Finanse Webull Corporation Class A Ordinary Shares (BULL)
NASDAQ · Technology · Software - Application · Pracownicy: 1396 · CEO: Anquan Wang
- Cena
- 5,17 $ -3,00%
- Kapitalizacja
- 2,49 mld $
- Wartość przedsiębiorstwa
- 1,87 mld $
- Ostatni raport
- Q2 '26 złożony 2026-09-11
- Następny raport
- 2026-11-19 Prognoza EPS: 0,07 $
Wycena i kluczowe wskaźniki
- Kapitalizacja
- 2,49 mld $ EV 1,87 mld $
- Przychody
- 681 mln $ Ostatnie 12 miesięcy
- Wzrost przychodów
- +41% Konsensus na FY2026
- Marża netto
- 6,3% Zysk netto / przychody, TTM
- P/E
- 60,3× Prognozowany 25,0× (FY2026)
- P/S
- 3,7× Cena / przychody, TTM
- EV / EBITDA
- 27,1× TTM
- Wolne przepływy pieniężne
- 0 $ Ostatnie 12 miesięcy
- Zysk netto
- 42,6 mln $ Ostatnie 12 miesięcy
- Prognoza przychodów
- 805 mln $ Konsensus na FY2026
- Zysk
- 2026-11-19 Prognoza przychodów: 217 mln $
- Dywidenda
- – Brak dywidendy
Najważniejsze wnioski
Wyliczone z raportowanych liczb - każde stwierdzenie podaje wartość, na której się opiera.
- Ostatni raport (2026-08-19): przychody powyżej o 8,7%, EPS powyżej o 55,6%Przychody 199 mln $ wobec oczekiwanych 183 mln $ (+8,7%); EPS 0,07 $ wobec 0,05 $ (+55,6%).
- Wzrost przychodów przyspiesza: r/r 51,2%Przychody za Q2 '26: 199 mln $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 47,5%.
- Marża operacyjna 12,4% (TTM), zmiana r/r: +7,8 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 299,8%, przychody: wzrost 48,5%.
- Straty nieoperacyjne pochłaniają 22,8% zysku przed opodatkowaniemZysk przed opodatkowaniem 69 mln $, zysk operacyjny 84,7 mln $ (TTM). Straty na udziałach kapitałowych i inne zdarzenia jednorazowe obniżają zysk netto i EPS - zysk operacyjny lepiej oddaje kondycję biznesu.
- Capex: 0,0% przychodów (rok temu 0,3%)Zainwestowano 0 $ w ostatnich 4 kwartałach (-100,0% r/r). Wolne przepływy pieniężne: 0 $ = 0,0% zysku netto.
- Liczba akcji rozwodnionych w ciągu roku wzrosła: 25,8%Akcji rozwodnionych w Q2 '26: 543 mln, rok wcześniej: 431 mln.
- Gotówka netto: 847 mln $Gotówka + inwestycje krótkoterminowe: 925 mln $, dług z leasingiem: 78,7 mln $; rok temu gotówka netto: 491 mln $.
Ostatni kwartał: Q2 '26
Kwartał zakończony 2026-06-30. W porównaniu z tym samym kwartałem rok wcześniej i z konsensusem analityków sprzed raportu.
Kwartał na tle roku wcześniej
| Q2 '26 | Rok temu | Zmiana | |
|---|---|---|---|
| Przychody | 199 mln $ | 131 mln $ | +51,2% |
| Marża brutto | 77,7% | 73,5% | +4,2 pkt proc. |
| Zysk operacyjny | 45,5 mln $ | -3,73 mln $ | +1320,1% |
| Marża operacyjna | 22,9% | -2,8% | +25,7 pkt proc. |
| Zysk netto | 24,4 mln $ | -28,3 mln $ | +186,2% |
| Rozwodniony EPS | 0,04 $ | -1,20 $ | +103,7% |
| Przepływy operacyjne | 0 $ | 0 $ | – |
| Capex | 0 $ | 0 $ | – |
| Wolne przepływy pieniężne | 0 $ | 0 $ | – |
| R&D | 0 $ | 19,1 mln $ | -100,0% |
| Wynagrodzenie w akcjach | 17,1 mln $ | 0 $ | – |
Raport vs konsensus
2026-08-19| Wynik | Konsensus | vs konsensus | |
|---|---|---|---|
| Przychody | 199 mln $ | 183 mln $ | +8,7% |
| EPS (baza konsensusu) | 0,07 $ | 0,05 $ | +55,6% |
Z raportu z 2026-08-19 za Q2 '26: przychody i EPS szacowany przez analityków (często skorygowany), więc może różnić się od EPS ze sprawozdań powyżej.
EPS vs konsensus
ostatnie 8 raportówPrzychody
Skąd pochodzą pieniądze - według linii biznesowych i regionów, kwartał po kwartale.
Przychody, zysk operacyjny i wzrost
kwartalnieMarże i struktura kosztów
Ile z każdej złotówki przychodów zostaje na kolejnych poziomach - i na co idą koszty.
Marże
kwartalnieKoszty jako % przychodów
kwartalniePrzepływy pieniężne i alokacja kapitału
Wygenerowana gotówka, na co jest wydawana i co trafia do akcjonariuszy.
Przepływy operacyjne, capex, wolne przepływy pieniężne
kwartalnieWykorzystanie gotówki a przepływy operacyjne
lata obrotoweOstatnie 4 kwartały
rachunek przepływów pieniężnych- Przepływy operacyjne
- 0 $
- Capex
- 0 $
- Skup akcji
- 0 $
- Dywidendy
- 0 $
- Przejęcia
- 0 $
- Dług netto zaciągnięty
- 0 $
- Wynagrodzenie w akcjach
- 43,1 mln $
- Wolne przepływy pieniężne
- 0 $
- Zwrócone akcjonariuszom / FCF
- –
Liczba akcji i EPS
kwartalnie, rozwodnionyBilans
Płynność, inwestycje i dług na koniec każdego kwartału.
Gotówka, inwestycje i dług
końce kwartałówWycena i zwroty
Dzisiejsze wskaźniki na tle ostatnich pięciu lat obrotowych spółki; cele i rekomendacje analityków.
Wskaźniki i zwroty
TTM vs 5 lat obrotowych| Teraz | Średnia 5 lat | Gdzie dziś jest wskaźnik w zakresie 5-letnim | |
|---|---|---|---|
| P/E (TTM) | 60,3× | 129,5× 1 z 5 lat | 129,5× – 129,5× |
| EV / EBITDA | 27,1× | 102,7× 3 z 5 lat | 46,6× – 201,1× |
| EV / przychody | 2,7× | 10,1× 4 z 5 lat | 4,4× – 13,0× |
| Cena / FCF | 0,0× | 15,1× 3 z 5 lat | 5,5× – 29,2× |
| Cena / wartość księgowa | 2,6× | 6,1× 2 z 5 lat | 3,0× – 9,1× |
| Rentowność FCF | 0,0% | 5,9% | -1,3% – 18,2% |
| Zwrot z zainwestowanego kapitału | 1,3% | 1,6% | -2,3% – 6,5% |
| Zwrot z kapitału własnego | 4,2% | 2,6% | -0,3% – 9,8% |
Analitycy
Cel konsensusu 12,00 $ (+132,1%)
zakres 9,00 $ – 15,00 $ · rekomendacja Buy
Perspektywy
Konsensus analityków na najbliższe lata obrotowe i co oznacza przy dzisiejszej cenie.
Prognozy konsensusu
| Rok obrotowy | Przychody | Wzrost | EPS | Wzrost | P/E przy dzisiejszej cenie | Analitycy (EPS) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FY2026 | 805 mln $ | +41,0% | 0,21 $ | +245,3% | 25,0× | 2 |
| FY2027 | 975 mln $ | +21,2% | 0,30 $ | +44,3% | 17,3× | 2 |
| FY2028 | 1,15 mld $ | +17,9% | 0,43 $ | +45,2% | 11,9× | 1 |
Sprawozdania finansowe
Każda pozycja rachunku zysków i strat, bilansu i rachunku przepływów pieniężnych - 12 kwartałów i 10 lat obrotowych, jako wartości, % przychodów lub wzrost.
Źródła
Sprawozdania, przychody segmentów, wskaźniki i prognozy są ujednolicone na podstawie raportów spółki.
Dane na 2026-11-02