Finanse Shenzhen Longsys Electronics Co., Ltd. (LONGSYS)
SHZ · Technology · Semiconductors · Pracownicy: 4040 · CEO: huabo cai
- Cena
- 214,63 CNY +1,16%
- Kapitalizacja
- 92,2 mld CNY
- Wartość przedsiębiorstwa
- 95,1 mld CNY
- Ostatni raport
- Q3 '26 złożony 2026-09-30
- Następny raport
- 2027-03-25 Prognoza EPS: 7,84 CNY
Wycena i kluczowe wskaźniki
- Kapitalizacja
- 92,2 mld CNY EV 95,1 mld CNY
- Przychody
- 39,6 mld CNY Ostatnie 12 miesięcy
- Wzrost przychodów
- +119% Konsensus na FY2026
- Marża netto
- 36,4% Zysk netto / przychody, TTM
- P/E
- 6,3× Prognozowany 5,0× (FY2026)
- P/S
- 2,3× Cena / przychody, TTM
- EV / EBITDA
- 5,3× TTM
- Wolne przepływy pieniężne
- -5,22 mld CNY Ostatnie 12 miesięcy
- Zysk netto
- 14,4 mld CNY Ostatnie 12 miesięcy
- Prognoza przychodów
- 49,8 mld CNY Konsensus na FY2026
- Zysk
- 2027-03-25 Prognoza przychodów: 12,8 mld CNY
- Dywidenda
- 0,99 CNY Na akcję, ostatnie 12 miesięcy
Najważniejsze wnioski
Wyliczone z raportowanych liczb - każde stwierdzenie podaje wartość, na której się opiera.
- Ostatni raport (2026-10-30): przychody poniżej o 1,0%, EPS poniżej o 3,7%Przychody 14,6 mld CNY wobec oczekiwanych 14,8 mld CNY (-1,0%); EPS 8,81 CNY wobec 9,15 CNY (-3,7%).
- Wzrost przychodów zwalnia: r/r 123,7%Przychody za Q3 '26: 14,6 mld CNY, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 430,0%.
- Marża operacyjna 46,9% (TTM), zmiana r/r: +46,6 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 53 366,8%, przychody: wzrost 150,2%.
- Capex: 2,1% przychodów (rok temu 4,9%)Zainwestowano 823 mln CNY w ostatnich 4 kwartałach (+6,8% r/r). Wolne przepływy pieniężne: -5,22 mld CNY = -36,2% zysku netto.
- Liczba akcji rozwodnionych w ciągu roku wzrosła: 1,1%Akcji rozwodnionych w Q3 '26: 425 mln, rok wcześniej: 420 mln.
- Dług netto: 2,83 mld CNYGotówka + inwestycje krótkoterminowe: 13,5 mld CNY, dług z leasingiem: 16,3 mld CNY; rok temu dług netto: 6,63 mld CNY.
Ostatni kwartał: Q3 '26
Kwartał zakończony 2026-09-30. W porównaniu z tym samym kwartałem rok wcześniej i z konsensusem analityków sprzed raportu.
Kwartał na tle roku wcześniej
| Q3 '26 | Rok temu | Zmiana | |
|---|---|---|---|
| Przychody | 14,6 mld CNY | 6,54 mld CNY | +123,7% |
| Marża brutto | 44,7% | 18,3% | +26,5 pkt proc. |
| Zysk operacyjny | 5,39 mld CNY | 544 mln CNY | +891,6% |
| Marża operacyjna | 36,8% | 8,3% | +28,5 pkt proc. |
| Zysk netto | 3,74 mld CNY | 698 mln CNY | +436,6% |
| Rozwodniony EPS | 8,81 CNY | 1,66 CNY | +430,7% |
| Przepływy operacyjne | 877 mln CNY | 229 mln CNY | +282,5% |
| Capex | 227 mln CNY | 215 mln CNY | +5,6% |
| Wolne przepływy pieniężne | 650 mln CNY | 14 mln CNY | +4541,1% |
| R&D | 652 mln CNY | 255 mln CNY | +155,6% |
| Wynagrodzenie w akcjach | 0 CNY | -48,6 mln CNY | +100,0% |
Raport vs konsensus
2026-10-30| Wynik | Konsensus | vs konsensus | |
|---|---|---|---|
| Przychody | 14,6 mld CNY | 14,8 mld CNY | -1,0% |
| EPS (baza konsensusu) | 8,81 CNY | 9,15 CNY | -3,7% |
Z raportu z 2026-10-30 za Q3 '26: przychody i EPS szacowany przez analityków (często skorygowany), więc może różnić się od EPS ze sprawozdań powyżej.
EPS vs konsensus
ostatnie 8 raportówPrzychody
Skąd pochodzą pieniądze - według linii biznesowych i regionów, kwartał po kwartale.
Przychody, zysk operacyjny i wzrost
kwartalnieMarże i struktura kosztów
Ile z każdej złotówki przychodów zostaje na kolejnych poziomach - i na co idą koszty.
Marże
kwartalnieKoszty jako % przychodów
kwartalniePrzepływy pieniężne i alokacja kapitału
Wygenerowana gotówka, na co jest wydawana i co trafia do akcjonariuszy.
Przepływy operacyjne, capex, wolne przepływy pieniężne
kwartalnieWykorzystanie gotówki a przepływy operacyjne
lata obrotoweOstatnie 4 kwartały
rachunek przepływów pieniężnych- Przepływy operacyjne
- -4,39 mld CNY
- Capex
- -823 mln CNY
- Skup akcji
- -7,15 mln CNY
- Dywidendy
- -759 mln CNY
- Przejęcia
- 38 mln CNY
- Dług netto zaciągnięty
- 129 mln CNY
- Wynagrodzenie w akcjach
- 91,5 mln CNY
- Wolne przepływy pieniężne
- -5,22 mld CNY
- Zwrócone akcjonariuszom / FCF
- -14,7%
Liczba akcji i EPS
kwartalnie, rozwodnionyBilans
Płynność, inwestycje i dług na koniec każdego kwartału.
Gotówka, inwestycje i dług
końce kwartałówWycena i zwroty
Dzisiejsze wskaźniki na tle ostatnich pięciu lat obrotowych spółki; cele i rekomendacje analityków.
Wskaźniki i zwroty
TTM vs 5 lat obrotowych| Teraz | Średnia 5 lat | Gdzie dziś jest wskaźnik w zakresie 5-letnim | |
|---|---|---|---|
| P/E (TTM) | 6,3× | 122,5× 4 z 5 lat | 36,1× – 310,4× |
| EV / EBITDA | 5,3× | 63,3× 4 z 5 lat | 29,6× – 144,9× |
| EV / przychody | 2,4× | 3,5× | 2,0× – 4,9× |
| Cena / FCF | -17,7× | – | – |
| Cena / wartość księgowa | 2,9× | 25,3× | 8,4× – 41,3× |
| Rentowność FCF | -5,7% | -4,6% | -9,4% – -2,0% |
| Zwrot z zainwestowanego kapitału | 32,6% | -88,3% | -515,1% – 47,1% |
| Zwrot z kapitału własnego | 91,5% | 1,5% | -97,4% – 56,3% |
Perspektywy
Konsensus analityków na najbliższe lata obrotowe i co oznacza przy dzisiejszej cenie.
Prognozy konsensusu
| Rok obrotowy | Przychody | Wzrost | EPS | Wzrost | P/E przy dzisiejszej cenie | Analitycy (EPS) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FY2026 | 49,8 mld CNY | +118,9% | 42,78 CNY | +1165,8% | 5,0× | 2 |
| FY2027 | 58,6 mld CNY | +17,7% | 30,39 CNY | -29,0% | 7,1× | 2 |
| FY2028 | 62,1 mld CNY | +6,0% | 23,74 CNY | -21,9% | 9,0× | 3 |
Sprawozdania finansowe
Każda pozycja rachunku zysków i strat, bilansu i rachunku przepływów pieniężnych - 12 kwartałów i 10 lat obrotowych, jako wartości, % przychodów lub wzrost.
Źródła
Sprawozdania, przychody segmentów, wskaźniki i prognozy są ujednolicone na podstawie raportów spółki.
Dane na 2026-11-02