Finanse Trump Media & Technology Group Corp. (DJT)
NASDAQ · Communication Services · Internet Content & Information · Pracownicy: 31 · CEO: Devin G. Nunes
- Cena
- 5,59 $ -3,29%
- Kapitalizacja
- 1,55 mld $
- Wartość przedsiębiorstwa
- 1,35 mld $
- Ostatni raport
- Q2 '26 złożony 2026-08-10
- Następny raport
- 2026-11-06
Wycena i kluczowe wskaźniki
- Kapitalizacja
- 1,55 mld $ EV 1,35 mld $
- Przychody
- 4,52 mln $ Ostatnie 12 miesięcy
- Wzrost przychodów
- – Następny rok obrotowy
- Marża netto
- -28 857,7% Zysk netto / przychody, TTM
- P/E
- -1,2×
- P/S
- 343,8× Cena / przychody, TTM
- EV / EBITDA
- -1,3× TTM
- Wolne przepływy pieniężne
- 8,49 mln $ Ostatnie 12 miesięcy
- Zysk netto
- -1,3 mld $ Ostatnie 12 miesięcy
- Prognoza przychodów
- – Następny rok obrotowy
- Zysk
- 2026-11-06
- Dywidenda
- – Brak dywidendy
Najważniejsze wnioski
Wyliczone z raportowanych liczb - każde stwierdzenie podaje wartość, na której się opiera.
- Wzrost przychodów przyspiesza: r/r 89,0%Przychody za Q2 '26: 1,67 mln $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 2,1%.
- Marża operacyjna -4052,3% (TTM), zmiana r/r: +40,1 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost -20,4%, przychody: wzrost 21,6%.
- Capex: 0,6% przychodów (rok temu 281,2%)Zainwestowano 28,2 tys. $ w ostatnich 4 kwartałach (-99,7% r/r). Wolne przepływy pieniężne: 8,49 mln $.
- Akcjonariuszom zwrócono 45,4 mln $ = 534,4% wolnych przepływów pieniężnychSkup akcji: 45,4 mln $ (rok temu 11,2 mln $), dywidendy: 0 $, wynagrodzenie w akcjach: 31,7 mln $ (TTM). Więcej niż wolne przepływy pieniężne: sfinansowane z gotówki lub długu.
- Liczba akcji rozwodnionych w ciągu roku wzrosła: 15,3%Akcji rozwodnionych w Q2 '26: 277 mln, rok wcześniej: 241 mln.
- Gotówka netto: 416 mln $Gotówka + inwestycje krótkoterminowe: 425 mln $, dług z leasingiem: 8,37 mln $; rok temu gotówka netto: 2,02 mld $.
Ostatni kwartał: Q2 '26
Kwartał zakończony 2026-06-30. W porównaniu z tym samym kwartałem rok wcześniej i z konsensusem analityków sprzed raportu.
Kwartał na tle roku wcześniej
| Q2 '26 | Rok temu | Zmiana | |
|---|---|---|---|
| Przychody | 1,67 mln $ | 883 tys. $ | +89,0% |
| Marża brutto | -41,9% | 61,2% | -103,1 pkt proc. |
| Zysk operacyjny | -46,8 mln $ | -43,5 mln $ | -7,6% |
| Marża operacyjna | -2804,1% | -4925,6% | +2121,5 pkt proc. |
| Zysk netto | -238 mln $ | -20 mln $ | -1090,6% |
| Rozwodniony EPS | -0,86 $ | -0,08 $ | -934,9% |
| Przepływy operacyjne | -31,6 mln $ | 2,3 mln $ | -1470,6% |
| Capex | 3,1 tys. $ | 553 tys. $ | -99,4% |
| Wolne przepływy pieniężne | -31,6 mln $ | 1,75 mln $ | -1903,4% |
| R&D | 8,21 mln $ | 13 mln $ | -37,1% |
| Wynagrodzenie w akcjach | 8,08 mln $ | 0 $ | – |
EPS vs konsensus
ostatnie 8 raportówPrzychody
Skąd pochodzą pieniądze - według linii biznesowych i regionów, kwartał po kwartale.
Przychody, zysk operacyjny i wzrost
kwartalnieMarże i struktura kosztów
Ile z każdej złotówki przychodów zostaje na kolejnych poziomach - i na co idą koszty.
Marże
kwartalnieKoszty jako % przychodów
kwartalniePrzepływy pieniężne i alokacja kapitału
Wygenerowana gotówka, na co jest wydawana i co trafia do akcjonariuszy.
Przepływy operacyjne, capex, wolne przepływy pieniężne
kwartalnieWykorzystanie gotówki a przepływy operacyjne
lata obrotoweOstatnie 4 kwartały
rachunek przepływów pieniężnych- Przepływy operacyjne
- 8,52 mln $
- Capex
- -28,2 tys. $
- Skup akcji
- -45,4 mln $
- Dywidendy
- 0 $
- Przejęcia
- 0 $
- Dług netto zaciągnięty
- 14,5 mln $
- Wynagrodzenie w akcjach
- 31,7 mln $
- Wolne przepływy pieniężne
- 8,49 mln $
- Zwrócone akcjonariuszom / FCF
- 534,4%
Liczba akcji i EPS
kwartalnie, rozwodnionyBilans
Płynność, inwestycje i dług na koniec każdego kwartału.
Gotówka, inwestycje i dług
końce kwartałówWycena i zwroty
Dzisiejsze wskaźniki na tle ostatnich pięciu lat obrotowych spółki; cele i rekomendacje analityków.
Wskaźniki i zwroty
TTM vs 5 lat obrotowych| Teraz | Średnia 5 lat | Gdzie dziś jest wskaźnik w zakresie 5-letnim | |
|---|---|---|---|
| P/E (TTM) | -1,2× | 99,1× 1 z 5 lat | 99,1× – 99,1× |
| EV / EBITDA | -1,3× | 95,8× 1 z 5 lat | 95,8× – 95,8× |
| EV / przychody | 298,0× | 1838,1× 4 z 5 lat | 1128,4× – 3434,8× |
| Cena / FCF | 183,1× | 237,6× 1 z 5 lat | 237,6× – 237,6× |
| Cena / wartość księgowa | 1,5× | 4,2× 2 z 5 lat | 2,0× – 6,3× |
| Rentowność FCF | 0,5% | -0,3% | -1,3% – 0,4% |
| Zwrot z zainwestowanego kapitału | -17,7% | 121,9% | -34,8% – 590,4% |
| Zwrot z kapitału własnego | -84,1% | -97,9% | -589,4% – 100,0% |
Sprawozdania finansowe
Każda pozycja rachunku zysków i strat, bilansu i rachunku przepływów pieniężnych - 12 kwartałów i 10 lat obrotowych, jako wartości, % przychodów lub wzrost.
Wszystkie pozycje raportu
Wszystkie pozycje (220), które Trump Media & Technology Group Corp. oznaczyła w ostatnich raportach 10-Q / 10-K, z oficjalną nazwą i definicją SEC - w tym noty (leasing, podatki, skup akcji, pracownicy, ...).
| Pozycja (nazwa SEC) | Ostatni kwartał | Rok temu | r/r | Ost. FY | Popr. FY | r/r |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 598 mln $ | – | – | – | – | – | |
| 117 mln $ | 0 $ | – | – | – | – | |
| 200 mln $ | – | – | – | – | – | |
| 11,7 mln $ | 4,11 mln $ | +185,9% | – | – | – | |
| Accounts Payable and Accrued Liabilities, Current | 21,8 mln $ | 17,2 mln $ | +26,4% | 32,3 mln $ | 10,2 mln $ | +217,6% |
| Accounts Payable, Current | 1,62 mln $ | 5,18 mln $ | -68,8% | 3,85 mln $ | 1,48 mln $ | +159,4% |
| Accounts Receivable, after Allowance for Credit Loss, Current | 336 tys. $ | 317 tys. $ | +5,8% | 245 tys. $ | 17,4 tys. $ | +1305,2% |
| Accrued Income Taxes, Current | 8,9 tys. $ | 0 $ | – | 200 $ | 733 tys. $ | -100,0% |
| Accrued Liabilities, Current | – | – | – | 3,29 mln $2024-12-31 | 47,1 mln $ | -93,0% |
| Accumulated Depreciation, Depletion and Amortization, Property, Plant, and Equipment | 2,71 mln $2025-12-31 | 823 tys. $ | +229,4% | 2,71 mln $ | 823 tys. $ | +229,4% |
| Additional Paid in Capital | 5,38 mld $ | – | – | 0 $2023-12-31 | 0 $ | – |
| Additional Paid in Capital, Common Stock | 5,37 mld $2026-03-31 | 3,88 mld $ | +38,5% | 5,36 mld $ | 3,86 mld $ | +38,8% |
| Amortization of Intangible Assets | 1,38 mln $ | 1,38 mln $ | 0,0% | 5,53 mln $ | 2,24 mln $ | +147,4% |
| Antidilutive Securities Excluded from Computation of Earnings Per Share, Amount | 985 tys. | 28 mln | -96,5% | 42,5 mln | 12,9 mln | +230,4% |
| APIC, Share-based Payment Arrangement, Increase for Cost Recognition | 8,08 mln $ | 17,7 mln $ | -54,5% | – | – | – |
| Assets | 2,02 mld $ | 3,25 mld $ | -37,8% | 2,63 mld $ | 938 mln $ | +180,3% |
| Assets, Current | 949 mln $ | 3,1 mld $ | -69,4% | 1,2 mld $ | 784 mln $ | +53,4% |
| Capital Units, Authorized | 1 mld2025-12-31 | – | – | 1 mld | – | – |
| Cash and Cash Equivalents, at Carrying Value | 215 mln $ | 1,34 mld $ | -84,0% | 135 mln $ | 170 mln $ | -21,0% |
| Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents | 246 mln $ | 2,34 mld $ | -89,5% | 166 mln $ | 170 mln $ | -2,6% |
| Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents, Including Disposal Group and Discontinued Operations | 246 mln $ | 2,34 mld $ | -89,5% | – | – | – |
| Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents, Period Increase (Decrease), Excluding Exchange Rate Effect | 114 mln $2026-03-31 | -24,1 mln $ | +571,7% | -4,35 mln $ | 168 mln $ | -102,6% |
| Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents, Period Increase (Decrease), Including Exchange Rate Effect | – | – | – | 394 tys. $2023-12-31 | -327 tys. $ | +220,6% |
| Class of Warrant or Right, Outstanding | 11 mln | – | – | – | – | – |
| Common Stock, Par or Stated Value Per Share | 0,00 $ | 0,00 $ | 0,0% | 0,00 $ | 0,00 $ | 0,0% |
| Common Stock, Shares Authorized | 999 mln | 999 mln | 0,0% | 999 mln | 999 mln | 0,0% |
| Common Stock, Shares, Issued | 278 mln | 277 mln | +0,2% | 277 mln | 221 mln | +25,4% |
| Common Stock, Shares, Outstanding | 278 mln | – | – | 277 mln | 221 mln | +25,4% |
| Common Stock, Value, Issued | 28,2 tys. $ | 27,8 tys. $ | +1,4% | 28,1 tys. $ | 22,1 tys. $ | +27,1% |
| Contract with Customer, Liability, Current | 401 tys. $ | 0 $ | – | 30,4 tys. $ | 1,01 mln $ | -97,0% |
| Contract with Customer, Liability, Revenue Recognized | 0 $ | – | – | – | – | – |
| Convertible Notes Payable | 946 mln $2025-09-30 | 106 mln $ | +791,2% | 106 mln $2024-12-31 | 45,3 mln $ | +134,0% |
| Convertible Notes Payable, Current | 965 mln $ | – | – | 0 $2024-12-31 | 41,8 mln $ | -100,0% |
| Cost of Goods and Service, Excluding Depreciation, Depletion, and Amortization | 500 tys. $ | 343 tys. $ | +45,8% | – | – | – |
| Cost of Revenue | 1,5 mln $2026-03-31 | 337 tys. $ | +345,8% | 1,68 mln $ | 619 tys. $ | +170,6% |
| Costs and Expenses | 165 mln $ | 44,4 mln $ | +272,1% | 577 mln $ | 190 mln $ | +204,1% |
| CryptoAssetCost | 1,12 mld $ | – | – | 1,24 mld $ | 0 $ | – |
| CryptoAssetFairValueNoncurrent | 700 mln $2026-03-31 | – | – | 904 mln $ | 0 $ | – |
| CryptoAssetRealizedAndUnrealizedGainLossOperating | -244 mln $2026-03-31 | 0 $ | – | -403 mln $ | 0 $ | – |
| CryptoAssetUnrealizedGainNonoperating | 39,7 mln $2026-03-31 | – | – | 472 tys. $ | – | – |
| Debt Instrument, Collateral Amount | 349 mln $2025-12-31 | 567 mln $ | -38,4% | 349 mln $ | 567 mln $ | -38,4% |
| Debt Instrument, Unamortized Discount (Premium) and Debt Issuance Costs, Net | 18,7 mln $ | 66,2 mln $ | -71,8% | 41,9 mln $ | – | – |
| Deferred Income Tax Liabilities, Net | 758 tys. $ | 310 tys. $ | +144,2% | 560 tys. $ | 0 $ | – |
| Deferred Revenue, Revenue Recognized | 30,4 tys. $2026-03-31 | – | – | 1,01 mln $ | – | – |
| Deferred Tax Assets, Deferred Income | 7,3 tys. $2025-12-31 | 0 $ | – | 7,3 tys. $ | 0 $ | – |
| Deferred Tax Assets, Goodwill and Intangible Assets | 1,27 mln $2025-12-31 | 0 $ | – | 1,27 mln $ | 0 $ | – |
| Deferred Tax Assets, Gross | 210 mln $2025-12-31 | 34,6 mln $ | +505,3% | 210 mln $ | 34,6 mln $ | +505,3% |
| Deferred Tax Assets, Net | 206 mln $2025-12-31 | 33,7 mln $ | +513,1% | 206 mln $ | 33,7 mln $ | +513,1% |
| Deferred Tax Assets, Net of Valuation Allowance | 560 tys. $2025-12-31 | 0 $ | – | 560 tys. $ | 0 $ | – |
| Deferred Tax Assets, Operating Loss Carryforwards | 60,1 mln $2025-12-31 | 31,5 mln $ | +91,1% | 60,1 mln $ | 31,5 mln $ | +91,1% |
| Deferred Tax Assets, Tax Deferred Expense, Compensation and Benefits, Share-based Compensation Cost | 2,74 mln $2025-12-31 | 0 $ | – | 2,74 mln $ | 0 $ | – |
| Deferred Tax Assets, Valuation Allowance | 207 mln $2025-12-31 | 33,7 mln $ | +514,7% | 207 mln $ | 33,7 mln $ | +514,7% |
| Deferred Tax Liabilities, Gross | 3,3 mln $2025-12-31 | 976 tys. $ | +237,6% | 3,3 mln $ | 976 tys. $ | +237,6% |
| Deferred Tax Liabilities, Intangible Assets | 2,8 mln $2025-12-31 | 396 tys. $ | +606,5% | 2,8 mln $ | 396 tys. $ | +606,5% |
| Deferred Tax Liabilities, Property, Plant and Equipment | 494 tys. $2025-12-31 | 580 tys. $ | -14,7% | 494 tys. $ | 580 tys. $ | -14,7% |
| Depreciation | 510 tys. $2025-12-31 | 427 tys. $ | +19,3% | 1,89 mln $ | 697 tys. $ | +170,8% |
| Depreciation, Depletion and Amortization | 1,87 mln $ | 1,83 mln $ | +1,9% | 7,42 mln $ | 2,93 mln $ | +152,9% |
| Depreciation, Depletion and Amortization, Nonproduction | 1,87 mln $ | 1,83 mln $ | +1,9% | 7,42 mln $ | 2,93 mln $ | +152,9% |
| Derivative Instruments Not Designated as Hedging Instruments, Gain (Loss), Net | 0 $2025-12-31 | 0 $ | – | 0 $ | -226 mln $ | +100,0% |
| Derivative Liability, Current | 566 tys. $ | 1,64 mln $ | -65,5% | 21,4 mln $ | 0 $ | – |
Źródło: SEC companyfacts (XBRL każdego 10-Q / 10-K). Kwartalne przepływy pieniężne są wyliczone z danych narastających od początku roku, oznaczonych w 10-Q. Podziały na segmenty są oznaczone wymiarami i pokazane w sekcji o segmentach.
Źródła
Sprawozdania, przychody segmentów, wskaźniki i prognozy są ujednolicone na podstawie raportów spółki. Zyski segmentów i wszystkie raportowane pozycje: SEC EDGAR (XBRL). Przeczytane raporty: 10-Q 2026-06-30, 10-Q 2026-03-31, 10-K 2025-12-31, 10-Q 2025-09-30, 10-Q 2025-06-30, 10-Q 2025-03-31, 10-K 2024-12-31, 10-Q 2024-09-30, 10-Q 2024-06-30
Dane na 2026-11-02