Finanse CIG Shanghai Co., Ltd. (CIGSHANGHAI)
SHH · Technology · Communication Equipment · Pracownicy: 1354 · CEO: Gerald G. Wong
- Cena
- 126,67 CNY +1,17%
- Kapitalizacja
- 34,9 mld CNY
- Wartość przedsiębiorstwa
- 33,1 mld CNY
- Ostatni raport
- Q2 '26 złożony 2026-06-30
- Następny raport
- 2027-04-22
Wycena i kluczowe wskaźniki
- Kapitalizacja
- 34,9 mld CNY EV 33,1 mld CNY
- Przychody
- 5,49 mld CNY Ostatnie 12 miesięcy
- Wzrost przychodów
- +117% Konsensus na FY2026
- Marża netto
- 8,6% Zysk netto / przychody, TTM
- P/E
- 87,7× Prognozowany 24,8× (FY2026)
- P/S
- 6,4× Cena / przychody, TTM
- EV / EBITDA
- 40,5× TTM
- Wolne przepływy pieniężne
- -2,71 mld CNY Ostatnie 12 miesięcy
- Zysk netto
- 470 mln CNY Ostatnie 12 miesięcy
- Prognoza przychodów
- 10,5 mld CNY Konsensus na FY2026
- Zysk
- 2027-04-22
- Dywidenda
- 0,33 CNY Na akcję, ostatnie 12 miesięcy
Najważniejsze wnioski
Wyliczone z raportowanych liczb - każde stwierdzenie podaje wartość, na której się opiera.
- Wzrost przychodów zwalnia: r/r 24,3%Przychody za Q2 '26: 1,42 mld CNY, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 41,5%.
- Marża operacyjna 9,8% (TTM), zmiana r/r: +4,8 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 175,2%, przychody: wzrost 40,0%.
- Straty nieoperacyjne pochłaniają 51,6% zysku przed opodatkowaniemZysk przed opodatkowaniem 356 mln CNY, zysk operacyjny 539 mln CNY (TTM). Straty na udziałach kapitałowych i inne zdarzenia jednorazowe obniżają zysk netto i EPS - zysk operacyjny lepiej oddaje kondycję biznesu.
- Capex: 24,0% przychodów (rok temu 13,2%)Zainwestowano 1,32 mld CNY w ostatnich 4 kwartałach (+153,5% r/r). Wolne przepływy pieniężne: -2,71 mld CNY = -576,3% zysku netto.
- Liczba akcji rozwodnionych w ciągu roku wzrosła: 40,6%Akcji rozwodnionych w Q2 '26: 368 mln, rok wcześniej: 262 mln.
- Gotówka netto: 1,84 mld CNYGotówka + inwestycje krótkoterminowe: 3,45 mld CNY, dług z leasingiem: 1,62 mld CNY; rok temu dług netto: 1,2 mld CNY.
Ostatni kwartał: Q2 '26
Kwartał zakończony 2026-06-30. W porównaniu z tym samym kwartałem rok wcześniej i z konsensusem analityków sprzed raportu.
Kwartał na tle roku wcześniej
| Q2 '26 | Rok temu | Zmiana | |
|---|---|---|---|
| Przychody | 1,42 mld CNY | 1,14 mld CNY | +24,3% |
| Marża brutto | 28,9% | 22,9% | +6,0 pkt proc. |
| Zysk operacyjny | 242 mln CNY | 89,5 mln CNY | +170,9% |
| Marża operacyjna | 17,1% | 7,8% | +9,3 pkt proc. |
| Zysk netto | 209 mln CNY | 89,5 mln CNY | +134,1% |
| Rozwodniony EPS | 0,57 CNY | 0,34 CNY | +67,6% |
| Przepływy operacyjne | -894 mln CNY | -47,7 mln CNY | -1774,8% |
| Capex | 258 mln CNY | 137 mln CNY | +87,9% |
| Wolne przepływy pieniężne | -1,15 mld CNY | -185 mln CNY | -523,2% |
| R&D | 73,5 mln CNY | 83,2 mln CNY | -11,7% |
| Wynagrodzenie w akcjach | 0 CNY | 0 CNY | – |
EPS vs konsensus
ostatnie 8 raportówPrzychody
Skąd pochodzą pieniądze - według linii biznesowych i regionów, kwartał po kwartale.
Przychody, zysk operacyjny i wzrost
kwartalnieMarże i struktura kosztów
Ile z każdej złotówki przychodów zostaje na kolejnych poziomach - i na co idą koszty.
Marże
kwartalnieKoszty jako % przychodów
kwartalniePrzepływy pieniężne i alokacja kapitału
Wygenerowana gotówka, na co jest wydawana i co trafia do akcjonariuszy.
Przepływy operacyjne, capex, wolne przepływy pieniężne
kwartalnieWykorzystanie gotówki a przepływy operacyjne
lata obrotoweOstatnie 4 kwartały
rachunek przepływów pieniężnych- Przepływy operacyjne
- -1,39 mld CNY
- Capex
- -1,32 mld CNY
- Skup akcji
- 0 CNY
- Dywidendy
- -140 mln CNY
- Przejęcia
- 1,12 mln CNY
- Dług netto zaciągnięty
- -377 mln CNY
- Wynagrodzenie w akcjach
- 0 CNY
- Wolne przepływy pieniężne
- -2,71 mld CNY
- Zwrócone akcjonariuszom / FCF
- -5,2%
Liczba akcji i EPS
kwartalnie, rozwodnionyBilans
Płynność, inwestycje i dług na koniec każdego kwartału.
Gotówka, inwestycje i dług
końce kwartałówWycena i zwroty
Dzisiejsze wskaźniki na tle ostatnich pięciu lat obrotowych spółki; cele i rekomendacje analityków.
Wskaźniki i zwroty
TTM vs 5 lat obrotowych| Teraz | Średnia 5 lat | Gdzie dziś jest wskaźnik w zakresie 5-letnim | |
|---|---|---|---|
| P/E (TTM) | 87,7× | 75,5× | 16,8× – 143,0× |
| EV / EBITDA | 40,5× | 26,7× | 7,6× – 64,5× |
| EV / przychody | 6,0× | 3,2× | 1,0× – 7,2× |
| Cena / FCF | -12,9× | 42,1× 1 z 5 lat | 42,1× – 42,1× |
| Cena / wartość księgowa | 5,0× | 3,5× | 1,5× – 5,1× |
| Rentowność FCF | -7,8% | -2,2% | -4,6% – 2,4% |
| Zwrot z zainwestowanego kapitału | 4,9% | 3,4% | 2,1% – 5,7% |
| Zwrot z kapitału własnego | 7,0% | 5,6% | 3,5% – 8,9% |
Perspektywy
Konsensus analityków na najbliższe lata obrotowe i co oznacza przy dzisiejszej cenie.
Prognozy konsensusu
| Rok obrotowy | Przychody | Wzrost | EPS | Wzrost | P/E przy dzisiejszej cenie | Analitycy (EPS) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FY2026 | 10,5 mld CNY | +116,8% | 5,11 CNY | +443,3% | 24,8× | 1 |
| FY2027 | 23,8 mld CNY | +127,8% | 16,77 CNY | +228,3% | 7,6× | 1 |
| FY2028 | 34,3 mld CNY | +43,9% | 26,16 CNY | +56,0% | 4,8× | 1 |
Sprawozdania finansowe
Każda pozycja rachunku zysków i strat, bilansu i rachunku przepływów pieniężnych - 12 kwartałów i 10 lat obrotowych, jako wartości, % przychodów lub wzrost.
Źródła
Sprawozdania, przychody segmentów, wskaźniki i prognozy są ujednolicone na podstawie raportów spółki.
Dane na 2026-11-02