Finanse Hyperliquid Strategies Inc Common Stock (PURR)
NASDAQ · Financial Services · Financial - Capital Markets · Pracownicy: 9 · CEO: David Ira Schamis
- Cena
- 11,01 $ -10,41%
- Kapitalizacja
- 1,48 mld $
- Wartość przedsiębiorstwa
- 1,34 mld $
- Ostatni raport
- Q4 '26 złożony 2026-08-27
- Następny raport
- 2026-11-05 Prognoza EPS: 0,04 $
Wycena i kluczowe wskaźniki
- Kapitalizacja
- 1,48 mld $ EV 1,34 mld $
- Przychody
- 9,46 mln $ Ostatnie 12 miesięcy
- Wzrost przychodów
- – Następny rok obrotowy
- Marża netto
- 3358,6% Zysk netto / przychody, TTM
- P/E
- 16,9×
- P/S
- 156,7× Cena / przychody, TTM
- EV / EBITDA
- -236,4× TTM
- Wolne przepływy pieniężne
- -19,1 mln $ Ostatnie 12 miesięcy
- Zysk netto
- 318 mln $ Ostatnie 12 miesięcy
- Prognoza przychodów
- – Następny rok obrotowy
- Zysk
- 2026-11-05 Prognoza przychodów: 11,2 mln $
- Dywidenda
- – Brak dywidendy
Najważniejsze wnioski
Wyliczone z raportowanych liczb - każde stwierdzenie podaje wartość, na której się opiera.
- Ostatni raport (2026-08-27): przychody powyżej o 16,1%, EPS powyżej o 14 100,0%Przychody 6,3 mln $ wobec oczekiwanych 5,43 mln $ (+16,1%); EPS 2,80 $ wobec -0,02 $ (+14 100,0%).
- Część nieoperacyjna zysku przed opodatkowaniem: 101,1%Zysk przed opodatkowaniem 501 mln $, zysk operacyjny -5,69 mln $ (TTM). Zyski z udziałów kapitałowych i inne zdarzenia jednorazowe podnoszą zysk netto i EPS - zysk operacyjny lepiej oddaje kondycję biznesu.
- Capex: 0,0% przychodówZainwestowano 0 $ w ostatnich 4 kwartałach (– r/r). Wolne przepływy pieniężne: -19,1 mln $ = -6,0% zysku netto.
- Gotówka netto: 138 mln $Gotówka + inwestycje krótkoterminowe: 138 mln $, dług z leasingiem: 0 $.
Ostatni kwartał: Q4 '26
Kwartał zakończony 2026-06-30. W porównaniu z tym samym kwartałem rok wcześniej i z konsensusem analityków sprzed raportu.
Kwartał na tle roku wcześniej
| Q4 '26 | Rok temu | Zmiana | |
|---|---|---|---|
| Przychody | 6,33 mln $ | – | – |
| Marża brutto | 100,0% | – | – |
| Zysk operacyjny | 3,11 mln $ | – | – |
| Marża operacyjna | 49,1% | – | – |
| Zysk netto | 471 mln $ | – | – |
| Rozwodniony EPS | 2,10 $ | – | – |
| Przepływy operacyjne | -3,84 mln $ | – | – |
| Capex | 0 $ | – | – |
| Wolne przepływy pieniężne | -3,84 mln $ | – | – |
| R&D | 0 $ | – | – |
| Wynagrodzenie w akcjach | 0 $ | – | – |
Raport vs konsensus
2026-08-27| Wynik | Konsensus | vs konsensus | |
|---|---|---|---|
| Przychody | 6,3 mln $ | 5,43 mln $ | +16,1% |
| EPS (baza konsensusu) | 2,80 $ | -0,02 $ | +14 100,0% |
Z raportu z 2026-08-27 za Q4 '26: przychody i EPS szacowany przez analityków (często skorygowany), więc może różnić się od EPS ze sprawozdań powyżej.
EPS vs konsensus
ostatnie 8 raportówPrzychody
Skąd pochodzą pieniądze - według linii biznesowych i regionów, kwartał po kwartale.
Przychody, zysk operacyjny i wzrost
kwartalnieMarże i struktura kosztów
Ile z każdej złotówki przychodów zostaje na kolejnych poziomach - i na co idą koszty.
Marże
kwartalnieKoszty jako % przychodów
kwartalniePrzepływy pieniężne i alokacja kapitału
Wygenerowana gotówka, na co jest wydawana i co trafia do akcjonariuszy.
Przepływy operacyjne, capex, wolne przepływy pieniężne
kwartalnieWykorzystanie gotówki a przepływy operacyjne
lata obrotoweOstatnie 4 kwartały
rachunek przepływów pieniężnych- Przepływy operacyjne
- -19,1 mln $
- Capex
- 0 $
- Skup akcji
- -10,5 mln $
- Dywidendy
- 0 $
- Przejęcia
- 10,3 mln $
- Dług netto zaciągnięty
- 0 $
- Wynagrodzenie w akcjach
- 0 $
- Wolne przepływy pieniężne
- -19,1 mln $
- Zwrócone akcjonariuszom / FCF
- -54,7%
Liczba akcji i EPS
kwartalnie, rozwodnionyBilans
Płynność, inwestycje i dług na koniec każdego kwartału.
Gotówka, inwestycje i dług
końce kwartałówWycena i zwroty
Dzisiejsze wskaźniki na tle ostatnich pięciu lat obrotowych spółki; cele i rekomendacje analityków.
Wskaźniki i zwroty
TTM vs 5 lat obrotowych| Teraz | Średnia 5 lat | Gdzie dziś jest wskaźnik w zakresie 5-letnim | |
|---|---|---|---|
| P/E (TTM) | 16,9× | 2,5× | 2,5× – 2,5× |
| EV / EBITDA | -236,4× | – | – |
| EV / przychody | 142,1× | 51,8× | 51,8× – 51,8× |
| Cena / FCF | -77,4× | – | – |
| Cena / wartość księgowa | 1,2× | 0,3× | 0,3× – 0,3× |
| Rentowność FCF | -1,3% | -3,0% | -3,0% – -3,0% |
| Zwrot z zainwestowanego kapitału | -0,2% | -0,1% | -0,1% – -0,1% |
| Zwrot z kapitału własnego | 39,7% | 16,3% | 16,3% – 16,3% |
Analitycy
Cel konsensusu 23,07 $ (+109,5%)
zakres 17,00 $ – 34,20 $ · rekomendacja Buy
Sprawozdania finansowe
Każda pozycja rachunku zysków i strat, bilansu i rachunku przepływów pieniężnych - 12 kwartałów i 10 lat obrotowych, jako wartości, % przychodów lub wzrost.
Wszystkie pozycje raportu
Wszystkie pozycje (161), które Hyperliquid Strategies Inc Common Stock oznaczyła w ostatnich raportach 10-Q / 10-K, z oficjalną nazwą i definicją SEC - w tym noty (leasing, podatki, skup akcji, pracownicy, ...).
| Pozycja (nazwa SEC) | Ostatni kwartał | Rok temu | r/r | Ost. FY | Popr. FY | r/r |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,63 mln $2026-03-31 | – | – | 9,45 mln $ | – | – | |
| 580 mln $2025-12-31 | – | – | 580 mln $ | – | – | |
| 164 mln $2026-03-31 | – | – | 1,08 mld $ | – | – | |
| 3,37 mln $2026-03-31 | – | – | 295 mln $ | – | – | |
| 605 mln $ | – | – | 710 mln $ | – | – | |
| – | – | – | 63,7 mln $ | – | – | |
| – | – | – | 13,0% | – | – | |
| – | – | – | 722 tys. $ | – | – | |
| – | – | – | 0,2% | – | – | |
| – | – | – | 27 tys. $ | – | – | |
| Accounts Payable and Accrued Liabilities, Current | 1,14 mln $2025-09-30 | – | – | – | – | – |
| Accounts Payable, Current | 1,19 mln $ | 597 tys. $ | +99,3% | 1,19 mln $ | 597 tys. $ | +99,3% |
| Additional Paid in Capital, Common Stock | 1,58 mld $ | 0 $ | – | 1,58 mld $ | 0 $ | – |
| Antidilutive Securities Excluded from Computation of Earnings Per Share, Amount | -1,16 mln | – | – | 28,7 mln | – | – |
| APIC, Share-based Payment Arrangement, Increase for Cost Recognition | 186 tys. $2026-03-31 | – | – | 893 tys. $ | – | – |
| Assets | 2,06 mld $ | 0 $ | – | 2,06 mld $ | 0 $ | – |
| Assets, Current | 152 mln $ | 0 $ | – | 152 mln $ | 0 $ | – |
| Business Combination, Contingent Consideration, Liability | 1 mln $2026-03-31 | – | – | – | – | – |
| Business Combination, Recognized Identifiable Assets Acquired and Liabilities Assumed, Deferred Tax Liabilities | 37 mln $ | – | – | 37 mln $ | – | – |
| Cash and Cash Equivalents, at Carrying Value | 138 mln $ | 0 $ | – | 138 mln $ | 0 $ | – |
| Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents, Including Disposal Group and Discontinued Operations | 138 mln $ | 0 $ | – | 138 mln $ | 0 $ | – |
| Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents, Period Increase (Decrease), Including Exchange Rate Effect | 24,9 mln $ | – | – | 138 mln $ | – | – |
| Cash, FDIC Insured Amount | 250 tys. $ | – | – | 250 tys. $ | – | – |
| Class of Warrant or Right, Number of Securities Called by Warrants or Rights | 1,16 mln | – | – | 1,16 mln | – | – |
| Common Stock, Par or Stated Value Per Share | 0,01 $ | 0,01 $ | 0,0% | 0,01 $ | 0,01 $ | 0,0% |
| Common Stock, Shares Authorized | 2 mld | 0 | – | 2 mld | 0 | – |
| Common Stock, Shares, Issued | 204 mln | 0 | – | 204 mln | 0 | – |
| Common Stock, Shares, Outstanding | 201 mln | 0 | – | 201 mln | 0 | – |
| Common Stock, Value, Issued | 2,04 mln $ | 0 $ | – | 2,04 mln $ | 0 $ | – |
| CryptoAssetCost | 590 mln $2025-12-31 | – | – | – | – | – |
| CryptoAssetFairValue | 1,92 mld $ | 0 $ | – | 1,92 mld $ | 0 $ | – |
| CryptoAssetFairValueNoncurrent | 1,9 mld $ | 0 $ | – | 1,9 mld $ | 0 $ | – |
| CryptoAssetNumberOfUnits | 12 857 533 Tokens2025-12-31 | – | – | – | – | – |
| CryptoAssetUnrealizedLossOperating | 198 mln $2026-03-31 | – | – | 710 mln $ | – | – |
| Current Federal Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 0 $ | – | – |
| Current Foreign Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 0 $ | – | – |
| Current Income Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 0 $ | – | – |
| Current State and Local Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 0 $ | – | – |
| Deferred Federal Income Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 183 mln $ | – | – |
| Deferred Foreign Income Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 0 $ | – | – |
| Deferred Income Tax Expense (Benefit) | 123 mln $ | – | – | 183 mln $ | – | – |
| Deferred Income Tax Liabilities, Net | 183 mln $ | 0 $ | – | 183 mln $ | 0 $ | – |
| Deferred State and Local Income Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 192 tys. $ | – | – |
| Deferred Tax Asset, Interest Carryforward | 572 tys. $ | – | – | 572 tys. $ | – | – |
| Deferred Tax Assets, Gross | 33,1 mln $ | – | – | 33,1 mln $ | – | – |
| Deferred Tax Assets, in Process Research and Development | 2,39 mln $ | – | – | 2,39 mln $ | – | – |
| Deferred Tax Assets, Net of Valuation Allowance | 2,8 mln $ | – | – | 2,8 mln $ | – | – |
| Deferred Tax Assets, Operating Loss Carryforwards, Domestic | 24,6 mln $ | – | – | 24,6 mln $ | – | – |
| Deferred Tax Assets, Operating Loss Carryforwards, Foreign | 2,11 mln $ | – | – | 2,11 mln $ | – | – |
| Deferred Tax Assets, Operating Loss Carryforwards, State and Local | 7 tys. $ | – | – | 7 tys. $ | – | – |
| Deferred Tax Assets, Other | 0 $ | – | – | 0 $ | – | – |
| Deferred Tax Assets, Tax Credit Carryforwards | 3,01 mln $ | – | – | 3,01 mln $ | – | – |
| Deferred Tax Assets, Tax Deferred Expense, Compensation and Benefits, Share-based Compensation Cost | 188 tys. $ | – | – | 188 tys. $ | – | – |
| Deferred Tax Assets, Tax Deferred Expense, Reserves and Accruals | 221 tys. $ | – | – | 221 tys. $ | – | – |
| Deferred Tax Assets, Valuation Allowance | 30,3 mln $ | 0 $ | – | 30,3 mln $ | 0 $ | – |
| Deferred Tax Liabilities, Gross | 186 mln $ | – | – | 186 mln $ | – | – |
| Deferred Tax Liabilities, Net | 183 mln $ | – | – | 183 mln $ | – | – |
| Deferred Tax Liabilities, Other | 0 $ | – | – | 0 $ | – | – |
| Deferred Tax Liabilities, Property, Plant and Equipment | 1 tys. $ | – | – | 1 tys. $ | – | – |
| Deferred Tax Liabilities, Undistributed Foreign Earnings | 63,8 mln $ | – | – | 63,8 mln $ | – | – |
Źródło: SEC companyfacts (XBRL każdego 10-Q / 10-K). Kwartalne przepływy pieniężne są wyliczone z danych narastających od początku roku, oznaczonych w 10-Q. Podziały na segmenty są oznaczone wymiarami i pokazane w sekcji o segmentach.
Źródła
Sprawozdania, przychody segmentów, wskaźniki i prognozy są ujednolicone na podstawie raportów spółki. Zyski segmentów i wszystkie raportowane pozycje: SEC EDGAR (XBRL). Przeczytane raporty: 10-K 2026-06-30, 10-Q 2026-03-31, 10-Q 2025-12-31, 10-Q 2025-09-30
Dane na 2026-11-02