Finanse WuXi Biologics (Cayman) Inc. (WUXIBIO)
HKSE · Healthcare · Biotechnology · Pracownicy: 14 705 · CEO: Zhisheng Chen
- Cena
- 44,60 HKD +0,27%
- Kapitalizacja
- 184 mld HKD
- Wartość przedsiębiorstwa
- 149 mld CNY
- Ostatni raport
- Q2 '26 złożony 2026-06-30
- Następny raport
- 2027-03-23
Wycena i kluczowe wskaźniki
- Kapitalizacja
- 184 mld HKD EV 149 mld CNY
- Przychody
- 23,6 mld CNY Ostatnie 12 miesięcy
- Wzrost przychodów
- +20% Konsensus na FY2026
- Marża netto
- 21,2% Zysk netto / przychody, TTM
- P/E
- 31,2×
- P/S
- 6,6× Cena / przychody, TTM
- EV / EBITDA
- 15,8× TTM
- Wolne przepływy pieniężne
- 4,42 mld CNY Ostatnie 12 miesięcy
- Zysk netto
- 5,01 mld CNY Ostatnie 12 miesięcy
- Prognoza przychodów
- 26,1 mld CNY Konsensus na FY2026
- Zysk
- 2027-03-23
- Dywidenda
- – Brak dywidendy
Najważniejsze wnioski
Wyliczone z raportowanych liczb - każde stwierdzenie podaje wartość, na której się opiera.
- Wzrost przychodów przyspiesza: r/r 18,4%Przychody Q2 '26: 11,8 mld CNY, wobec średnio 13,1% w czterech poprzednich półroczach.
- Marża operacyjna 32,4% (TTM), zmiana r/r: +3,0 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 30,0%, przychody: wzrost 17,8%.
- Capex: 19,6% przychodów (rok temu 19,8%)Zainwestowano 4,63 mld CNY w ostatnich 2 półroczach (+16,8% r/r). Wolne przepływy pieniężne 4,42 mld CNY = 88,3% zysku netto.
- Akcjonariuszom zwrócono 1,86 mld CNY = 42,1% wolnych przepływów pieniężnychSkup akcji: 1,86 mld CNY (rok temu 1,56 mld CNY), dywidendy: 0 CNY, wynagrodzenie w akcjach: 455 mln CNY (TTM).
- Liczba akcji rozwodnionych w ciągu roku spadła: 0,1%Akcji rozwodnionych w Q2 '26: 4,18 mld, rok wcześniej: 4,19 mld.
- Gotówka netto: 10,3 mld CNYGotówka + inwestycje krótkoterminowe: 13 mld CNY, dług z leasingiem: 2,73 mld CNY; rok temu gotówka netto: 6,49 mld CNY.
Ostatni kwartał: Q2 '26
Kwartał zakończony 2026-06-30. W porównaniu z tym samym kwartałem rok wcześniej i z konsensusem analityków sprzed raportu.
Kwartał na tle roku wcześniej
| Q2 '26 | Rok temu | Zmiana | |
|---|---|---|---|
| Przychody | 11,8 mld CNY | 9,95 mld CNY | +18,4% |
| Marża brutto | 46,2% | 42,7% | +3,5 pkt proc. |
| Zysk operacyjny | 3,73 mld CNY | 2,72 mld CNY | +36,8% |
| Marża operacyjna | 31,6% | 27,4% | +4,3 pkt proc. |
| Zysk netto | 2,44 mld CNY | 2,34 mld CNY | +4,3% |
| Rozwodniony EPS | 0,58 CNY | 0,55 CNY | +5,5% |
| Przepływy operacyjne | 4,46 mld CNY | 1,81 mld CNY | +146,6% |
| Capex | 2,82 mld CNY | 1,9 mld CNY | +48,5% |
| Wolne przepływy pieniężne | 1,63 mld CNY | -93,7 mln CNY | +1844,6% |
| R&D | 424 mln CNY | 344 mln CNY | +23,5% |
| Wynagrodzenie w akcjach | 455 mln CNY | 469 mln CNY | -3,0% |
Przychody
Skąd pochodzą pieniądze - według linii biznesowych i regionów, kwartał po kwartale.
Przychody, zysk operacyjny i wzrost
kwartalnieMarże i struktura kosztów
Ile z każdej złotówki przychodów zostaje na kolejnych poziomach - i na co idą koszty.
Marże
kwartalnieKoszty jako % przychodów
kwartalniePrzepływy pieniężne i alokacja kapitału
Wygenerowana gotówka, na co jest wydawana i co trafia do akcjonariuszy.
Przepływy operacyjne, capex, wolne przepływy pieniężne
kwartalnieWykorzystanie gotówki a przepływy operacyjne
lata obrotoweOstatnie 2 półrocza
rachunek przepływów pieniężnych- Przepływy operacyjne
- 9,05 mld CNY
- Capex
- -4,63 mld CNY
- Skup akcji
- -1,86 mld CNY
- Dywidendy
- 0 CNY
- Przejęcia
- 1,28 mld CNY
- Dług netto zaciągnięty
- -2,4 mld CNY
- Wynagrodzenie w akcjach
- 455 mln CNY
- Wolne przepływy pieniężne
- 4,42 mld CNY
- Zwrócone akcjonariuszom / FCF
- 42,1%
Liczba akcji i EPS
kwartalnie, rozwodnionyBilans
Płynność, inwestycje i dług na koniec każdego kwartału.
Gotówka, inwestycje i dług
końce kwartałówWycena i zwroty
Dzisiejsze wskaźniki na tle ostatnich pięciu lat obrotowych spółki; cele i rekomendacje analityków.
Wskaźniki i zwroty
TTM vs 5 lat obrotowych| Teraz | Średnia 5 lat | Gdzie dziś jest wskaźnik w zakresie 5-letnim | |
|---|---|---|---|
| P/E (TTM) | 31,2× | 43,8× | 20,1× – 93,1× |
| EV / EBITDA | 15,8× | 29,9× | 10,0× – 72,4× |
| EV / przychody | 6,3× | 12,1× | 3,4× – 31,8× |
| Cena / FCF | 35,2× | 114,0× 3 z 5 lat | 42,1× – 247,7× |
| Cena / wartość księgowa | 3,2× | 4,7× | 1,6× – 10,3× |
| Rentowność FCF | 2,8% | 0,7% | -0,9% – 2,4% |
| Zwrot z zainwestowanego kapitału | 10,6% | 8,2% | 7,4% – 9,3% |
| Zwrot z kapitału własnego | 10,5% | 10,0% | 8,0% – 12,6% |
Perspektywy
Konsensus analityków na najbliższe lata obrotowe i co oznacza przy dzisiejszej cenie.
Prognozy konsensusu
| Rok obrotowy | Przychody | Wzrost | EPS | Wzrost | P/E przy dzisiejszej cenie | Analitycy (EPS) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FY2026 | 26,1 mld CNY | +20,0% | 1,44 CNY | +24,1% | – | 16 |
| FY2027 | 31,4 mld CNY | +20,1% | 1,79 CNY | +24,2% | – | 17 |
| FY2028 | 37,7 mld CNY | +20,1% | 2,19 CNY | +22,4% | – | 17 |
| FY2029 | 43,1 mld CNY | +14,4% | 2,63 CNY | +20,1% | – | 12 |
| FY2030 | 50,1 mld CNY | +16,2% | 3,08 CNY | +17,1% | – | 7 |
Sprawozdania finansowe
Każda pozycja rachunku zysków i strat, bilansu i rachunku przepływów pieniężnych - 12 kwartałów i 10 lat obrotowych, jako wartości, % przychodów lub wzrost.
Źródła
Sprawozdania, przychody segmentów, wskaźniki i prognozy są ujednolicone na podstawie raportów spółki.
Dane na 2026-11-02 · Kwoty w CNY zgodnie z raportem; cena i kapitalizacja w HKD.