Finanse Cypherpunk Technologies Inc. (CYPH)
NASDAQ · Financial Services · Asset Management · Pracownicy: 6 · CEO: Douglas E. Onsi
- Cena
- 2,98 $ -9,97%
- Kapitalizacja
- 321 mln $
- Wartość przedsiębiorstwa
- 314 mln $
- Ostatni raport
- Q2 '26 złożony 2026-08-12
- Następny raport
- 2026-11-11 Prognoza EPS: 0,03 $
Wycena i kluczowe wskaźniki
- Kapitalizacja
- 321 mln $ EV 314 mln $
- Przychody
- 0 $ Ostatnie 12 miesięcy
- Wzrost przychodów
- – Konsensus na FY2026
- Marża netto
- – Zysk netto / przychody, TTM
- P/E
- 5,1× Prognozowany -198,7× (FY2026)
- P/S
- 0,0× Cena / przychody, TTM
- EV / EBITDA
- -7,1× TTM
- Wolne przepływy pieniężne
- -27 mln $ Ostatnie 12 miesięcy
- Zysk netto
- -877 tys. $ Ostatnie 12 miesięcy
- Prognoza przychodów
- 33,8 mln $ Konsensus na FY2026
- Zysk
- 2026-11-11 Prognoza przychodów: 13,2 mln $
- Dywidenda
- – Brak dywidendy
Najważniejsze wnioski
Wyliczone z raportowanych liczb - każde stwierdzenie podaje wartość, na której się opiera.
- Ostatni raport (2026-08-12): przychody b/d, EPS powyżej o 700,0%Przychody – wobec oczekiwanych – (–); EPS 0,18 $ wobec -0,03 $ (+700,0%).
- Część nieoperacyjna zysku przed opodatkowaniem: 1541,6%Zysk przed opodatkowaniem 1,23 mln $, zysk operacyjny -17,8 mln $ (TTM). Zyski z udziałów kapitałowych i inne zdarzenia jednorazowe podnoszą zysk netto i EPS - zysk operacyjny lepiej oddaje kondycję biznesu.
- Liczba akcji rozwodnionych w ciągu roku wzrosła: 325,3%Akcji rozwodnionych w Q2 '26: 176 mln, rok wcześniej: 41,4 mln.
- Gotówka netto: 7,59 mln $Gotówka + inwestycje krótkoterminowe: 7,62 mln $, dług z leasingiem: 38 tys. $; rok temu gotówka netto: 18,1 mln $.
Ostatni kwartał: Q2 '26
Kwartał zakończony 2026-06-30. W porównaniu z tym samym kwartałem rok wcześniej i z konsensusem analityków sprzed raportu.
Kwartał na tle roku wcześniej
| Q2 '26 | Rok temu | Zmiana | |
|---|---|---|---|
| Przychody | 0 $ | 0 $ | – |
| Zysk operacyjny | -4,69 mln $ | -16,9 mln $ | +72,2% |
| Zysk netto | 39,4 mln $ | -16,6 mln $ | +336,7% |
| Rozwodniony EPS | 0,25 $ | -0,40 $ | +162,5% |
| Przepływy operacyjne | -2,69 mln $ | -14,5 mln $ | +81,4% |
| Capex | -4 mln $ | 0 $ | – |
| Wolne przepływy pieniężne | 1,31 mln $ | -14,5 mln $ | +109,0% |
| R&D | 197 tys. $ | 10,5 mln $ | -98,1% |
| Wynagrodzenie w akcjach | -2,13 mln $ | 1,49 mln $ | -243,1% |
Raport vs konsensus
2026-08-12| Wynik | Konsensus | vs konsensus | |
|---|---|---|---|
| EPS (baza konsensusu) | 0,18 $ | -0,03 $ | +700,0% |
Z raportu z 2026-08-12 za Q2 '26: przychody i EPS szacowany przez analityków (często skorygowany), więc może różnić się od EPS ze sprawozdań powyżej.
EPS vs konsensus
ostatnie 8 raportówPrzychody
Skąd pochodzą pieniądze - według linii biznesowych i regionów, kwartał po kwartale.
Przychody, zysk operacyjny i wzrost
kwartalniePrzychody według linii biznesowych
skumulowane, kwartalnie| Segment | Q4 '21 | r/r | Udział | TTM | TTM r/r | 12 kwartałów |
|---|---|---|---|---|---|---|
| License | 375 tys. $ | 0,0% | 100,0% | 1,5 mln $ | 0,0% | |
| Royalty | – | – | – | – | – |
Marże i struktura kosztów
Ile z każdej złotówki przychodów zostaje na kolejnych poziomach - i na co idą koszty.
Marże
kwartalnieKoszty jako % przychodów
kwartalniePrzepływy pieniężne i alokacja kapitału
Wygenerowana gotówka, na co jest wydawana i co trafia do akcjonariuszy.
Przepływy operacyjne, capex, wolne przepływy pieniężne
kwartalnieWykorzystanie gotówki a przepływy operacyjne
lata obrotoweOstatnie 4 kwartały
rachunek przepływów pieniężnych- Przepływy operacyjne
- -29 mln $
- Capex
- 2,01 mln $
- Skup akcji
- 0 $
- Dywidendy
- 0 $
- Przejęcia
- 0 $
- Dług netto zaciągnięty
- -595 tys. $
- Wynagrodzenie w akcjach
- 2,16 mln $
- Wolne przepływy pieniężne
- -27 mln $
- Zwrócone akcjonariuszom / FCF
- 0,0%
Liczba akcji i EPS
kwartalnie, rozwodnionyBilans
Płynność, inwestycje i dług na koniec każdego kwartału.
Gotówka, inwestycje i dług
końce kwartałówWycena i zwroty
Dzisiejsze wskaźniki na tle ostatnich pięciu lat obrotowych spółki; cele i rekomendacje analityków.
Wskaźniki i zwroty
TTM vs 5 lat obrotowych| Teraz | Średnia 5 lat | Gdzie dziś jest wskaźnik w zakresie 5-letnim | |
|---|---|---|---|
| P/E (TTM) | 5,1× | 15,9× 1 z 5 lat | 15,9× – 15,9× |
| EV / EBITDA | -7,1× | – | – |
| EV / przychody | 0,0× | 109,1× 1 z 5 lat | 109,1× – 109,1× |
| Cena / FCF | -11,9× | – | – |
| Cena / wartość księgowa | 3,8× | 1,7× | 0,5× – 3,1× |
| Rentowność FCF | -8,4% | -54,7% | -96,2% – -12,6% |
| Zwrot z zainwestowanego kapitału | 8,9% | -98,9% | -198,4% – -11,0% |
| Zwrot z kapitału własnego | -0,6% | -92,5% | -192,7% – 3,1% |
Analitycy
Cel konsensusu 5,50 $ (+84,6%)
zakres 5,50 $ – 5,50 $ · rekomendacja Buy
Perspektywy
Konsensus analityków na najbliższe lata obrotowe i co oznacza przy dzisiejszej cenie.
Prognozy konsensusu
| Rok obrotowy | Przychody | Wzrost | EPS | Wzrost | P/E przy dzisiejszej cenie | Analitycy (EPS) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FY2026 | 33,8 mln $ | – | -0,02 $ | -122,0% | -198,7× | 1 |
| FY2027 | 145 mln $ | +328,3% | 0,42 $ | +2900,0% | 7,1× | 1 |
| FY2028 | 256 mln $ | +77,1% | 0,89 $ | +111,9% | 3,3× | 1 |
| FY2029 | 39,4 mln $ | -84,6% | -0,23 $ | -125,8% | -13,0× | 1 |
Sprawozdania finansowe
Każda pozycja rachunku zysków i strat, bilansu i rachunku przepływów pieniężnych - 12 kwartałów i 10 lat obrotowych, jako wartości, % przychodów lub wzrost.
Wszystkie pozycje raportu
Wszystkie pozycje (156), które Cypherpunk Technologies Inc. oznaczyła w ostatnich raportach 10-Q / 10-K, z oficjalną nazwą i definicją SEC - w tym noty (leasing, podatki, skup akcji, pracownicy, ...).
| Pozycja (nazwa SEC) | Ostatni kwartał | Rok temu | r/r | Ost. FY | Popr. FY | r/r |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Accounts Payable, Current | 588 tys. $ | 7,34 mln $ | -92,0% | 1,98 mln $ | 4,74 mln $ | -58,2% |
| Accrued Liabilities, Current | 1,01 mln $ | 6,62 mln $ | -84,7% | 2,07 mln $ | 8,54 mln $ | -75,8% |
| Accrued Professional Fees, Current | 478 tys. $ | 369 tys. $ | +29,5% | 203 tys. $ | 274 tys. $ | -25,9% |
| Accrued Royalties | 0 $ | 0 $ | – | 0 $ | 0 $ | – |
| Accumulated Depreciation, Depletion and Amortization, Property, Plant, and Equipment | 226 tys. $2025-12-31 | 221 tys. $ | +2,3% | 226 tys. $ | 221 tys. $ | +2,3% |
| Accumulated Other Comprehensive Income (Loss), Net of Tax | -81 tys. $ | -82 tys. $ | +1,2% | -95 tys. $ | -120 tys. $ | +20,8% |
| Additional Paid in Capital | 640 mln $ | 505 mln $ | +26,6% | 616 mln $ | 503 mln $ | +22,6% |
| Adjustments to Additional Paid in Capital, Stock Issued, Issuance Costs | 37 tys. $ | – | – | 6,73 mln $2021-12-31 | – | – |
| Antidilutive Securities Excluded from Computation of Earnings Per Share, Amount | 19,8 mln | 8,32 mln | +138,1% | 20,4 mln | 9,97 mln | +104,7% |
| APIC, Share-based Payment Arrangement, Increase for Cost Recognition | 2,16 mln $ | 1,49 mln $ | +45,0% | 4,9 mln $ | 5,5 mln $ | -11,0% |
| Assets | 143 mln $ | 20 mln $ | +613,3% | 163 mln $ | 49,1 mln $ | +232,2% |
| Assets, Current | 138 mln $ | 19,2 mln $ | +617,9% | 162 mln $ | 48 mln $ | +237,4% |
| Assets, Fair Value Disclosure | 135 mln $ | 5,15 mln $ | +2527,0% | 158 mln $ | 23,3 mln $ | +578,9% |
| Cash and Cash Equivalents, at Carrying Value | 7,62 mln $ | 18,1 mln $ | -57,9% | 14 mln $ | 47,2 mln $ | -70,3% |
| Cash and Cash Equivalents, Fair Value Disclosure | 5,93 mln $ | 5,15 mln $ | +15,1% | 10,8 mln $ | 23,3 mln $ | -53,7% |
| Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents | 7,62 mln $ | 18,1 mln $ | -57,9% | 14 mln $ | 47,2 mln $ | -70,3% |
| Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents, Period Increase (Decrease), Including Exchange Rate Effect | 935 tys. $ | -14,6 mln $ | +106,4% | -33,2 mln $ | -23,4 mln $ | -42,0% |
| Class of Warrant or Right, Outstanding | 159 mln | 3,29 mln | +4722,0% | 159 mln | 6,28 mln | +2437,2% |
| Common Stock, Par or Stated Value Per Share | 0,00 $ | 0,00 $ | 0,0% | 0,00 $ | 0,00 $ | 0,0% |
| Common Stock, Share Subscribed but Unissued, Subscriptions Receivable | 150 tys. $2025-12-31 | – | – | 150 tys. $ | – | – |
| Common Stock, Shares Authorized | 490 mln | 240 mln | +104,2% | 490 mln | 240 mln | +104,2% |
| Common Stock, Shares, Issued | 108 mln | 41,4 mln | +160,1% | 83,9 mln | 38,3 mln | +118,8% |
| Common Stock, Shares, Outstanding | 108 mln | 41,4 mln | +160,1% | 83,9 mln | 38,3 mln | +118,8% |
| Common Stock, Value, Issued | 108 tys. $ | 41 tys. $ | +163,4% | 84 tys. $ | 38 tys. $ | +121,1% |
| Comprehensive Income (Loss), Net of Tax, Attributable to Parent | 39,4 mln $ | -16,6 mln $ | +337,1% | 4,85 mln $ | -67,8 mln $ | +107,2% |
| CryptoAssetFairValue | 129 mln $ | – | – | 147 mln $ | – | – |
| CryptoAssetFairValueCurrent | 129 mln $ | – | – | 147 mln $ | – | – |
| CryptoAssetPurchase | 9,54 mln $ | – | – | 97 mln $ | – | – |
| Current Foreign Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 137 tys. $ | 585 tys. $ | -76,6% |
| Current Income Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 137 tys. $ | 585 tys. $ | -76,6% |
| Deferred Costs, Noncurrent | 348 tys. $ | – | – | 401 tys. $ | – | – |
| Deferred Federal Income Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 2,12 mln $ | – | – |
| Deferred Income Tax Expense (Benefit) | 1,91 mln $ | – | – | 5,12 mln $ | – | – |
| Deferred Income Tax Liabilities, Net | 1,91 mln $ | – | – | 5,12 mln $ | – | – |
| Deferred State and Local Income Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 3 mln $ | – | – |
| Deferred Tax Assets, Gross | 70 mln $2025-12-31 | 57,5 mln $ | +21,7% | 70 mln $ | 57,5 mln $ | +21,7% |
| Deferred Tax Assets, in Process Research and Development | 579 tys. $2025-12-31 | 3,49 mln $ | -83,4% | 579 tys. $ | 3,49 mln $ | -83,4% |
| Deferred Tax Assets, Net of Valuation Allowance | 8,47 mln $2025-12-31 | – | – | 8,47 mln $ | – | – |
| Deferred Tax Assets, Operating Loss Carryforwards, Domestic | 17,9 mln $2025-12-31 | 8,87 mln $ | +101,5% | 17,9 mln $ | 8,87 mln $ | +101,5% |
| Deferred Tax Assets, Operating Loss Carryforwards, State and Local | 5,25 mln $2025-12-31 | 2,74 mln $ | +91,6% | 5,25 mln $ | 2,74 mln $ | +91,6% |
| Deferred Tax Assets, Other | 405 tys. $2025-12-31 | 403 tys. $ | +0,5% | 405 tys. $ | 403 tys. $ | +0,5% |
| Deferred Tax Assets, Tax Deferred Expense, Compensation and Benefits, Share-based Compensation Cost | 3,96 mln $2025-12-31 | 6,7 mln $ | -40,8% | 3,96 mln $ | 6,7 mln $ | -40,8% |
| Deferred Tax Assets, Tax Deferred Expense, Reserves and Accruals | 70 tys. $2025-12-31 | 911 tys. $ | -92,3% | 70 tys. $ | 911 tys. $ | -92,3% |
| Deferred Tax Assets, Valuation Allowance | 61,6 mln $2025-12-31 | 57,5 mln $ | +7,0% | 61,6 mln $ | 57,5 mln $ | +7,0% |
| Deferred Tax Liabilities, Gross | 13,6 mln $2025-12-31 | – | – | 13,6 mln $ | – | – |
| Deferred Tax Liabilities, Net | 5,12 mln $2025-12-31 | – | – | 5,12 mln $ | – | – |
| Defined Contribution Plan, Cost | – | – | – | 276 tys. $ | 471 tys. $ | -41,4% |
| Deposits Assets, Noncurrent | 33 tys. $ | 784 tys. $ | -95,8% | 662 tys. $ | 823 tys. $ | -19,6% |
| Depreciation | – | – | – | 0 $ | 5 tys. $ | -100,0% |
| Dividends, Common Stock | 0 $ | 0 $ | – | 0 $ | 0 $ | – |
| Earnings Per Share, Basic | 0,21 $ | -0,40 $ | +152,5% | 0,07 $ | -1,81 $ | +103,9% |
| Earnings Per Share, Diluted | 0,18 $ | -0,40 $ | +145,0% | 0,07 $ | -1,81 $ | +103,9% |
| Effect of Exchange Rate on Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents | 4 tys. $ | 22 tys. $ | -81,8% | 39 tys. $ | -279 tys. $ | +114,0% |
| Effective Income Tax Rate Reconciliation at Federal Statutory Income Tax Rate, Amount | – | – | – | 2,12 mln $ | -14,1 mln $ | +115,0% |
| Effective Income Tax Rate Reconciliation, at Federal Statutory Income Tax Rate, Percent | – | – | – | 21,0% | 21,0% | 0,0% |
| Effective Income Tax Rate Reconciliation, Nondeductible Expense, Other, Amount | – | – | – | 17 tys. $ | 409 tys. $ | -95,8% |
| Effective Income Tax Rate Reconciliation, Nondeductible Expense, Other, Percent | – | – | – | 0,2% | -0,6% | +133,3% |
| Effective Income Tax Rate Reconciliation, Nondeductible Expense, Share-based Payment Arrangement, Amount | – | – | – | 3,12 mln $ | 380 tys. $ | +722,1% |
| Effective Income Tax Rate Reconciliation, Nondeductible Expense, Share-based Payment Arrangement, Percent | – | – | – | 31,0% | -0,6% | +5266,7% |
| Effective Income Tax Rate Reconciliation, Percent | – | – | – | 52,1% | -0,9% | +5888,9% |
Źródło: SEC companyfacts (XBRL każdego 10-Q / 10-K). Kwartalne przepływy pieniężne są wyliczone z danych narastających od początku roku, oznaczonych w 10-Q. Podziały na segmenty są oznaczone wymiarami i pokazane w sekcji o segmentach.
Źródła
Sprawozdania, przychody segmentów, wskaźniki i prognozy są ujednolicone na podstawie raportów spółki. Zyski segmentów i wszystkie raportowane pozycje: SEC EDGAR (XBRL). Przeczytane raporty: 10-Q 2026-06-30, 10-Q 2026-03-31, 10-K 2025-12-31, 10-Q 2025-09-30, 10-Q 2025-06-30, 10-Q 2025-03-31, 10-K 2024-12-31, 10-Q 2024-09-30, 10-Q 2024-06-30
Dane na 2026-11-02