1× | 6,4× – 65,5× |
| Cena / FCF | -21,6× | – | – |
| Cena / wartość księgowa | 2,0× | 4,3× | 1,2× – 10,8× |
| Rentowność FCF | -4,6% | -26,6% | -60,9% – -1,9% |
| Zwrot z zainwestowanego kapitału | -8,6% | -35,6% | -75,8% – -5,8% |
| Zwrot z kapitału własnego | 18,8% | -106,8% | -229,2% – -13,4% |
Analitycy
Cel konsensusu 18,50 $ (+192,7%)
zakres 18,00 $ – 19,00 $ · rekomendacja Buy
Perspektywy
Konsensus analityków na najbliższe lata obrotowe i co oznacza przy dzisiejszej cenie.
Prognozy konsensusu
| Rok obrotowy | Przychody | Wzrost | EPS | Wzrost | P/E przy dzisiejszej cenie | Analitycy (EPS) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FY2026 | 537 mln $ | +958,0% | 0,31 $ | +149,6% | 20,6× | 3 |
| FY2027 | 1,01 mld $ | +88,7% | -0,33 $ | -208,3% | -19,0× | 3 |
| FY2028 | 1,35 mld $ | +33,4% | -0,06 $ | +82,0% | -105,3× | 3 |
| FY2029 | 1,89 mld $ | +39,8% | 0,28 $ | +566,7% | 22,6× | 1 |
| FY2030 | 2,03 mld $ | +7,3% | 0,51 $ | +82,1% | 12,4× | 1 |
Sprawozdania finansowe
Każda pozycja rachunku zysków i strat, bilansu i rachunku przepływów pieniężnych - 12 kwartałów i 10 lat obrotowych, jako wartości, % przychodów lub wzrost.
Wszystkie pozycje raportu
Wszystkie pozycje (389), które Ondas Holdings Inc. oznaczyła w ostatnich raportach 10-Q / 10-K, z oficjalną nazwą i definicją SEC - w tym noty (leasing, podatki, skup akcji, pracownicy, ...).
| Pozycja (nazwa SEC) | Ostatni kwartał | Rok temu | r/r | Ost. FY | Popr. FY | r/r |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Accounts Payable and Accrued Liabilities, Current | 83,4 mln $ | 4,82 mln $ | +1630,5% | 34 mln $ | 5,84 mln $ | +481,6% |
| Accounts Payable and Other Accrued Liabilities, Current | 83,4 mln $ | 4,82 mln $ | +1630,5% | 34 mln $ | 5,84 mln $ | +481,6% |
| Accounts Payable, Current | 31,5 mln $ | 4,77 mln $ | +560,9% | 13,9 mln $ | 5,66 mln $ | +145,1% |
| Accounts Receivable, after Allowance for Credit Loss, Current | 22,4 mln $2025-12-31 | 5,22 mln $ | +328,0% | 22,4 mln $ | 5,22 mln $ | +328,0% |
| Accounts Receivable, Credit Loss Expense (Reversal) | 0 $2025-09-30 | 0 $ | – | 993 tys. $2024-12-31 | – | – |
| Accounts Receivable, Held-for-sale | 597 tys. $2025-09-30 | – | – | – | – | – |
| Accretion Expense | – | – | – | 2,91 mln $2024-12-31 | 1 mln $ | +190,6% |
| Accrued Income Taxes, Current | 4,7 mln $ | – | – | 4,3 mln $ | 385 tys. $ | +1016,6% |
| Accrued Insurance, Current | 61,6 tys. $2025-09-30 | – | – | 327 tys. $2024-12-31 | – | – |
| Accrued Liabilities | 23,2 tys. $2025-09-30 | 21,2 tys. $ | +9,0% | 20 tys. $2024-12-31 | 26,8 tys. $ | -25,3% |
| Accrued Liabilities and Other Liabilities | 200 tys. $2025-12-31 | – | – | 245 tys. $2024-11-13 | – | – |
| Accrued Liabilities, Current | 17,2 mln $ | – | – | 75 mln $ | – | – |
| Accrued Payroll Taxes, Current | 3,61 mln $2025-09-30 | 1,75 mln $ | +106,4% | 1,91 mln $2024-12-31 | 2,42 mln $ | -21,3% |
| Accrued Professional Fees, Current | 632 tys. $2025-09-30 | 184 tys. $ | +242,7% | 191 tys. $2024-12-31 | 316 tys. $ | -39,5% |
| Accumulated Depreciation, Depletion and Amortization, Property, Plant, and Equipment | 4,65 mln $2025-12-31 | 3,51 mln $ | +32,4% | 4,65 mln $ | 3,51 mln $ | +32,4% |
| Accumulated Other Comprehensive Income (Loss), Net of Tax | 1,41 mln $ | – | – | 329 tys. $ | – | – |
| Additional Paid in Capital | 1,66 mld $ | 352 mln $ | +372,1% | 806 mln $ | 253 mln $ | +218,6% |
| Adjustments to Additional Paid in Capital, Convertible Debt with Conversion Feature | – | – | – | 768 tys. $2024-12-31 | – | – |
| Adjustments to Additional Paid in Capital, Increase in Carrying Amount of Redeemable Preferred Stock | – | – | – | 1,47 mln $2024-12-31 | 4,59 mln $ | -68,0% |
| Adjustments to Additional Paid in Capital, Warrant Issued | – | – | – | 955 tys. $2024-12-31 | 4,59 mln $ | -79,2% |
| Advertising Expense | 148 tys. $2025-12-31 | 14,7 tys. $ | +907,6% | 359 tys. $ | 76 tys. $ | +372,4% |
| Amortization | – | – | – | 3,57 mln $2022-12-31 | 1,4 mln $ | +155,7% |
| Amortization of Debt Discount (Premium) | – | – | – | 1,07 mln $2023-12-31 | 2,36 mln $ | -54,7% |
| Amortization of Debt Issuance Costs | – | – | – | 2,85 mln $ | – | – |
| Amortization of Debt Issuance Costs and Discounts | 177 tys. $2025-12-31 | 1,02 mln $ | -82,7% | 4,87 mln $ | 2,53 mln $ | +92,6% |
| Amortization of Intangible Assets | 18,7 mln $ | 1,1 mln $ | +1600,0% | 5,81 mln $ | 4,22 mln $ | +37,6% |
| Antidilutive Securities Excluded from Computation of Earnings Per Share, Amount | 374 mln | 65,8 mln | +468,5% | 105 mln | 200 mln | -47,7% |
| APIC, Share-based Payment Arrangement, Increase for Cost Recognition | -342 tys. $ | 2,18 mln $ | -115,7% | 16 mln $ | 1,27 mln $ | +1166,1% |
| Area of Land | – | – | – | 10 450 sqft2021-08-19 | – | – |
| Asset Impairment Charges | 0 $ | 0 $ | – | 1,13 mln $2023-12-31 | – | – |
| Asset Retirement Obligation, Accretion Expense | – | – | – | 1,58 tys. $2024-12-31 | 52,6 tys. $ | -97,0% |
| Assets | 2,99 mld $ | 152 mln $ | +1870,0% | 1,13 mld $ | 110 mln $ | +933,4% |
| Assets, Current | 1,61 mld $ | 91,2 mln $ | +1660,3% | 686 mln $ | 47,5 mln $ | +1343,4% |
| Assets, Fair Value Disclosure | 1,35 mld $ | – | – | 322 mln $ | 11,3 mln $ | +2755,5% |
| Business Acquisition, Pro Forma Earnings Per Share, Basic | -0,03 $2025-09-30 | -0,15 $ | +80,0% | -0,86 $2023-12-31 | -1,90 $ | +54,7% |
| Business Acquisition, Pro Forma Earnings Per Share, Diluted | -0,03 $2025-09-30 | -0,15 $ | +80,0% | -0,86 $2023-12-31 | -1,90 $ | +54,7% |
| Business Acquisition, Pro Forma Net Income (Loss) | -8,8 mln $2025-09-30 | -10,7 mln $ | +17,6% | -45,3 mln $2023-12-31 | -86 mln $ | +47,3% |
| Business Acquisition, Pro Forma Revenue | 11,5 mln $2025-09-30 | 2,45 mln $ | +369,3% | 15,7 mln $2023-12-31 | 2,87 mln $ | +447,0% |
| Business Acquisitions, Purchase Price Allocation, Subsequent Years, Remaining Adjustments | 11,9 mln $2025-09-30 | – | – | – | – | – |
| Business Combination, Acquired Receivable, Fair Value | 2,8 mln $2025-10-03 | – | – | 2,8 mln $2025-10-03 | – | – |
| Business Combination, Contingent Consideration Arrangements, Change in Amount of Contingent Consideration, Liability | 19,2 mln $ | 0 $ | – | – | – | – |
| Business Combination, Recognized Identifiable Assets Acquired and Liabilities Assumed, Intangible Assets, Other than Goodwill | 28,7 mln $2026-03-31 | – | – | – | – | – |
| Business Combination, Separately Recognized Transactions, Additional Disclosures, Acquisition Costs | 5,8 mln $2026-03-31 | – | – | 4,3 mln $ | – | – |
| Cash and Cash Equivalents, at Carrying Value | 658 mln $ | 67,6 mln $ | +873,7% | 551 mln $ | 30 mln $ | +1738,4% |
| Cash Equivalents, at Carrying Value | 589 mln $ | – | – | 303 mln $ | 11,3 mln $ | +2587,7% |
| Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents | 666 mln $ | 68,6 mln $ | +872,1% | 594 mln $ | 30 mln $ | +1881,3% |
| Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents, Period Increase (Decrease), Excluding Exchange Rate Effect | -372 mln $ | 43,1 mln $ | -962,4% | 564 mln $ | 15 mln $ | +3664,3% |
| Cash, FDIC Insured Amount | 549 mln $2025-12-31 | 28,9 mln $ | +1801,4% | 549 mln $ | 28,9 mln $ | +1801,4% |
| Certificates of Deposit, at Carrying Value | 21,8 mln $2025-12-31 | – | – | 21,8 mln $ | – | – |
| Class of Warrant or Right, Exercise Price of Warrants or Rights | 6,00 $2025-12-31 | – | – | 6,00 $ | – | – |
| Class of Warrant or Right, Number of Securities Called by Each Warrant or Right | 670 tys.2025-09-11 | – | – | 670 tys.2025-09-11 | – | – |
| Class of Warrant or Right, Number of Securities Called by Warrants or Rights | 500 tys. | – | – | 500 tys. | – | – |
| Class of Warrant or Right, Outstanding | 268 tys.2025-12-31 | 3,62 mln | -92,6% | 268 tys. | 3,62 mln | -92,6% |
| Common Stock, Par or Stated Value Per Share | 0,00 $ | 0,00 $ | 0,0% | 0,00 $ | 0,00 $ | 0,0% |
| Common Stock, Shares Authorized | 1,2 mld | 400 mln | +200,0% | 800 mln | 300 mln | +166,7% |
| Common Stock, Shares, Issued | 530 mln | 207 mln | +156,3% | 381 mln | 93,2 mln | +308,7% |
| Common Stock, Shares, Outstanding | 530 mln | 207 mln | +156,3% | 381 mln | 93,2 mln | +308,7% |
| Common Stock, Value, Issued | 52 tys. $ | 20,7 tys. $ | +151,5% | 38 tys. $ | 9 tys. $ | +322,2% |
| Compensation and Benefits Trust | 37,7 mln $ | – | – | 21 mln $ | 1,91 mln $ | +1001,4% |
| Comprehensive Income (Loss), Net of Tax, Attributable to Noncontrolling Interest | -1,45 mln $ | 0 $ | – | -1,3 mln $ | – | – |
Źródło: SEC companyfacts (XBRL każdego 10-Q / 10-K). Kwartalne przepływy pieniężne są wyliczone z danych narastających od początku roku, oznaczonych w 10-Q. Podziały na segmenty są oznaczone wymiarami i pokazane w sekcji o segmentach.
Źródła
Sprawozdania, przychody segmentów, wskaźniki i prognozy są ujednolicone na podstawie raportów spółki. Zyski segmentów i wszystkie raportowane pozycje: SEC EDGAR (XBRL). Przeczytane raporty: 10-Q 2026-06-30, 10-Q 2026-03-31, 10-K 2025-12-31, 10-Q 2025-09-30, 10-Q 2025-06-30, 10-Q 2025-03-31, 10-K 2024-12-31, 10-Q 2024-09-30, 10-Q 2024-06-30
Dane na 2026-11-02