PerpEquities

Akcja

Kontrakty perpetual Franco-Nevada Corporation (FNV)

Perpetual futures FNV na 1 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować FNVUSDT.

Franco-Nevada Corporation to spółka typu royalty i streaming skupiona na metalach szlachetnych, takich jak złoto, srebro i metale z grupy platynowców, sprzedająca także ropę naftową, gaz ziemny i płyny gazowe za pośrednictwem zewnętrznego agenta marketingowego.

$254,47+0,4%NYSE otwarta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

Interaktywny wykres TradingView

Symbol TradingView NYSE:FNV

Zewnętrzny widżet TradingView (ok. 1 MB) ładuje się na żądanie.

Auto: cena referencyjna instrumentu bazowegoOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

1/1 aktywnych rynków
Giełdy
1
Aktywne rynki
1/1
Wolumen 24h
192,2 tys. $
Otwarte pozycje
-Pokrycie: 0/1 rynków
Najlepsza płynność
51,6 tys. $
BingX
Najwęższy spread
+10,2 bps
BingX
Najwyższy wolumen
192,2 tys. $
BingX
Struktura rozliczeń
USDT · 1/1
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 45,3 mln $
OI / free float
-
Free float 48,8 mld $
Wyniki spot
1D+0,12%
5D+11,00%
1M+2,88%
6M+7,03%
YTD+21,09%
1Y+33,42%

Macierz giełd

1 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
BingXHandlujFNV-USDTW obrocie$254,47+1,1% APR
+0,00100% co 8h
+10,2 bps51,6 tys. $192,2 tys. $-USDT-

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Niska płynność · 1 z 1 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +33,1 bps

Najtańsza realizacja: BingX · +33,1 bps

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

FNV

Najwęższy spread

FNV

Najwyższy wolumen

FNV

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q2 '26 · złożony 2026-08-12 · następny raport: 2026-11-11 · Zaktualizowano 29m temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
49 mld $
Zaktualizowano 29m temu
Przychody
2,3 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+36%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+63,8%
P/E
33,1
P/E porównywalnych 19,7
P/S
21,2
P/E porównywalnych
19,7
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
891,4 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
1,5 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
2,5 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-11-11
Szac. przychody 568,4 mln $ · Zaktualizowano 29m temu
Dywidenda
0,44 $
2026-09-10
Przychody (TTM)2,32 mld $+73,6% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)75,6%+7,4 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 1,75 mld $
Zysk netto (TTM)1,48 mld $+88,3% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)891 mln $+195,1% rok do rokuCapex: 886 mln $
Rozwodniony EPS (TTM)7,65 $+88,0% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto1,01 mld $+574,9% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Ostatni raport (2026-08-11): przychody poniżej o 5,8%, EPS poniżej o 7,2%Przychody 581 mln $ wobec oczekiwanych 617 mln $ (-5,8%); EPS 1,81 $ wobec 1,95 $ (-7,2%).
  • Wzrost przychodów zwalnia: r/r 57,3%Przychody za Q2 '26: 581 mln $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 70,4%.
  • Marża operacyjna 75,6% (TTM), zmiana r/r: +7,4 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 92,5%, przychody: wzrost 73,6%.
  • Capex: 38,2% przychodów (rok temu 158,4%)Zainwestowano 886 mln $ w ostatnich 4 kwartałach (-58,1% r/r). Wolne przepływy pieniężne: 891 mln $ = 60,3% zysku netto.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Przychody według linii biznesowych

ostatni kwartał
PozycjaPrzychodyr/rUdział
Mining737 mln $+2,2%41,4%
Gold571 mln $+7,2%32,1%
Energy152 mln $–8,6%
Gas39,9 mln $-64,7%2,2%
Oil98 mln $-10,7%5,5%
Silver91,3 mln $-12,3%5,1%
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-11-11
Szac. przychody 568,4 mln $ · Zaktualizowano 29m temu
Dywidenda
0,44 $
2026-09-10

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20268,002,5 mld $+36%7
FY 20278,942,8 mld $+55%6
FY 202810,553 mld $+63%1
FY 20299,412,9 mld $+57%1
FY 203011,262,7 mld $+47%1
Q1 20272,10678,4 mln $+4%1

Wydarzenia spółki

6
2026-11-11Wyniki · Po zamknięciu rynkuWynik - / Prognoza 1,77-
2026-09-10Dywidenda0,44 $-
2026-08-11WynikiWynik 1,81 / Prognoza 1,95Poniżej prognozy
2026-06-11Dywidenda0,44 $-
2026-05-12WynikiWynik 2,38 / Prognoza 2,09Powyżej prognozy
2026-03-12Dywidenda0,44 $-

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 2 lis 2026, 17:00 UTC

Profil spółki

Sektor
Basic Materials
Branża
Gold
Prezes
Paul J. Brink
Pracownicy
42
Data IPO
3 gru 2007
Kraj
CA
Giełda
New York Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai39,64
Wskaźnik Piotroskiegoi7/9
Ocena ogólnaiB
Zysk właścicielskii1,21 mld USD6,26 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiB-Pozycja w branży: 53 out of 61

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
5
Zwrot z aktywówi
5
Dług do kapitałui
1
Cena do zyskui
2
Cena do wartości księgoweji
1
Historia kapitalizacji
43,48 mld USD+5.1%sie 26 – paź 26
41,38 mld USD46,80 mld USD52,22 mld USDMaksimum: 52,22 mld USD · 2026-08-24Minimum: 41,38 mld USD · 2026-08-03Obecnie: 43,48 mld USD · 2026-10-30sie 26wrz 26paź 26
Obecnie: 43,48 mld USD · 2026-10-30Maksimum: 52,22 mld USD · 2026-08-24Minimum: 41,38 mld USD · 2026-08-03
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
GDX5,45%5,8 mln
OGMIX4,13%661,5 tys.
SILJ2,74%354,2 tys.
INFL4,96%340,8 tys.
QCN.TO1,19%244,4 tys.
VPMAX0,04%139,1 tys.
AMAX.TO6,8%117,9 tys.
VWRA.S0,04%102,7 tys.
KAT3%86,6 tys.
GOAU10,41%80,2 tys.
DFAI0,1%78,6 tys.
VPCCX0,11%75,8 tys.

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający FNV: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje46228
Analitycy1215
Kupuj / trzymaj / sprzedaj30 / 16 / 0104 / 124 / 0
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia4 / 1 / 08 / 5 / 3
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte6 / 39 (13%)176 / 46 (79%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-17,5%+32,7%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+9,2% / -34,1%+131,5% / -34,1%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach -0,3% wobec S&P 500 -1,0% (n = 108)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Ingrid RicoStifel Nicolaus100% trafności na tej spółce · 15 celów zmierzonychKupujcel 275 USD14 maj 2026
  2. Cosmos ChiuCIBC69% trafności na tej spółce · 13 celów zmierzonychKupujcel 348 USD13 maj 2026
  3. Heiko IhleH.C. Wainwright67% trafności na tej spółce · 12 celów zmierzonychKupujcel 305 USD12 maj 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
20 maj 2026Derick MaTD CowenKupujPodwyższono291 USD
18 maj 2026Josh WolfsonRBC CapitalKupujUtrzymano320 USD
14 maj 2026Lawson WinderBank of America SecuritiesTrzymajUtrzymano275 USD
14 maj 2026Ingrid RicoStifel NicolausKupujUtrzymano275 USD
13 maj 2026Tanya JakusconekScotiabankTrzymajUtrzymano286 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca200 USD220 USD240 USD260 USD280 USD300 USDgru 25 · Kupuj 8 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0gru 25sty 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0lut 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0lut 26mar 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0kwi 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0kwi 26maj 26 · Kupuj 9 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 0cze 26 · Kupuj 9 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0cze 26lip 26 · Kupuj 9 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0sie 26 · Kupuj 9 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0sie 26wrz 26 · Kupuj 9 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0paź 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0paź 26lis 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0gru 25 · śr. cel 244 USDsty 26 · śr. cel 257 USDlut 26 · śr. cel 269 USDmar 26 · śr. cel 285 USDkwi 26 · śr. cel 290 USDmaj 26 · śr. cel 295 USDcze 26 · śr. cel 301 USDlip 26 · śr. cel 301 USDsie 26 · śr. cel 301 USDwrz 26 · śr. cel 301 USDpaź 26 · śr. cel 300 USDlis 26 · śr. cel 300 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 207 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 234 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 281 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 247 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 230 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 231 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 208 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 213 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 263 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 238 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 225 USDlis 26 · zamknięcie miesiąca 225 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks · obliczono 3 lis 2026 · 46 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual FNV?

Kontrakty perpetual Franco-Nevada Corporation (FNV) są notowane na 1 giełdach krypto, w tym BingX. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować FNV przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale FNV są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów FNV?

Obecnie stawka fundingu perpa FNV wynosi +1,1% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od +1,1% do +1,1% na 1 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa FNV ma się do akcji Franco-Nevada Corporation?

Medianowa cena mark perpa FNV to 254,5 $ wobec referencyjnej ceny akcji 254,5 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual FNV?

Perpetual FNV to instrument pochodny śledzący cenę Franco-Nevada Corporation bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Franco-Nevada Corporation na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual FNVUSDT?

FNVUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Franco-Nevada Corporation rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji FNV przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

FNV perpetuals · perpequities.comFNV perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/fnv-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/fnv-perp.svg" width="240" height="64" alt="FNV perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami FNV

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla FNV — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla FNV — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X