Finanse Bitmine Immersion Technologies, Inc. (BMNR)
NYSE · Financial Services · Financial - Capital Markets · Pracownicy: 3 · CEO: Chi Tsang
- Cena
- 20,18 $ -6,81%
- Kapitalizacja
- 11,5 mld $
- Wartość przedsiębiorstwa
- 11,2 mld $
- Ostatni raport
- Q3 '26 złożony 2026-07-14
- Następny raport
- 2026-11-20 Prognoza EPS: 0,02 $
Wycena i kluczowe wskaźniki
- Kapitalizacja
- 11,5 mld $ EV 11,2 mld $
- Przychody
- 61,2 mln $ Ostatnie 12 miesięcy
- Wzrost przychodów
- +1865% Konsensus na FY2026
- Marża netto
- -14 306,6% Zysk netto / przychody, TTM
- P/E
- -0,9× Prognozowany -0,9× (FY2026)
- P/S
- 187,8× Cena / przychody, TTM
- EV / EBITDA
- -1,3× TTM
- Wolne przepływy pieniężne
- -295 mln $ Ostatnie 12 miesięcy
- Zysk netto
- -8,75 mld $ Ostatnie 12 miesięcy
- Prognoza przychodów
- 120 mln $ Konsensus na FY2026
- Zysk
- 2026-11-20 Prognoza przychodów: 59,9 mln $
- Dywidenda
- 0,01 $ Na akcję, ostatnie 12 miesięcy
Najważniejsze wnioski
Wyliczone z raportowanych liczb - każde stwierdzenie podaje wartość, na której się opiera.
- Ostatni raport (2026-07-13): przychody zgodnie z oczekiwaniami, EPS poniżej o 275,0%Przychody 46,5 mln $ wobec oczekiwanych 46,5 mln $ (0,0%); EPS -0,15 $ wobec -0,04 $ (-275,0%).
- Wzrost przychodów przyspiesza: r/r 2167,9%Przychody za Q3 '26: 46,5 mln $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 220,1%.
- Marża operacyjna -14 514,0% (TTM), zmiana r/r: -14 460,3 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost -303 436,3%, przychody: wzrost 1022,3%.
- Capex: 2,4% przychodów (rok temu 0,3%)Zainwestowano 1,45 mln $ w ostatnich 4 kwartałach (+7970,4% r/r). Wolne przepływy pieniężne: -295 mln $.
- Liczba akcji rozwodnionych w ciągu roku wzrosła: 175,0%Akcji rozwodnionych w Q3 '26: 552 mln, rok wcześniej: 201 mln.
- Gotówka netto: 339 mln $Gotówka + inwestycje krótkoterminowe: 340 mln $, dług z leasingiem: 1,22 mln $; rok temu dług netto: 401 tys. $.
Ostatni kwartał: Q3 '26
Kwartał zakończony 2026-05-31. W porównaniu z tym samym kwartałem rok wcześniej i z konsensusem analityków sprzed raportu.
Kwartał na tle roku wcześniej
| Q3 '26 | Rok temu | Zmiana | |
|---|---|---|---|
| Przychody | 46,5 mln $ | 2,05 mln $ | +2167,9% |
| Marża brutto | 87,7% | 23,9% | +63,8 pkt proc. |
| Zysk operacyjny | -11,9 mln $ | -468 tys. $ | -2435,5% |
| Marża operacyjna | -25,5% | -22,8% | -2,7 pkt proc. |
| Zysk netto | -83,6 mln $ | -623 tys. $ | -13 318,4% |
| Rozwodniony EPS | -0,15 $ | -0,00 $ | -4738,7% |
| Przepływy operacyjne | 29 mln $ | 1,68 mln $ | +1630,7% |
| Capex | 30 tys. $ | 0 $ | – |
| Wolne przepływy pieniężne | 29 mln $ | 1,68 mln $ | +1628,9% |
| R&D | 0 $ | 0 $ | – |
| Wynagrodzenie w akcjach | 13,3 mln $ | 648 tys. $ | +1946,3% |
Raport vs konsensus
2026-07-13| Wynik | Konsensus | vs konsensus | |
|---|---|---|---|
| Przychody | 46,5 mln $ | 46,5 mln $ | 0,0% |
| EPS (baza konsensusu) | -0,15 $ | -0,04 $ | -275,0% |
Z raportu z 2026-07-13 za Q3 '26: przychody i EPS szacowany przez analityków (często skorygowany), więc może różnić się od EPS ze sprawozdań powyżej.
EPS vs konsensus
ostatnie 8 raportówPrzychody
Skąd pochodzą pieniądze - według linii biznesowych i regionów, kwartał po kwartale.
Przychody, zysk operacyjny i wzrost
kwartalniePrzychody według linii biznesowych
skumulowane, kwartalnie| Segment | Q4 '22 | r/r | Udział | TTM | TTM r/r | 12 kwartałów |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Revenue From Sale Of Mining Equipment | 50 tys. $ | – | 100,0% | – | – |
Marże i struktura kosztów
Ile z każdej złotówki przychodów zostaje na kolejnych poziomach - i na co idą koszty.
Marże
kwartalnieKoszty jako % przychodów
kwartalniePrzepływy pieniężne i alokacja kapitału
Wygenerowana gotówka, na co jest wydawana i co trafia do akcjonariuszy.
Przepływy operacyjne, capex, wolne przepływy pieniężne
kwartalnieWykorzystanie gotówki a przepływy operacyjne
lata obrotoweOstatnie 4 kwartały
rachunek przepływów pieniężnych- Przepływy operacyjne
- -293 mln $
- Capex
- -1,45 mln $
- Skup akcji
- 0 $
- Dywidendy
- -4,26 mln $
- Przejęcia
- -5,4 mln $
- Dług netto zaciągnięty
- -18,4 tys. $
- Wynagrodzenie w akcjach
- 39,5 mln $
- Wolne przepływy pieniężne
- -295 mln $
- Zwrócone akcjonariuszom / FCF
- -1,4%
Liczba akcji i EPS
kwartalnie, rozwodnionyBilans
Płynność, inwestycje i dług na koniec każdego kwartału.
Gotówka, inwestycje i dług
końce kwartałówWycena i zwroty
Dzisiejsze wskaźniki na tle ostatnich pięciu lat obrotowych spółki; cele i rekomendacje analityków.
Wskaźniki i zwroty
TTM vs 5 lat obrotowych| Teraz | Średnia 5 lat | Gdzie dziś jest wskaźnik w zakresie 5-letnim | |
|---|---|---|---|
| P/E (TTM) | -0,9× | 32,1× 1 z 5 lat | 32,1× – 32,1× |
| EV / EBITDA | -1,3× | 22,7× 1 z 5 lat | 22,7× – 22,7× |
| EV / przychody | 182,3× | 4101,2× 4 z 5 lat | 871,2× – 8566,8× |
| Cena / FCF | -39,0× | – | – |
| Cena / wartość księgowa | 1,0× | 1567,9× | 1,2× – 6089,5× |
| Rentowność FCF | -2,6% | -0,0% | -0,1% – -0,0% |
| Zwrot z zainwestowanego kapitału | -76,4% | -22,4% | -42,4% – 4,0% |
| Zwrot z kapitału własnego | -84,6% | -37,2% | -80,5% – 4,0% |
Analitycy
Cel konsensusu 63,60 $ (+215,2%)
zakres 63,60 $ – 63,60 $ · rekomendacja Buy
Perspektywy
Konsensus analityków na najbliższe lata obrotowe i co oznacza przy dzisiejszej cenie.
Prognozy konsensusu
| Rok obrotowy | Przychody | Wzrost | EPS | Wzrost | P/E przy dzisiejszej cenie | Analitycy (EPS) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FY2026 | 120 mln $ | +1864,6% | -21,89 $ | -1733,2% | -0,9× | 1 |
| FY2027 | 625 mln $ | +421,8% | 0,70 $ | +103,2% | 29,0× | 1 |
| FY2028 | 993 mln $ | +58,9% | 1,28 $ | +84,2% | 15,8× | 1 |
Sprawozdania finansowe
Każda pozycja rachunku zysków i strat, bilansu i rachunku przepływów pieniężnych - 12 kwartałów i 10 lat obrotowych, jako wartości, % przychodów lub wzrost.
Wszystkie pozycje raportu
Wszystkie pozycje (209), które Bitmine Immersion Technologies, Inc. oznaczyła w ostatnich raportach 10-Q / 10-K, z oficjalną nazwą i definicją SEC - w tym noty (leasing, podatki, skup akcji, pracownicy, ...).
| Pozycja (nazwa SEC) | Ostatni kwartał | Rok temu | r/r | Ost. FY | Popr. FY | r/r |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 319 tys. $ | – | – | – | – | – | |
| 11,1 mln $ | – | – | – | – | – | |
| 11,4 mln $ | – | – | – | – | – | |
| Accounts Payable and Accrued Liabilities, Current | 10,2 mln $ | – | – | 8,89 mln $ | 716 tys. $ | +1142,2% |
| Accrued Liabilities, Current | 8,89 mln $2025-08-31 | 716 tys. $ | +1142,2% | 8,89 mln $ | 716 tys. $ | +1142,2% |
| Accrued Professional Fees, Current | 1,65 mln $ | – | – | 1,49 mln $ | 274 tys. $ | +444,5% |
| Accrued Salaries, Current | 379 tys. $ | 585 tys. $ | -35,2% | 1,73 mln $ | 316 tys. $ | +448,7% |
| Accrued Sales Commission | 122 mln $2026-02-28 | – | – | – | – | – |
| Accumulated Depreciation, Depletion and Amortization, Property, Plant, and Equipment | 401 tys. $2026-02-28 | – | – | 153 tys. $ | 1,39 mln $ | -89,0% |
| Accumulated Other Comprehensive Income (Loss), Net of Tax | 534 tys. $ | – | – | – | – | – |
| Additional Paid in Capital | 20,4 mld $ | 16,8 mln $ | +121 041,7% | 8,36 mld $ | 12,3 mln $ | +67 774,8% |
| Adjustment of Warrants Granted for Services | – | – | – | 349 mln $ | – | – |
| Adjustments to Additional Paid in Capital, Stock Issued, Issuance Costs | 469 tys. $ | – | – | – | – | – |
| Adjustments to Additional Paid in Capital, Warrant Issued | – | – | – | 349 mln $ | – | – |
| Amortization of Debt Discount (Premium) | 15,7 tys. $2025-08-31 | – | – | 8 tys. $ | – | – |
| Amortization of Intangible Assets | 319 tys. $ | – | – | – | – | – |
| Antidilutive Securities Excluded from Computation of Earnings Per Share, Amount | – | – | – | 196 tys.2024-08-31 | – | – |
| Asset Impairment Charges | 0 $2026-02-28 | – | – | 1,91 mln $ | 120 tys. $ | +1493,3% |
| Assets | 11,6 mld $ | 8,27 mln $ | +140 603,0% | 8,8 mld $ | 7,28 mln $ | +120 678,0% |
| Assets, Current | 445 mln $ | 2,18 mln $ | +20 354,3% | 513 mln $ | 1,55 mln $ | +33 082,9% |
| Cash | 400 tys. $2025-08-31 | – | – | 400 tys. $ | – | – |
| Cash and Cash Equivalents, at Carrying Value | 340 mln $ | 1,47 mln $ | +22 993,9% | 512 mln $ | 499 tys. $ | +102 505,0% |
| Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents, Including Disposal Group and Discontinued Operations | 340 mln $ | 1,47 mln $ | +23 001,8% | 512 mln $ | 499 tys. $ | +102 505,0% |
| Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents, Period Increase (Decrease), Excluding Exchange Rate Effect | – | – | – | 229 tys. $2024-08-31 | -122 tys. $ | +287,5% |
| Cash, Cash Equivalents, Restricted Cash and Restricted Cash Equivalents, Period Increase (Decrease), Including Exchange Rate Effect | -8,1 mln $2026-02-28 | -314 tys. $ | -2479,9% | 512 mln $ | 229 tys. $ | +223 262,4% |
| Class of Warrant or Right, Exercise Price of Warrants or Rights | – | – | – | 10,00 $2025-06-04 | – | – |
| Class of Warrant or Right, Number of Securities Called by Each Warrant or Right | 0 | – | – | – | – | – |
| Class of Warrant or Right, Number of Securities Called by Warrants or Rights | 54,3 tys. | – | – | – | – | – |
| Class of Warrant or Right, Outstanding | – | – | – | 129 tys.2025-06-04 | – | – |
| Common Stock, Par or Stated Value Per Share | 0,00 $ | 0,00 $ | 0,0% | 0,00 $ | 0,00 $ | 0,0% |
| Common Stock, Shares Authorized | 50 mld | 500 mln | +9900,0% | 500 tys. | 500 tys. | 0,0% |
| Common Stock, Shares, Issued | 580 mln | 2,05 mln | +28 129,4% | 235 tys. | 2495 | +9307,4% |
| Common Stock, Shares, Outstanding | 580 mln | 2,05 mln | +28 129,4% | 235 tys. | 2495 | +9307,4% |
| Common Stock, Value, Issued | 58 tys. $ | 206 $ | +28 055,3% | 23 tys. $ | 4,99 tys. $ | +360,8% |
| Comprehensive Income (Loss), Net of Tax, Attributable to Noncontrolling Interest | -8 tys. $ | 0 $ | – | – | – | – |
| Comprehensive Income (Loss), Net of Tax, Attributable to Parent | -83 mln $ | -623 tys. $ | -13 229,4% | – | – | – |
| Comprehensive Income (Loss), Net of Tax, Including Portion Attributable to Noncontrolling Interest | -83,1 mln $ | -623 tys. $ | -13 230,7% | – | – | – |
| Contract with Customer, Liability, Current | 0 $ | 1,8 mln $ | -100,0% | 1,07 mln $ | 790 tys. $ | +35,1% |
| Contract with Customer, Liability, Noncurrent | – | – | – | 65 tys. $2024-08-31 | – | – |
| Contract with Customer, Liability, Revenue Recognized | -169 tys. $ | – | – | – | – | – |
| Cost of Revenue | 5,73 mln $ | 1,74 mln $ | +228,7% | 5,79 mln $ | 3,47 mln $ | +66,6% |
| CryptoAssetCost | 19,1 mld $ | – | – | 7,45 mld $ | – | – |
| CryptoAssetFairValue | 10,9 mld $ | 174 tys. $ | +6 251 155,8% | 8,28 mld $ | 15 tys. $ | +55 335 540,8% |
| CryptoAssetFairValueNoncurrent | 10,9 mld $ | – | – | 8,28 mld $ | 15 tys. $ | +55 210 100,0% |
| CryptoAssetNumberOfUnits | 4 473 654 Integer2026-02-28 | – | – | – | – | – |
| CryptoAssetNumberOfUnits | 5 700 049 cryptoAsset | – | – | – | – | – |
| CryptoAssetRealizedGainLossOperating | – | – | – | 3,75 mln $ | 114 tys. $ | +3187,7% |
| CryptoAssetRealizedGainOperating | – | – | – | 3,75 mln $ | – | – |
| CryptoAssetUnrealizedGainOperating | – | – | – | 805 mln $ | – | – |
| Deferred Federal Income Tax Expense (Benefit) | – | – | – | 92,3 mln $ | – | – |
| Deferred Income Tax Liabilities, Net | 0 $ | – | – | 92,3 mln $ | – | – |
| Deferred Tax Asset, Interest Carryforward | 244 tys. $2025-08-31 | – | – | 244 tys. $ | – | – |
| Deferred Tax Assets, Gross | 365 mln $2025-08-31 | 4,54 mln $ | +7941,1% | 365 mln $ | 4,54 mln $ | +7941,1% |
| Deferred Tax Assets, Operating Loss Carryforwards | 10,6 mln $2025-08-31 | 3,61 mln $ | +194,0% | 10,6 mln $ | 3,61 mln $ | +194,0% |
| Deferred Tax Assets, Other | 244 tys. $2025-08-31 | – | – | 244 tys. $ | – | – |
| Deferred Tax Assets, Tax Deferred Expense, Compensation and Benefits, Share-based Compensation Cost | 352 mln $2025-08-31 | 924 tys. $ | +38 027,7% | 352 mln $ | 924 tys. $ | +38 027,7% |
| Deferred Tax Assets, Tax Deferred Expense, Reserves and Accruals, Accrued Liabilities | 1,73 mln $2025-08-31 | – | – | 1,73 mln $ | – | – |
| Deferred Tax Assets, Valuation Allowance | – | – | – | 3,21 mln $2024-08-31 | – | – |
| Deferred Tax Liabilities, Net | 804 mln $2025-08-31 | 1,33 mln $ | +60 564,0% | 804 mln $ | 1,33 mln $ | +60 564,0% |
| Depreciation | 383 tys. $ | 181 tys. $ | +111,9% | 761 tys. $ | 924 tys. $ | -17,6% |
Źródło: SEC companyfacts (XBRL każdego 10-Q / 10-K). Kwartalne przepływy pieniężne są wyliczone z danych narastających od początku roku, oznaczonych w 10-Q. Podziały na segmenty są oznaczone wymiarami i pokazane w sekcji o segmentach.
Źródła
Sprawozdania, przychody segmentów, wskaźniki i prognozy są ujednolicone na podstawie raportów spółki. Zyski segmentów i wszystkie raportowane pozycje: SEC EDGAR (XBRL). Przeczytane raporty: 10-Q 2026-05-31, 10-Q 2026-02-28, 10-Q 2025-11-30, 10-K 2025-08-31, 10-Q 2025-05-31, 10-Q 2024-11-30, 10-K 2024-08-31, 10-Q 2024-05-31
Części danych nie udało się zaktualizować przy ostatnim pobraniu; pokazują starsze dane lub ich brak.
Dane na 2026-11-02